2023-2024 Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlilik İlanları

Biliyorsunuz ki Geçmişte evlilik programları oldukça büyük ilgi gören ve bir çok insanı evlendirmiş bulunuyor. Ancak daha sonra gelen yasaklardan dolayı bu evlilik programları kalkmış bulunuyor. Evlilik programları kalktıktan sonra da insanlar internet üzerinde bulunan arkadaşlık ve evlilik sitelerinde aramalarına daha fazla gerçekleştirmeye başladılar. Bu nedenle her geçen gün daha çok büyüyor, daha kalabalık bir hale gelen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi haline geldik arkadaşlar. Bu sayede sizlerde aradığınız insanı bulabilirsiniz.

Evlenmek isteyen olgun, dul kadınlarla tanışma siteleri, ciddi İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı bayanlar, evlenmek için hayat arkadaşı arayan, erkek arkadaş arayan kadınlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde aradığınız, istediğiniz gibi, kriterlerinize Uyan birini internet platformu sayesinde bulabilirsiniz arkadaşlar. Yaşınız kaç olursa olsun hiçbir şekilde geç kaldığınızı düşünmeyin. Çünkü emin olun ki bu site içerisinde aynı sizler gibi arama yapan her yaş grubundan, birbirinden farklı kriterlere sahip olan her türlü kadını bulabiliyorsunuz.

Sitemize ilan göndermiş olan bütün bayanlarla ve erkeklerle iletişime geçme fırsatınız bulunuyor tabii ki. Bunun için yapmanız gereken tek şey kendinize uygun gördüğünüz kadınlara ya da erkeklere mesaj atmak olacaktır.

Eşi Ölmüş ( vefat etmiş )  Evlenmek İsteyen Erkekler

Hayat gerçekten çok hızlı akıp geçiyor. Bu nedenle bu dünyada geçireceğimiz zamanı çok iyi bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor arkadaşlar. Hani derler ya bugün varız yarın yokuz diye. Gerçekten bu dünya böyle bir yer arkadaşlar kimin, ne zaman göçüp gideceğim hiç belli değil. Sitemizin içerisinde eşi vefat etmiş bir çok kadın ve erkek de bulabilirsiniz. Sonuçta hepimiz maalesef ki sevdiğimiz insanları, yakınlarımızı kaybede biliyoruz. Allah tabii ki kimseye göstermesin ancak bunun içinde bir çözüm ya da şansımız bulunmuyor maalesef.

Tabii ki biz insanlar eşlerimize, sevgililerimize, arkadaşlarımıza duygusal olarak bağlanıyoruz. Bu nedenle birini bırakın vefat etmeyi hayatımızdan bile çıkarttığımız zaman gerçekten çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Hele bir de bu dünyadan göçüp gittiğini düşününce gerçekten bu durum her insan için gerçekten kabus haline geliyor. Ancak sonuçta dünya biz sağ kalanlar için devam etmeye, devam ediyor. Bu nedenle de tekrardan duygusal olarak bağlanabileceğimiz, güzel bir dostluk, hayat arkadaşlığı kurabileceğimiz kişileri aramaya devam ediyoruz.

Bu nedenle eşi vefat etmiş ve yeni bir eş arayan, yeni bir hayat arkadaşı bulmak için çabalayan bir çok kadın ve erkeği bu site içerisinde bulabiliyorsunuz. Umarım sizde en kısa zamanda kendinize uygun, gerçekten sizi sevecek bir bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulabilirsiniz arkadaşlar.

Whatsapp Evlilik İlanları

Günümüzde yedi yaşındaki bir çocuktan tutunda 70 yaşındaki insanlara kadar neredeyse herkes cep telefonu ve WhatsApp kullanımı içerisindedir. Biliyorsunuz ki 2000 li yıllardan sonra teknolojide inanılmaz derecede bir gelişim söz konusu olmuştur. Bu teknoloji sayesinde aslında bu internet üzerinde de insanlar tanışıyor, arkadaş oluyor, evlilik gerçekleştiriyorlar. Teknolojinin avantajlarından iyi bir şekilde yararlanırsak eğer gerçekten bizlere çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Ancak tabii ki bu teknolojiyi değerlendirmeyi bilmek gerekiyor.

Şu anda elimizde bulunan telefonlardan, bilgisayarlardan istediğimiz an, istediğimiz her şeyi internet platformu içerisinde bulabiliyoruz. Buda aslında teknolojiyi iyi bir şekilde değerlendirmektir diyebiliriz. Sizde hızlı bir şekilde hayatınıza bu site sayesinde çok rahat bir şekilde birini alabilirsiniz arkadaşlar. Çünkü internet sayesinde insanlar arasındaki mesafelerin hiçbir önemi kalmadı diyebilirim. İstediğimiz her şeyi, çok kısa sürede ulaşıyoruz. Bu sitede Türkiye’nin her ilinden, bir çok farklı ilçesinden çok rahat bir şekilde kız arkadaş, evlenecek eş, erkek arkadaş bulabiliyorsunuz.

Evlenmek İsteyen Bayanlar Facebook

Facebook internet kullanımını oldukça arttırmış bir platformdur. İnsanlar Facebook kurulana kadar kesinlikle internet üzerinden arkadaş bulmak, internet platformu içerisinde yeni insanlarla tanışmak gibi durumları aklının ucundan dahi geçirmiyordu. Ancak Facebook kurulduktan sonra insanlar internet ortamı içerisinde rahat, hızlı ve pratik bir şekilde farklı insanlarla tanışabilirceklerini, arkadaş olabileceklerini, evlenebileceklerini keşfettiler. Yani aslında arkadaşlık ve evlilik sektörünü internete taşıyan platform Facebook tur.

Ancak tabii ki her sektörde olduğu gibi Facebook’ta belli bir süre sonra rakiplerinden dolayı kullanıcı sayısı düşmüş bulunuyor. Sonrasında Twitter, Instagram gibi platformlar ortaya çıktı. Ancak günümüzde hala Facebook kullanan, Facebook’tan arkadaş bulmak isteyen, sevgili bulmak isteyen çok fazla sayıda insan bulunuyor. Bu sitede tanışacağınız insanların bir çoğundan tabii ki de sosyal medya hesapları bulunuyor. Bu sosyalmediği hesaplarına ulaşmak için de tabii ki ilan gönderen ya da yorum yapan insanlarla tanışmalı, arkadaş olmalısınız. Sonuçta tanışıp, birbiriniz ile iyi anlaştıktan sonra birbirinizle sosyalmediği hesaplarınızı paylaşmanızda hiçbir sakınca yoktur.

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar Telefon Numaraları

Yukarıda bahsetmiş olduğum gibi günümüzde artık cep telefonu, WhatsApp kullanmayan insan neredeyse yok diyebiliriz. Cep telefonları, internet hayatı gerçekten hayatımızın vazgeçilmez bir bölümü haline geldi. Hatta hepimizin hayatının merkezinde bulunuyor. Sitemiz içerisinde evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları, nikah isteyen, ciddi düşünen türbanlı dul bayanların WhatsApp numaraları, erkek arkadaş arayan kadınların cep tel no gibi aramalarınızı tabii ki de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ancak Şunuda belirtmek istiyorum ki biz hiçbir şekilde kişilerin rızası olsa dahi kimsenin cep telefon numarasını herkese açık bir şekilde paylaşmıyoruz. Bu da sitemize giriş yapan kullanıcılarımizin güvenliği açısından diyebiliriz. Eğer ilan gönderen ya da yorum yapan bir bayanın cep telefon ya da WhatsApp numarasını almak istiyorsanız yine kendisiyle iletişime geçmeniz, konuşmanız ve kendisinden birebir olarak rica etmeniz gerekiyor. Zaten iki gönül bir olduktan sonra samanlık seyran olur diye boşuna dememişler. Tanışıp arkadaş olduktan sonra, birbirinizden elektrik aldıktan sonra geri kalan her şey çok kolay, çorap söküğü gibi gelecektir.

İstanbuldan Ciddi Evlenmek İsteyen Bayanım

Merhaba. İstanbul’da yaşıyorum.34 yaşındayım. Kumral 1.67 boyunda 58 kilo bayanım. İsmim büşra. Hayatımı birleştirebileceğim bir erkek arkadaş, güzel bir hayat arkadaşı olacak bir sevgili, bir eş arıyorum. Ben artık gerçekten erkekler tarafından kandırılmaktan inanılmaz derecede bıktım diyebilirim. Yaklaşık üç senedir Türkiye’deyim. Daha öncesinde ispanya’da yaşıyordum. Daha sonra başka ülkede yaşamaya dayanamadım ve Türkiye’ye geri dönmek istedim. Sonuçta hiçbir yer insanın kendi ülkesi gibi olmuyor.

Burada tekrardan, yeniden bir hayat kurdum. Ancak fark ediyorum ki bir türlü erkekler tarafından anlaşılamıyorum. Beni gerçekten anlayacak, eş olarak, hayat arkadaş olarak sevecek, kalbi temiz birini bulmak istiyorum. 30-40 yaş aralığında, işi gücü olan, hayatını kurmuş, gerçekten beni artık anlayabilecek birini arıyorum. Aslında bu tarz sitelerden pek fazla umudum olmaz benim. Ancak ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir site olduğundan dolayı şansımı denemek istedim.

Ciddi bir şekilde İslami ve resmi evlilik gerçekleştirmek isteyen kişiler bana yazabilirler. Umarım kısa zaman içerisinde ben de aradığım gibi birini bulabilirim. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum saygılar ve iyi günler diliyorum. Bu arada şehir sıkıntım bulunmuyor. Ben evet İstanbul’da yaşıyorum ancak herhangi bir şehirden de olabilir. Kendime ait özel aracım var.

evlenmek isteyen bayanlar, evlenmek isteyen erkekler, evlenmek istiyorum, evlenmek istemeyen erkek, evlenmek istemeyen kadın, evlenmek isteyen bayanlar sitesi, evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğrafları, evlenmek ısteyen dul bayanlar, evlenmek umman kadınları, evlenmek isteyen olgun bayanlar, evlenmek istiyorum olmuyor, evlenmek istiyorum ama olmuyor, evlenmek istiyorum ama talibim yok

Tanışma Sitesi Kaydet

1 Yorum

  1. adım mesut bilecik te oturuyorum niyetim ciddi bir evlilik boş muhabbet veya zaman gecirmek degil yaşım 42yaş veya dış güzellik sorun yapmayan kalbi temiz ve güzel bayanla yuva kurmak isterim benim icin yaş veya güzellik evlenip boşanmış olabilir sorun degil yeterki anlaşmak önemlibenim gibi düşünen ciddi bir bayanla tanışmak isteri wadsap numaram0* sadece ciddi olanlar ve türkıye ici olanlar mesaj atmalarını beklerim saygılar herkeze hayırlı kısmetler

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz