50 Yaş Arkadaşlık Sitesi

45-50 yaş üstü arkadaş bulma sitesi, 50-55 yaş arası sevgili bulma sayfaları, 60-65 yaş arası türbanlı ve şalvarlı sevgili, eş arama ve bulma sitesi
45-50 yaş üstü arkadaş bulma sitesi, 50-55 yaş arası sevgili bulma sayfaları, 60-65 yaş arası türbanlı ve şalvarlı sevgili, eş arama ve bulma sitesi

Arkadaş bulmak, düzgün bir arkadaş bulmak gerçekten hepimiz için çok önemli bir konu. İşte bu yüzden arkadaş seçerken, arkadaş seçerken çok dikkatli olmalısınız arkadaşlar. Karşınızdaki kişiyi iyi tanımak zorundasınız. Bunuda tabii ki bu sitede gerçekleştirebilirsiniz.

50 yaş üstü arkadaş bulma sayfaları, 50-55 yaş üstü arkadaş arıyorum, ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen 45 yaş üstü sevgili bulma sayfaları, evlenmek isteyen 50 yaş üstü bayanlar, 50-60 yaş dul arkadaşlık ve evlilik siteleri…

Sitemiz açıldığından bu yana herkese eşit şekilde hizmet veren, hiç kimseden üyelik ya da ücret gibi bir talebi olmayan bir arkadaşlık ve evlilik platformu dur sevgili arkadaşlar. Bu yüzden sizde şimdiye kadar sitemizden yararlanmadıysanız hemen, daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanmalısınız. Çünkü şu anda burada olduğunuza göre kendinizi yalnız hissediyorsunuz demektir. Bu yalnızlığımızın sebebi sevgili de olabilir, düzgün bir arkadaş, güvenilir bir dost konusu da olabilir. Sonuçta biz insanlar olarak hepimizin nasıl bir sevgiliye ihtiyacı var aynı zamanda dosta, arkadaşa da ihtiyacı vardır.

Bu nedenle sitemiz sadece sevgili arayan ya da evlenmek isteyen insanlara hizmet vermiyor. Öncelikle bunu açıklığa kavuşturalım arkadaşlar. Hatta bazı insanlar sitemize evlenecekleri eş bulmak için girerken aynı zamanda hayat arkadaşı, dost, arkadaş, kanka bularak da sitemizden ayrılıyorlar. Yani olay tamamen sizin arayışınızın ne yönde olduğuna bağlı bir şekilde değişecektir. Sitemizin ana sayfasında görmüş olduğunuz bütün kategorilere girebilir ve uygun düşündüğünüz kadınlara mesaj gönderebilirsiniz. Bunun sonucunda eğer bayan arkadaşlarımızdan geri dönüş alırsanız zaten gerisi çok kolay olacaktır.

50 yaş üstü erkek arkadaş bulmak İstiyorum

Merhaba. Ben 42 yaşında evlenmiş boşanmış, bir çocuk sahibi kadınım. Bir tane kızım var. Kendisi benimle yaşıyor. Ben evden çalışan bir kadınım. Ticaret ile uğraşıyorum. Bu nedenle kızımıda yanımdan hiç ayırmıyorum. Kızım artık ortaokula başladı. Dolayısıyla benim çocuk konusunda yüküm bayağı bir hafifledi. Bundan dolayı gerçekten arkadaş bulmak, hayat arkadaşı bulmak istiyorum kendime. Şimdiye kadar hayatımı tamamen kızıma odaklamıştım ve para kazanmaya odaklanmıştım. Şu anda hem kızım büyüdü hem de para kazanıyorum.

Dolayısıyla ben de işleri yürütebileceğim, bana asla kazık atmayacak, beni gerçekten içten bir şekilde sevecek, kızıma da aynı şekilde değer verecek bir hayat arkadaşı bulmak istiyorum. Resmi olarak evlilik düşünmüyorum. Çünkü evlenince gerçekten insanların değiştiğine defalarca gerek kendi evliliğinde gerekse arkadaşlarım evliliklerinde şahit oldum. Bu nedenle evlenmeden güzel bir arkadaşlık kurabileceğimiz, gerçekten birbirimizi anlayabileceğimiz ve birbirimize güvenebileceğimiz bir arkadaşlık oluşturmak istiyorum.

Zaten imza atmak çok fazla önemli bir şey değil benim nazarımda. Benim için önemli olan şey kızımla iyi anlaşacak, kızımı kendi kızı gibi görecek, abisi gibi davranacak adam gibi birisi sanırım benim de hakkım. Boşanmak gerçekten eskiden benim için dünyanın sonu gibi de. Ancak artık öyle değil. Çünkü benim gibi boşanan ve sonrasında çok mutlu güzel ilişkiler yaşayan çok fazla arkadaşım oldu. Bütün bunlarda tabii ki bana güven verdi. Ben eskiden ciddi anlamda özgüvensiz, hiçbir şeyi başaramayacakmış gibi hisseden, tek başına kaldığında ne yapacağını bilmeyen bir insandım. Ancak şu an bütün dünyayı yıkar yeniden inşa ederim.

Bu hayatta gerçekten en önemli şey tecrübelermiş. Bir insan ne kadar çok tecrübe sahibi olursa hayatı da o kadar güzel bir şekilde ilerliyormuş. Ben evlenmeden önce hayatında hiçbir şey görmemiş bir kadındım. Bu yüzden nasıl yaşarım, neyi nasıl yaparım hiçbir fikrim yoktu. Her zaman ailem arkamdaydı zaten. Ancak sonrasında onları Bir trafik kazasında kaybettim. Sonrasında yalnız kaldıktan sonra zaten büyümeye başladım. Ailemi kaybettikten sonra eşimin de bana karşı olan tavırları değişmeye başladı. Çünkü arkamda kimsenin kalmadığını bildiği için bana karşı daha çok hakaret ve şiddet içeren olaylar yaşıyordum. Bunun sonucunda en sonunda bir gün dayanamadım ve boşandım. Sonra zaten asıl mutluluğun tek başına yaşamak olduğunu öğrendim. Ancak şu anda bu durumu değiştirmek istiyorum. Gerçekten düzgün karakterli bir hayat arkadaşı bulmak isterim.

50 yaş üstü dul arkadaş bulma sayfaları

Aşkın, evliliğin ve sevginin asla yaşı olmaz arkadaşlar. Bu nedenle yaşınz kaç olursa olsun emin olun ki bu platform sayesinde sizlerde kendinize uygun bir hayat arkadaşı, bir sevgili bulacaksınız. Bundan emin olmalısınız. Çünkü sizler gibi sitemize giriş yapan, 50-65 yaş arası çok fazla sayıda insan bulunuyor. Bu insanların her biriyle tanışma, sohbet etme, arkadaş olma, sevgili olma ya da evlenme gibi şansınız bulunuyor. Burada önemli olan tek şey tabii ki de doğru insanı bulabilmenizdır. Tabii ki doğru insanı bulmakta hiç kolay değil. Doğru insanı bulmak için karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımanız gerekiyor.

Ancak bu şekilde gerçekten sizinle güzel zaman geçirebileceğini, size gerçekten, tam anlamıyla değer vereceğini anlayabilirsiniz. Başka türlü bunu anlamanız mümkün değil. Bu nedenle gönül işleri konusunda çok fazla acele ederseniz karşınızdaki kişiyi iyi tanımazsınız ve size değer verip vermediğini anlamazsınız. Sonrasında tabii ki huzursuz ve mutsuz bir evlilik hayatı içerisinde bulursunuz kendinizi. Huzursuz ve mutsuz bir evlilik hayatı demek iş hayatında başarısız olmak, sosyal hayatta başarısız olmak demektir sevgili arkadaşlar. Çünkü inanın huzur çok önemli bir şey. Sizi bir kadın vezir de eder rezil de eder arkadaşlar. Buna göre hareket etmelisiniz.

50 yaş üstü sevgili arama ve bulma siteleri

Sizler gibi doğru insanla, doğru hayat arkadaşını bulamamış olan binlerce insan var arkadaşlar. Sitemize her gün yeni insanlar giriş yapıyorlar ve ne kadar yalnız olduklarından ve düzgün bir hayat arkadaşı bulmak istediklerinden bahsediyorlar. Görmüş olduğunuz gibi herkesin birbirinden farklı yaşam tarzı, birbirinden farklı bir hayat tecrübeleri bulunuyor. Bazı insanlar geçmişteki insanlar tarafından kırılmış, zarar görmüş oluyorlar bazı insanlar ise zarar veren taraf oluyoruz. Burada asıl önemli şey herkesin kendini yalnız hissetmesi ve bir türlü doğru kişiyi bulamamış olmasıdır.

Gerçekten ama gerçekten Türkiye’nin en kalabalık arkadaşlık ve evlilik platformlarından biriyiz arkadaşlar. İşte bu sebepten dolayı her çeşit insanı, aradığınız her türlü kritere sahip olan kadını ya da erkeği burada bulabiliyorsunuz. Sitemiz içerisinde ne kadar çok zaman geçirirseniz kendiniz için doğru olan insanı bulma olasılığınız da o kadar çok artırırsınız. Çünkü her saat, her gün yeni yeni insanlar sitemize girerek ilan gönderiyorlar ve yeni insanlarla tanışıyorlar. Bu nedenle onlarla aynı zamana denk gelirseniz eminimki muhabbet etmeye başladıktan sonra zaten sizin için kimin doğru insan olduğuna rahatlıkla karar verebilirsiniz diye düşünüyorum. Hepinize bol şans dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*