55 60 Arkadaş Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : 11 Mart 2023
0
1786

Bayan arkadaş bulmak, evlenecek eş bulmak hepiniz için gerçekten çok zor arkadaşlar. Çünkü biz insanlar kolay kolay karşımızdaki kişilerle tam anlamıyla iyi anlaşamayan biliyoruz. Biriyle arkadaş olmak günlük hayatta oturup iki kahve içmek tabii ki de kimseyi zorlamaz. Ancak konu hayatları birleştirmeye geldiğinde ya da olay duygusal bağdan ibaret olduğunda gerçekten çok zor olabiliyor. Bundan dolayı insanlar bir türlü kendilerine uygun, gerçekten aradıkları ilişkiyi bulamıyorlar. Bu konuda yalnız değilsiniz.

Sitemize giren herkes aynı sizler gibi şimdiye kadar istediği gibi bir ilişkiye sahip olamamış, evleneceği, hayatını birleştirecek bir kadını bulamamış oluyor. Bu nedenle sitemizde şansınız oldukça yüksek diyebiliriz. Bu site hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veren, insanların rahat bir şekilde birbirleriyle tanışa bildikleri, sohbet edebildikleri bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir arkadaşlar. Bunun yanı sıra sitemiz diğer siteler gibi kesinlikle kimseden ücret ya da üyelik talep etmiyor. Tamamen Üyeliksiz ve ücretsiz bir arkadaşlık ve evlilik sitesiyiz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yalnızlık biz insanlara göre bir şey değil arkadaşlar. Bu nedenle insanlar bir an önce kendilerine uygun bir sevgili, kendilerine uygun bir hayat arkadaşı bulmak, aramak istiyor. Bazılarımız bu konuda oldukça şanslı olabiliyor. Henüz hayatlarının çok baharında kendilerine uygun bir sevgili bulabiliyorlar. Ancak bazıları ise aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, yıllar geçerse geçsin kendisine uygun birini bulamayabiliyor. Bu gerçekten herkes için bir problem arkadaşlar. Ancak siz hiçbir şekilde merak etmeyin. İnternet teknolojisi sayesinde sizlerde rahat, pratik bir şekilde hızlı bir şekilde kendinize uygun kişiyi bulabilirsiniz.

35-40 Yaş Arası Eş Arıyorum

Sitemizin içerisinde 20-25 yaş arası sevgili bulmak isteyen bayanlar, 30-35 yaş arası olgun, erkek arkadaş arayan bayanlar, 40-45 yaş arası evlenecek eş arayan evlenmiş boşanmış, dul bayanlar gibi bir çok farklı yaş kategorisinde sizlerde aradığınız, istediğiniz gibi birini bulabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemizde hiçbir şekilde sınırlama, kısıtlama bulunmuyor. Gerçekten arkadaş arayan, evlenecek eş arayan herkes sitemize istediği gibi giriş yapabilir, istediği kadar arama gerçekleştirebilir ve istediği kadar bayanlarla sohbet edebilir.

Biz insanlar karşımızdaki kişileri tanımak konusunda gerçekten sıkıntı yaşıyoruz. Neden sıkıntı yaşıyoruz diyecek olursanız da tabii ki de biz insanlar olarak duygusal olduğumuz için araya duygu karışımı olduğunda karşımızdaki kişileri tanımak yerine sadece ona olan duygularımıza odaklanıyoruz. Buda aslında karşımızdaki kişiyi tanımamız açısından oldukça kötü etkiliyor bize. Eminim sizlerde geçmişiniz de bu tarz sıkıntılar yaşamışsınızdır. Hepimizin başından ilişkiler geçiyor.

Eminim ki sizlerin de geçmişte hiç istemediğim, sonrasında pişman olduğu ilişkileri olmuştur. Aslında bu hayatın kuralı diyebiliriz arkadaşlar. Sonuçta başka bir insanla tam olarak uyum sağlamak, başka bir insanın sizi anlaması, her anlamda birbirinize uyumlu bir şekilde ilişkinizi huzurlu ve mutlu bir şekilde ilerle etmeniz kolay değil. Hal böyle olunca da insanlar ilişkiler konusunda hatalar yapabiliyor. Bu durum sizleri kesinlikle umutsuzluğa sürüklemesin.

Tabii ki de her zaman her şey istediğimiz gibi ilerleyecek diye bir kural yok. Bazen hatalar yapabiliyoruz. Ancak burada biz insanlar için önemli olan şey hatalarımızdan ders çıkartmak arkadaşlar. Eğer hatalarımızdan ders çıkartırsanız gelecekte aynı hataları yapma olasılığınızı düşürmüş hatta neredeyse yok etmiş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şey için kesinlikle pişman olmayın. Her şeye bir tecrübe gözüyle bakarsanız eminim ki sizlerde bu konuda bana katılacaksınız.

40-45 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlar

Evlilik gerçekten hafife alınmaması gereken bir konudur arkadaşlar. Eğer sitemizde evlenmek için bulunuyorsanız sitemizin ana sayfasında bulunan bir çok farklı evlilik ilanları sayfasına girebilirsiniz. Bu sayfalarda bir çok farklı yaş kategorisinde, bir çok farklı yaşam tarzı kategorisinde aradığınız kadını ya da erkeği bulabilirsiniz. Örneğin bazı erkekler özellikle türbanlı, çarşaflı, tesettürlü ya da kapalı bayanlarla evlilik gerçekleştirmek istiyor. Bazı erkekler ise açık giyimli kadınları tercih edebiliyor. Sitemizin ana sayfasında bunlarla alakalı kategoriler bulabilirsiniz. Sonuçta şu anda içerisinde bulunduğunuz bu siteye Türkiye’nin bir çok bölgesinden ilan geliyor.

Sizde nerede yaşarsanız yaşayınm, hangi şehirden kız arkadaş, eş bulmak istiyorsanız sitemizde bulabilirsiniz arkadaşlar. Umarım en kısa zamanda sizlerde aradığınız, istediğiniz özelliklere, kriterlere sahip olan kadını bulabilirsiniz. Hepimizin birbirinden farklı kriterleri, istekleri olabiliyor. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz demişler. Bunun yanı sıra herkezin eş aradığı şehir konusu da değişiklik gösterebiliyor. Çünkü bazı insanların iş hayatından dolayı şehirlerarası seyahat etmesi gibi özgürlüğü pek fazla bulunmuyor. Eğer biriyle evlenmek istiyorsanız onunla olabildiğince fazla zaman geçirmelisiniz.

Karşınızdaki insanı tam olarak tanımanın tek yolu budur. Eğer karşınızdaki insanı tam anlamıyla tanımazsanız yanlış ilişkilere başlama, yanlış kişiyle evlenmek gibi durumlar söz konusu olabilir. Sonuçta evlendiniz kişiye dikkat etmeniz gerekiyor. Başka bir insan ile, sizden farklı yetiştirilmiş, sizden farklı kafa yapısı olan bir insan ile aynı evi paylaşmak, aynı hayatı paylaşmak gerçekten çok zor. Bu nedenle özellikle evlilik konusunda hiçbir şekilde acele etmemeniz sizler açısından daha iyi olacaktır.

50-55 Yaş Arası Evlilik Düşünen Emekli Bayanlar ve Erkekler

Eğer hem kalbiniz hem de mantığınız size evlenmeniz gerektiğini söylüyorsa işte o zaman evlenme vaktiniz gelmiş demektir. Ancak ikisi birbirinden farklı şeyler söylüyorsun o zaman evlilik konusuna hiç girmemenizi tavsiye ederiz arkadaşlar. Çünkü insanın aklıyla kalbi her zaman çatışır. Bu çatışmada iyi sonuçlanmaz. Bu yüzden evlilik konusunda çok net bir karar vermeniz gerekiyor. Günümüzde biliyorsunuz ki insanlar evliliği çocuk oyuncağına çevirdiler. Bir evlenip bir boşanıyorlar. Özellikle ünlüler de bu olayları çok görüyoruz. Ancak bu gerçekten çok yanlış.

Evlilik gerçekten çok kutsal bir şey. Bütün bir hayatını hastalıkta, sağlıkta karşınızdaki insana atıyorsunuz. Ancak günümüzdeki ilişkilere baktığımız zaman iyi günde evli kalırlarken azıcık bir kötü gün yaşadıklarında hemen boşanma yoluna gidiyorlar. Geçmişte biliyorsunuz ki boşanmalar ayıp olarak karşılanırdı. Bu nedenle insanlar birbirlerine karşı sürekli olarak fedakarlık yapar, birbirlerini sürekli idare etmeye çalışırlardı. Ancak günümüzde insanlar bırakın gibilerini idare etmeyi, tolerans göstermeyi, insanların birbirlerine tahammülü dahi kalmamış durumda.

Ki bu durum bana kalacak olursa gerçekten çok üzücü bir olay arkadaşlar. İnsanların evlilik gibi kutsal ve güzel bir şeyi bu hale getirmiş olması gerçekten inanılır gibi değil. Siz de bunu devam ettirmemek için lütfen doğru insanla, doğru kararlar vermeye çalışın. Öncelikle üç ay, altı ay süren ilişkilerinizde kesinlikle evlilik kararı vermeyin arkadaşlar. Bir insanı kesinlikle altı ay gibi kısa bir sürede tanıyamazsınız. Kendisiyle ne kadar çok yüzyüze zaman geçirirseniz, ne kadar çok muhabbet ederseniz emin olun ki ancak o zaman karşınızdaki kişinin sizin için uygun olup olmadığı konusunda emin olabilirsiniz. Sizlerde rahatlıkla birbirinden güzel insanlar ile tanışabilirsiniz. Umarım sizde en kısa zamanda doğru insanı bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here