55 Yaş Erkek Arkadaş Arıyorum

55 yaş ve 60 yaş erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlar ilanları
55 yaş ve 60 yaş erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlar ilanları

Öncelikle Herkese selamlar arkadaşlar ismim Hatice 43 yaşındayım Ankara’da doğdum Ankara’da büyüdüm evlendim ve boşandım. İki tane evladım var hepinizin ellerinden öper ,evliliğim 13 yıl sürdü eşim beni ne yazık ki bir türlü sevemedi. Çok fazla alkol alan bir adam olduğundan dolayı ve bazı özel sebeplerden dolayı boşandım. Çocuklarımı kesinlikle babaları ile görüştürmüyorum. Bu durum Gün geçtikçe daha fazla canımı sıkmaya başladı. Ben oldukça Bakımlı ve kültürlü bir bayanım. Bu yüzden artık hayatımda bir erkek arkadaş olmak istiyorum. Ortalama olarak 55 yaşında erkekler ya da 60 yaşında olan erkekler bana mesaj gönderirlerse sevinirim.

Her zaman bakımlı olmayı sevmişimdir ,makyaj yapmadan kesinlikle sokağa çıkmam. Hiçbir zaman yaşımı da göstermem. Bakımlı olmak Bence yaş fark etmeksizin Her kadının yapması gereken şeyleri. Dul bayanlara nasıl bakıldığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Ne yazık ki Türkiye’deki erkeklerin büyük bir bölümü dul bayanlar hakkında farklı şeyler düşünüyorlar. Bu yüzden artık 55 ya da 60 yaşında bir erkek arkadaş arıyorum yani sizin anlayacağınız ben ciddi anlamda güvenilir bir sevgili arıyorum.

Ben ciddi arkadaş arıyorum. Benimle izdivaç kuracak, bana ciddi anlamda güven verecek, dul bir bayan olmama rağmen buna benzeyen şeylere takılmayacak gerçekten her konuda arkamda duracak bir beyefendi ile sevgili olmak istiyorum. Hayat arkadaşı arıyorum ya da Koca arıyorum ya da evlenmek istiyorum demiyorum Lütfen bu konuya dikkat edelim. Ben sadece bir erkek arkadaşım olsun istiyorum. Zengin dul bir bayan değilim. Parası pulu olan kadınlarla ilgileniyorsanız bana yazmanıza gerek yok. Para pul derdine düşmüş olan insanları da çok fazla sevmem açık konuşmak gerekirse ,yaş takıntım yoktur normalde Ama beni taşıyacak bir erkeğin ortalama olarak 55 yaşında bir erkek olması da 60 yaşında bir erkek olması manevi olarak beni rahatlatacaktır. Şimdiden mesaj gönderen bütün beyefendilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar

İstanbul’dan Ankara’dan ve İzmir’den 50 yaş evlenmek isteyen bayanlar, Antalya’dan Konya’dan gaziantep’ten ve Diyarbakır’dan 60 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ve 50 yaş arası 60 yaş arası erkek arkadaş arayan kadınlar genel olarak 2023 ve 2024 yılında güncel bir şekilde evlilik ilanları ve WhatsApp grupları sayesinde internet sitemizi ziyaret etmeye devam etmektedir.

Evlenmek isteyen 50 yaş arası ve 60 yaş üstü yakışıklı erkekler de genelde evlenmek için emekli bayan arıyorum, evlenmek için dul bayan arıyorum, evlenmek için 50 yaş bayan arıyorum 60 yaş bayan arıyorum şeklinde aramaları yaparak internet sitemiz içerisinde kendilerine uygun kişilerle tanışmak istiyorlar. Tüm bunların haricinde facebook’ ta twitter’ da Instagram’da ve TikTok gibi uygulamalar üzerinde popüler hale gelmiş olan internet sayfamız biliyorsunuz ki orta yaş ve yaşlı bayanlar tarafından çok popüler bir hale gelmiştir.

Bu de mi sevilen ve bu denli tutulan bir arkadaşlık sitesi içerisinde 50 yaşında bir erkek arıyorum diyen bayanlar, 50 yaş 60 yaş 70 yaş dul evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğrafları, 40-45 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar ve 50 yaş arkadaşlık sitesi olarak sizlere hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Sizlerde internet sitemiz içerisinde herhangi bir Ücret ödemeden ücretsiz bedava üye olmadan evlilik ilanlarını kontrol edebilir ve kendinize profesyonel bir şekilde bir ilan sayfası oluşturabilirsiniz.

50 55 yaş evlenmek isteyen erkekler, 50-55 yaş sevgili arayan bayanlar, 50-55 yaş arkadaşlık siteleri, yaşlı bayanlar evlilik ilanları, emekli bayanlar evlendirme sitesi,

55 yaş ve 60 yaş erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlar ilanları

3 yorum

  1. Mrb. ben emekli 40-60 yaş arası sevgili arkadaş anlaşabileceğim anda evlilik garanti ve karşımdakininde emekli olmasını isterim
    kadın erkek isdeğini almalıdır görmek görüşmede fayda var derim yaş zaten zevalini bulmuş 60 yaşındayım ama çökkün değilim
    dürüst karekterli açık sözlü mert olması karşılıklı anlayış şartlarımdır……… aramak isteyenler için

    Tercih edenler için mesaj veya WhatsApp 0533 609 5657

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*