60 Yaş Erkek Arkadaş

55 60 yaş evlenmek isteyen bayanlar 65-70 yaş evlilik düşünen erkekler ilanları
55 60 yaş evlenmek isteyen bayanlar 65-70 yaş evlilik düşünen erkekler ilanları

Türkiye’nin en güncel en büyük en kaliteli arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak 60 yaş erkek arkadaş arayan bayanlar için oluşturduğumuz bölüme hoş geldiniz. İnternet sitemiz 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler, 70 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler, 55 yaş erkek arkadaş arıyorum diyen birbirinden güzel mütevazi bayanlar, 60 yaş üstü kilolu erkek ilanları arayan kadınlar, 55-60 arkadaş arıyorum diyenler için oluşturulmuştur. Sitemizin bu bölümü 60 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler için ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

55 60 yaş dul evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğrafları gibi birçok konuyu sitemizin bu bölümünde hiçbir Ücret ödemeden ve üyelik gerçekleştirmeden bulabilirsiniz.

Detaylı bir inceleme yaparak sitemize inan oluşturmuş ve profilini sizlere sunmuş olan bayanların ve erkeklerin profillerini inceleyerek İstanbul’dan Ankara’dan ve İzmir’den, Konya’dan Antalya’dan gaziantep’ten ve Diyarbakır’dan, tokat’tan sivas’tan Samsun’dan ve Trabzon’dan, doğudan ve güneydoğu’dan, Arnavut bayanlar Bulgar kadınlar Suriyeli dul bayanlar ve çok daha fazlasını bulabilir ve yaşınıza uygun olan insanlarla ciddi ve İslami evlilikler gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde bayanlarla daha kolay bir iletişim sağlayabilmek ya da 60 yaş üstü erkeklerle iletişim sağlayabilmek için ciddi evlilik WhatsApp guruplarına katılabileceğiniz gibi aynı zamanda Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi sosyal medya mecralarının kullanarak daha kolay bir şekilde birbirinizle mesaj gönderme şansını da elde etmenizi tavsiye edebiliriz.

60 yaş üstü bayanlarla ben erkeklerle tanışma

Merhaba arkadaşlar ismim Sultan 65 yaşındayım 60 yaş civarı erkek arkadaş arıyorum. Elbette amacım evlilik değil ama ilerleyen zamanlarda sürecine gösterir Bunu sadece Allah bilir. Tabii ki bu yaştan daha genç erkeklerde ilgimi çekiyor ama çok da fazla yaşlı olmasını istemiyorum Yoksa Benim için karşımdaki erkeğin yaşı çok fazla önemli değil. Olgun ve yaşlı bayan seven genç erkeklerde bana mesaj yazabilirler Bu konuda da sıkıntı yok benim için.

Gerçekten tanışmaktan memnun olurum. Dul ve yalnız başına yaşayan bir bayanım. Çocukların var tabii ama hepsi dağıldılar doğal olarak hepsi evlendi baklanlı ve başka şehirlere yerleştiler. Herkes kendi yolunun yolcusu oldu ben bir başıma hayatımı yaşamaya çalışıyorum. Koskoca evde oturup televizyon izlemekten kitap okumaktan Artık sıkıldım ,insanın yanına yakışan bir Seher zaman olması gerek bana soracak olursanız. Hayat tek kişilik bir hayat değil hiçbir zaman da tek başına bu hayat yaşanmaz ve çekilmez. Benim de beraber hayatı paylaşacak dürüst bir beyefendi arıyorum. İki katlı dubleks bir dairede yaşıyorum Allah’a şükürler olsun kendi dairem nokta hayatıma mutluluk katacak beni gerçekten sevecek birisi olmadıktan sonra sarayı’nda bile yaşasam benim için hiçbir önemi yoktur.

60 yaş üstü evlenmek İsteyen erkekler

Merhaba arkadaşlar ismim Yeliz yaşımı göstermiyorum galiba Ama 52 yaşında oldukça bakımlı bir bayanım ve 60 yaş civarı ya da 60 yaş üstü bir erkekle evlenmek tanışmak sohbet etmek ve evlenmek istiyorum. Açık konuşmak gerekirse amacım sadece sohbet ederek Ergen çocuklar gibi vakit öldürmek ya da hoş vakit geçirmek değil tabii ki nokta seviyeli aklı başında düzgün sorun çıkarmayacak birini bulursam evlilik düşünmek istiyorum. Hayat bir zamana kadar tatlı oluyor güler yüzlü insanlarla zaman geçirince insanın hayatı güzel oluyor ama belirli bir noktadan sonra insan yanıbaşında birisinin olmasını istiyor. Benim gibi düşünen ciddi beyefendiler varsa hiç çekinmeden bana mesaj göndermelerini rica ediyorum.

Nereden olduğu önemli değil herhangi bir şehirden bana yazabilirsiniz. Hangi yaştan olursa olsun fiziğim de ruhumla ve hiç kaybetmedim heyecanım ilave hayatım boyunca her zaman olduğu gibi pozitif güler yüzüm de bir erkeği mutlu edecek her şeye sahibim. Oldukça enerjik bir yapıya sahip Evi barkı olan hiçbir şekilde maddi olarak sıkıntı çekmeyen bir kadınım. Kanımda ruhumda canımda Her şeyimde iliklerime kadar sevebileceğim bir hayat arkadaşım olsun istiyorum. Bu yüzden 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ile iletişim sağlamak istiyorum. 55 60 arkadaş arıyorum diyen herkes bana yazabilir. İlla da evleneceğiz diye bir şey yok tabii ki arkadaş da olabiliriz. Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlarla Lütfen beni karıştırmayın. Benim parayla pulla ya da buna benzer saçma sapan şeylerle işim olmaz. Benim tek derdim gerçek aşkı gerçek sevgiyi bulmak ve benimle beraber mutlu olacağına inandığım bir erkek arkadaş bularak evlilik yapmaktır.

4 yorum

  1. Mrb. ben emekli 40-60 yaş arası sevgili arkadaş anlaşabileceğim anda evlilik garanti ve karşımdakininde emekli olmasını isterim
    kadın erkek isdeğini almalıdır görmek görüşmede fayda var derim yaş zaten zevalini bulmuş 60 yaşındayım ama çökkün değilim
    dürüst karekterli açık sözlü mert olması karşılıklı anlayış şartlarımdır……… aramak isteyenler için

    Tercih edenler için mesaj veya WhatsApp 0533 609 5657

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*