60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : 20 Haziran 2022
0
603

Yaşımız kaç olursa olsun hepimiz kendimize uygun bir sevgili, bir hayat arkadaşı bulmak için sürekli olarak arama gerçekleştiriyoruz. Çünkü biz insanlar olarak gerçekten çift yaratılmışız. Bu yüzden de gerçekten bizi anlayacak bir hayat arkadaşı ihtiyacımız takii onu bulana kadar hiç bitmez.

60 yaş üstü bayan arkadaş arıyorum, 55-60 yaş arası sevgili arayan bayanlarla tanışma siteleri, 60 yaş üstü evlenmek için ciddi erkek arayan yaşlı bayanlar, 60 yaş üstü olgun sevgili arıyorum, koca arayan 60 yaş üstü bayanlar…

Gerçekten yaşımız kaç olursa olsun hepimiz kendimizi yalnız hissedebiliriz. Aşık olmak için ya da evlenmek için kesinlikle genç yaşta olmaya gerek yok. Kendiniz için doğru olan insanı kaç yaşında bulacağınız, ne zaman, hangi yılda, hangi internet sitesinde ya da nerede bulacağınız hiç belli olmaz sevgili arkadaşlar. Bu yüzden siz elinizden geldiği kadar bu insanı bulmak için emek göstermeniz gerekiyor. Tabii ki doğru kişiyi bulmak için de en iyi yer bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik platformlarıdır.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Günümüzdeki bu teknoloji ve internet mecrası sayesinde kesinlikle umutsuzluğa yer yok sevgili arkadaşlar. İnternet mecrası içerisinde birbirinden farklı, çeşit çeşit ve tüm ihtiyaçlarımızı bulabiliyoruz. Tabii ki özellikle son on yıldır bunun içerisine bir de arkadaşlık ve evlilik siteleri eklendi. Eğer ki hayat arkadaşınızı arıyorsanız, sevgili birgül kanka ya da dost gibi bir arayışınız varsa hepsine tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Bizler hem arkadaşlık sitesi olarak hem de aynı zamanda evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Çünkü bazı insanlar arkadaşa, dosta bazı insanlar ise eşe, sevgiliye ihtiyaç duyarlar.

Olgun kadınım erkek arkadaş arıyorum

Merhaba. Ben ciddi bir ilişkiye başlamak istiyorum. Ciddi anlamda kalıcı, ömrümün kalan zamanını beraber geçirebileceğim, beni gerçekten anlayacak ve sevecek birini bulmak istiyorum. Bunun içinde en mantıklı yer bana arkadaşlık ve evlilik sitelerine ilan göndermek gibi geldi. Çünkü sosyal hayatta pek başarılı bir kadın değilim. Yaşımda biraz ileri olduğu için tabii ki insanın şansı azalıyor. Bu yüzden ben de sitenizi Twitter’da gördüm ve ilan göndermek istedim.

İsmim gülsüm. İki kez evlendim ve boşandım. Bir tane çocuğum var. Kendisi on yaşında. Çocuğum da artık büyüdüğü için kendimi daha çok yalnız hissetmeye başladım. Eskiden, oğlum küçükken bana bağımlıydı. Bu nedenle erkek arkadaş bulmak, hayat arkadaşı bulmak gibi konular bana gerçekten çok zor geliyordu. Ancak artık bunun için hazır olduğumu düşünüyorum. Çünkü oğlum kendi kendine bakabiliyor, kendi ile ilgilene biliyoruz. Bu nedenle ben de yalnızlığımı gidermek için kendime uygun ömürlük bir hayat arkadaşı bulmaya karar verdim.

Her kadın hayatında ilgi gösteren, kendisine değer veren, sahip çıkan bir erkek ister. Ben hayatım boyunca her zaman güçlü, ayakları üzerinde duran bir kadın oldum. İki kez evlilik yaptım ve ikisinde de sıkıntılar yaşadım. İlk eşim hiçbir şekilde çalışmıyordu. Sadece ben çalışıyordum ve eşim ise sürekli kumar oynuyordu. Onunla ilişkimin, evliliğimin bitme sebebi bu. İkinci evliliğimde ise hamilelik sürecindeyken aldatıldım. Sonrasında tabii ki beni bırakarak başka bir kadınla gittim. Yani ben hem ekonomik olarak istismar edilmiş hem de aynı zamanda aldatılmış bir kadınım.

Şimdiye kadar gerçekten, ciddi anlamda bana sahip çıkan, gerçekten beni koruyup kollayan, sırtımı yasladığım zaman evet benim kocam var ya da benim erkek arkadaşım değilsin eşim var diyebileceğim kimseye denk gelmedim. Zaten bu nedenle sıkıntı yaşıyorum. Hayatım boyunca her zaman yalnızlık içerisinde oldum. Evli olduğun dönemlerde bile kendimi çok yalnız hissediyordum. Çünkü hem evin bütün yükü benim üzerimdeydi hem de aynı zamanda kendi hayatında, iş hayatında falan uğraşıyordum. Yani gerçekten benim için zor günlerdi. Bekar olarak yaşadığım günler ise tam bir cennetlikti diyebilirim. Bu denetimden vazgeçmeyi düşünmüyorum ancak bu cenneti paylaşabileceğim bir hayat arkadaşı arıyorum.

60 yaş üstü koca arayan olgun ve dul kadınlar

Gerçekten doğru insanı bulduğunu zaman yaşımız kaç olursa olsun aynı mutluluğu, aynı huzuru ve aynı heyecanı yaşıyorsunuz arkadaşlar. Çünkü gerçekten hepimizin birbirinden farklı hayatı bulunuyor. Geçmişte çok farklı ilişki denemeleri, evlilik tecrübeleri olmuştur. Ancak görmüş olduğunuz gibi şu anda burada bulunuyorsunuz. Doğru insanı bulmak kolay olsaydı zaten şu anda bekar kimse kalmazdı. Herkes zaten yirmili yaşların başında iken doğru kişiyi bulur ve ömrünün sonuna kadar onunla evli kalırdı. Öyle de tabii ki bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerine de ihtiyaç kalmaz.

Ancak sizde biliyorsunuz ki herkes maalesef eşit derecede şanslı olmuyor. Bazıları erken yaşlarda iken doğru kişiye, hayat arkadaşını bulacak kadar şanslı olurken bazıları ise maalesef ileriki yaşlarda dahi doğru kişiyi bulacak kadar şanslı olmuyoruz. Her ne kadar bizler teknoloji ve internet siteleri sayesinde şansınızı artırsak da kaderden öteye gerçekten geçilmiyor arkadaşlar. Örneğin burada, bu siteyi ziyaret ederek bir hafta gibi kısa süre içerisinde kendine uygun sevgili bulan ve 6 ay içerisinde evlenen insan da var yedi aydır, sekiz aydır Hala kendisine uygun kişiyi bulamamış olanlar da var. Yani bu durum tamamen hem sizin kadınları etkileme kabiliyetinize hem de kaderinize bağlı.

60 yaş üstü ciddi ve İslami evlilik düşünen bayan arıyorum

Biliyorsunuz ki Müslüman bir ülkede yaşıyoruz. Bu nedenle İslami evlilik isteyen, dini şartlara uygun şekilde ilişkilerini sürdürmek isteyen çok fazla kadın ve erkek arkadaşımız oluyor. Burada önemli olan tek şey tabii ki sizin nasıl bir ilişki aradığımız ve nasıl bir evlilik istediğiniz. Sonuçta herkes birbirinden farklı bir hayat yaşıyor ve herkesin birbirinden farklı kafa yapısı bulunuyor arkadaşlar. İşte bu yüzden burada dikkat etmeniz gereken tek. Öncelikle kendinizi dinleyeceksiniz. Nasıl bir kadın arkadaş aradığınızda, nasıl bir ilişkiye başlamak istediğinize karar vereceksiniz.

Geri kalan zaten bu site sayesinde çok kolay. Sonuçta hiçbir şekilde üyelik istemeyen, üye olmadan rahatlıkla tamamen ücretsiz, bedava bir şekilde bayanlarla tanışabilirceğiniz, mesajlaşabileceğiniz bir arkadaşlık ve evlilik platformuyuz. Bu nedenle içiniz rahat olabilir. Sınırsız sayıda istediğiniz bayan arkadaşımıza mesaj gönderebilir, dilerseniz yorumlar üzerinde kendinizi tanıtan güzel ilanlar yazabilirsiniz. Ayrıca şunu da unutmayın ki kadın arkadaşlarımızı etkilemeniz gerekiyor. Kadın arkadaşlarımızı etkilemek için onlarla özgüvenli bir şekilde, ne istediğini bilen bir erkek olarak konuşmanız gerekiyor. Hepinize bol şans.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here