Adana Ceyhan Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Ersin

Poseidon

Herkese selamlar hayırlı günler. Karşılıklı olarak fikirler uyuştuktan sonra yani kısacası fikir uyuşması sağlayabildiğimiz takdirde evlilik olabilir diye düşünüyorum neden olmasın ki? Sonuç olarak ilk etapta olmasa bile zaman içerisinde birbirimizi daha iyi tanıyarak evlilik yapabileceğimiz kanaatine varabiliriz. Şimdilik sevgili bulmak istiyorum elbette ilerleyen süreçlerde evlilik konusunu da masaya yatırabiliriz.

Aslen adanalıyım şu anda da Adana Ceyhan ilçesinde ikamet ediyorum boşanmış dul bir erkeğim kahverengi gözlü 47 yaşında sigara kullanan fakat alkol kullanmayan serbest meslek erbabı lise mezunu buğday tenli ikizler burcu bir beyefendiyim. Güvenebileceğim sevgili arayan bayanlar ve kızlar 30 ve 35 yaş arası kadınlar evlenmek isteyen kızlar yazarlarsa sevinirim.

Yönetici Mesajı : Adana ceyhan’da erkek arkadaş arayan bayanlar türbanlı ve tesettürlü kadınlar, evlenmek isteyen bayanlar WhatsApp evlilik ilanları ve grupları cep telefon numaraları ve çok daha fazlası için internet sitemizin Adana bayan ve erkek arkadaş arama ve bulma ilanları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Ceyhan
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
47 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Hayır
Hiç Kazanamıyorum Fakirim
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Buğday Tenli
İkizler Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Karşılıklı Olarak Uyum Sağlanırsa İsterim
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*