Adana Seyhan Evlenmek İsteyen Bayanlar

#image_title
Metin

O kişi sizsiniz mutlu etme işi bende.

Yaşım gereği bu hayatta yaşamam gereken ne varsa hepsini yaşadım ve gördüm. Yerine göre olgun davranmayı ortamına göre de karşımdaki kişiye göre davranmayı çok iyi bilirim. Sizin anlayacağınız oturmasını kalkmasını bilen yerine göre ağırbaşlı olan yerine göre de ortamda espri yapmasını çok iyi bilen bir beyefendiyim.Hayatı her aşamasında yaşamaya değer görüp onu olduğu gibi kabüllenip küçük şeylerden mutlu olmayı öğrendim. 🥀SEVERSEN SEVİLİRSİN🌹

Aslen adanalıyım şu anda da Adana’da Sümer Mahallesi’nde oturuyorum. Yani Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşıyorum. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim ve boşandım düz bir erkeğim 51 yaşındayım. Sigara kullanmıyorum fakat ortam uygun olursa yerine göre arada sırada alkol kullanıyorum devlet memuruyum ve üniversite mezunuyum. Kumral ve koç burcuyum. Gezmeyi yemek yapmayı film izlemeyi kitap okumayı çok severim özellikle de evlenmek isteyen bayanlar 25-30-35 ve 40 yaş arası ve üzeri bayanlar ilgimi çekiyor. Mesajlarınızı bekliyor olacağım.

Yönetici Mesajı : Adana Seyhan ilçesinden evlenmek isteyen bayanlar WhatsApp evlilik ilanları ve evlilik grupları ve cep telefon numaraları, Adana Seyhan bayan arkadaş arama ve bulma sevgili arayan bayanlar ve kızlar Adana Seyhan erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınlar ilanları gibi birçok konuyu sitemizin Adana bay ve bayan arkadaş bulma ilanları içerisinde bulabilirsiniz.

Evlenmek İstiyorum
Adana
Sümer mh
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
51 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Hayır
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 8500 TL
Devlet Memuru
Üniversite Mezunu
Kumral
Koç Burcu
Evet 1 Tane Var
Hayır
Evcil Hayvan Beslemiyor
Hayır
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Kitap Okumayı Seviyor -
Evlenmek İsteyen Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*