Almanyadan Bayan Arkadaş Bul

Bir çok farklı ülkeden bayan arkadaş bulabileceğiniz gibi Almanya’dan da ücretsiz olarak kız arkadaş, erkek arkadaş bulabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Günümüzde artık yeni insanlarla tanışmak çok kolay.

Almanya ücretsiz ve Üyeliksiz arkadaşlık siteleri, Almanya’dan arkadaş arıyorum, Almanya’dan kız arkadaş, erkek arkadaş bulma sayfaları, yurtdışı bayan arkadaş, yabancı bayan arkadaş arama ve bulma siteleri, yurtdışı bayanlarla konuşma ve mesajlaşma sayfaları gibi aramalar için sitemizi kullanabilirsiniz.

Yaşadığınız yer neresi olursa olsun emin olun ki bu internet sitesi sayesinde sizlerde dilediğiniz bölgeden, dilediğiniz ülkeden ya da dilediğiniz şehirden kendinize uygun sevgili bulacaksınız arkadaşlar. Sizler gibi sitemize giriş yaparak gerçekten artık evlenmek istediğini, yalnızlıktan sıkıldığını söyleyen bir çok kullanıcımız vardır. Bütün herkesin derdi aynıdır arkadaşlar. Bizler duygusal olarak yaratıldığımız için, manevi varlıklar olduğumuz için kendimize uygun tamamlayacak bir arkadaş, sevgili, eş bulmak istiyoruz her zaman.

Bu isteğiniz gerçekten çok doğal sevgili arkadaşlar. Ayrıca yaşınz kaç olursa olsun bu site içerisinde kendinize uygun sevgili bulabileceğinizi bilmenizi istiyorum. Çünkü bu internet platformu her gün yeni insanlara arkadaş bulmaları için olanak sağlıyor. Her gün yeni insanlar sitemize girerek ilan gönderiyor ve bunun sonucunda da hepiniz bu insanlarla tanışma fırsatına sahip oluyorsunuz. Önemli olan tek şey birbirinizi iyi bir şekilde tanıma fırsatına sahip olmak arkadaşlar. Eğer karşılıklı olarak birbirinizi tanırsanız emin olun ki sonunda çok güzel ve mükemmel ilişkilere sahip olursunuz.

Merhaba dul bayanım Erkek Arkadaş arıyorum Almanyadan

Öncelikle herkese merhabalar. Ben yarı alman yarı türküm. Şu anda Türkiye’de yaşıyorum ve burada ikamet ediyorum. Bu yüzden kendime bir erkek arkadaş, sevgili bulmak istiyorum. Yaklaşık beş sene önce alman olan annem vefat etti. Bu yüzden ben de babam ile beraber Türkiye’ye geri döndüm. 27 yaşındayım. Aslında Almanya’da da kalabilirdim. Ancak ben Öyle bir durumda babamı yalnız bırakmak istemedim. Çünkü kendisi anneme çok aşıktı. Onu kaybedince Almanya’da yaşamak ona gerçekten çok ağır geldi. Ben de evin tek çocuğu olduğum için babamla beraber döndüm.

Ben Türkiye’yi de seviyorum Almanya’yı da seviyorum. İki tarafı da kendi evinmiş, kendi yuvanmış gibi hissediyorum. Çünkü ailem beni öyle güzel yetiştirdi ki iki tarafında kültürünü çok iyi bir şekilde sahiplendim. Bu yüzden de burada da hiç zorluk çekmedim. Zaten doğduğundan beri, bebekliğinden beri Türkçe öğretildi bana. Bu yüzden hiçbir şekilde yabancılık çekmiyorum. Ancak burada tabii ki biraz da olsa yalnızlık çekiyorum. Çünkü bir türlü kendime uygun bir erkek arkadaş bulamadım.

belki dedim bu arkadaşlık sitesinde kendime uygun bir arkadaş bulurum. O zaman gerçekten her şey daha güzel olur diye düşünüyorum. Çünkü yaklaşık, son üç senedir hiç sevgilim olmadı. Ondan önce bir kere oldu. Oda beni kandırmaya çalıştı. Ben gerçekten beni sevdiği için benimle arkadaş olacak, bana değer verecek bir insan bulmak istiyorum. Bu istediklerim aslında çok zor şeyler değil. Ha bu arada bir kere daha arkadaşlığım oldu onda da aldatıldım. Burada aldatmak gerçekten çok yaygın bir şeymiş. Bunu ben sonradan öğrendim.

Bu sebepten dolayı da büyük bir şok geçirdim aslında. Tabii ki bir anda Türkiye’ye dönmek ve buraya adaptasyon sürecine girmek, buraya alışmak pek kolay olmadı. Ama şu anda gayet iyiyim. Ayrıca türklerin yapısını, karakterini ve huylarını da çözmüş durumdayım. Bu yüzden de kendime bir erkek arkadaş bulmaya, sevgili bulmaya hazır hissediyorum. Umarım gerçekten düzgün ve iyi biri karşıma çıkar. Tek umudum bu gerçekten. Artık düzgün insan kalmış ve orasını bilemiyorum gerçekten. Çünkü insanları anlamakta zorlanıyorum. Ama ben hala bu dünyaya, bu insanlığa olan inancımı yitirmedim.

Almanya ücretsiz arkadaşlık ve sevgili siteleri

Farklı kültüre sahip olan bir insan ile sevgili olmak hem çok güzel hem de bir o kadar çok zordur arkadaşlar. Zaten güzel olan her şey zor olur diye boşuna dememişler. Eğer herhangi bir şey çok basitse, çok kolaysa gerçekten onun bir anlamı, bir espirisi kalmıyor. Bu yüzden zorluklar, verdiğiniz mücadele sizi kesinlikle soğutmasın. Farklı kültürden biriyle arkadaş olmak, aynı hayatı paylaşmak ya da arkadaş olmak daha iyi çok eğlenceli oluyor. Çünkü o sizden farklı bir insan oluyorsun. Buda komik anlar yaşamanıza sebep olur.

Ayrıca kültürel etkileşimin insan karakteri üzerinde de çok büyük etkileri, faydaları var. Hepimizi olgunlaştıran bir süreçtir. Bu yüzden umarım gerçekten kendinize uygun bir sevgili bulabilirsiniz. Ayrıca yurtdışından bayanlarla anlaşmak da tabii ki kolay olmuyor. O insanlarla ortak bir dilinizin olması gerekiyor. Bu yüzden eğer o ülkenin dilini ya da en azından ortak dil olan İngilizceyi bilmiyorsanız şansınız çok zor olacaktır. Tabii ki karşınıza çıkan insan eğer Türk asıllı değilsen. Onun haricinde düşünmeniz gereken hiçbir şey yok arkadaşlar.

Erkek arkadaş arayan alman kadınlar

Yabancı bir insan ile sevgili olmanın zorlukları arasında tabii ki de onların kafa yapısının, yaşam tarzının ve düşünce yapısına sizden farklı olması vardır arkadaşlar. Bu yüzden onlara karşı her zaman empati ile yaklaşmalı ve anlayışlı olmalısınız. Sonuçta bizimle aynı kafa yapısına ya da aynı yetiştirilme tarzına sahip değiller. Bundan dolayı onlara karşı eğer anlayışsız olursanız, onlara karşı katı kuralları olan bir insan olursanız şansınız yok demektir. Bu insanlar medeniyet görmüş insanlar arkadaşlar. Bu yüzden Türkiye’deki bir çok şeyi onlar üzerinde uygulayamazsınız.

Yabancı bayanlar genellikle kendilerine medeni davranan, saygılı, sevgi çerçevesi içerisinde olacakları bir arkadaşlıkta olmak istiyorlar. Tabii ki bunları ona sağlayamazsınız sizin yüzünüze dahi bakmazlar. İşte bütün bunları göz önünde bulundurarak gerçekten yabancı bir insan ile sevgili olup olmak istemediğinizi tekrardan düşünmemiz gerekiyor. Sonuçta sitemiz içerisinde her çeşit insan, birbirinden farklı ülkelerden sitemize giriş yapıyorlar. İşte bu yüzden burada önemli olan şey sizin nasıl bir arkadaşlık aradığınız, nasıl bir insan bulmak istediğinizdir.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*