Ankara Etimesgut 30 35 Yaş Arası ve Üstü Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
ERTAN P

YALNIZLIK SEVGİLİSİZLİK KÖTÜ / ANKARA

Dogma büyüme Ankaralıyım. Muhasebe ofisim var.Çalışmayı pozitif olmayı çok severim .Evliyim çok mutsuzum.(10 yıldır) Yay bucuyum Benımle oldugum gibi sevecek birini arıyorum.Duygusalım dürüstüm ondan kaybettim zaten..Bu yaşıma kadar her zaman pozitif yaşamayı ve eğlenceli bir yaşam sürdürmeyi çok sevdim. Evlendim fakat ne yazık ki yanlış bir evlilik yaptığımı düşünüyorum çünkü aşırı derecede mutsuzum. Yay burcu erkeğiyim bilirsiniz yay burcu erkekleri gezmeyi tozmayı eğlenmeyi ve mutlu olmayı hayatı boyunca kendisine ilke edinir ve çok sever ben de yapısal olarak zaten böyle bir erkeğim. Umuyorum ki hayatımın geri kalanında gerçekten mutlu olabilirim.

Dürüst güvenilir gerçek anlamda beni anlayabilecek birlikte her şeyi paylaşabileceğim bir sevgili bulmak istiyorum. Aslen sivaslıyım şu anda Ankara Etimesgut Eryaman bölgesinde ikamet etmekteyim. 51 yaşındayım ve kahverengi gözlüyüm hafiften göbeğim var. Sigara kullanmıyorum fakat alkol kullanmaktayım. Serbest meslek yapmaktayım ve üniversite mezunuyum. Koç burcuyum. Hayvanları seviyorum bu yüzden kedi besliyorum. Telegram ve Facebook’ta kullanıyorum arabam var evim var olgun bayanlar dul bayanlar 40 yaş 45 yaş arası ve üzeri erkek arkadaş arayan ya da yoldaş arayan Ankara Eryaman ve çevresinden bayanlar ve hanımefendiler bana dilediğiniz gibi mesaj gönderebilirsiniz.

Yönetici Açıklaması : Ankara Etimesgut Eryaman çevresi olgun ve dul bayanlar WhatsApp evlilik ilanları ve evlilik grupları, erkek arkadaş arayan ve evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları, Ankara Eryaman Etimesgut yakınlarında ve diğer ilçelerinde sevgili arıyorum Koca arıyorum eş arıyorum hayat arkadaşı arıyorum diyen kapalı türbanlı tesettürlü bayanlar, sevgili bulma ilanları, Ankara Eryaman sevgili bulma siteleri ve daha fazlası sitemizde sizlerle olmaya ücretsiz bir şekilde ve üye olmadan hizmetinize sunulmaya devam etmektedir.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
etimesgut eryaman
Evli
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Kahverengi Gözlü
51 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Hayır
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Kumral
Koç Burcu
Evet Birden fazla Çocuğum Var
Hayır
Kedim Var
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar, 40 - 45 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*