Ankara Keçiören Sevgili Arıyorum

#image_title
Berkay

18 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum kendime göre birini arıyorum arkadaşlığı seven olsun ve çok güzel olsun aşık olmayı sever olsun.Aslen adıyamanlıyım Ankara keçiören’de yaşıyorum Ankara Keçiören ve çevresinde kendime uygun 20 yaş 22 yaş 25 yaş arası ve üstü sevgili arıyorum. Kendime uygun olan beni anlayabilecek gerçekten iyisiyle kötüsüyle her şeyi paylaşabileceğimiz bir kız arkadaşımın olmasını istiyorum. Bunun haricinde çok fazla bu hayattan bir beklentisi olan bir insan değilim. Herkes iyi kalpli güvenebilecek bir sevgilisi olmasını ister Ben de öyle olmasını istiyorum.

Vücut olarak spor yapan bir insanım çalışkanım işinde gücünde bir adamım 18 yaşındayım devlet memuruyum lise mezunuyum esmerim koç burcuyum. Ankara Keçiören ve çevresinden özellikle de dul bayanlar yazarlarsa sevinirim.

Yönetici Açıklaması : Ankara Keçiören ve çevresi erkek arkadaş arayan bayanlarla tanışma arkadaşlık sohbet etme WhatsApp telefon numaraları WhatsApp evlilik grupları sevgili bulma siteleri evlilik siteleri gibi konularda sitemiz sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Keçiören
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Mavi Gözlü
18 Yaşında
Kaslı Sportif Bir Vücudum Var
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Devlet Memuru
Lise Mezunu
Esmer
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Dul Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*