Ankara YeniMahalle Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
EFE

Çok çekici ve hoş naif ve esprili dürüst ve güvenilir kendini bilen karşındakini iyi tanıyan ve mutlu etmesini bilen bir kişiliğim var. Neredeyse her kadının aradığı ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yapıya sahibim ve ismim Efe…

Ankaralıyım ve Ankara Yenimahalle’de yaşıyorum bekar bir erkeğim ve 18 yaşındayım. Beyaz tenli ve akrep burcuyum. Akrep burcu erkeklerinin en büyük özelliğinin ne olduğunu biliyorsunuz değil mi? O yüzden akrep burcu erkekleri kadınlarına çok değer verirler ve bu hayatı en iyi şekilde yaşamayı da çok iyi bilirler.

Buradan yola çıkarak bana mesaj gönderirseniz sevinirim gezmeyi ve eğlenmeyi severim kamp yapmayı ve doğa yürüyüşlerine bayılırım yüzmek Spor yapmak da en büyük hobilerim arasında yer alır. Ankara Yenimahalle ve çevresinden sevgili arayan genç güzel bayanlar ve kızlar evlenmek isteyen kızlar ve bayanlar bana mesaj gönderirlerse çok mutlu olurum.

Yönetici Mesajı : Ankara Yenimahalle erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanlar, sevgili arayan kızlar ve yakışıklı erkekler WhatsApp evlilik ilanları ve evlilik grupları ve cep telefon numaraları, Ankara Yenimahalle’de bayanlar ve erkekler Facebook Twitter Instagram ve TikTok adresleri ve daha fazlası için sitemizin Ankara Yenimahalle bayan ve erkek arkadaş bulmak kategorisini ziyaret edebilir ve orada bulunan ilanlara göz gezdirebilirsiniz.

Kız Arkadaş Arıyorum
Adana
Yenimahalle
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
18 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Hayır
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Beyaz Tenli
Akrep Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor -
Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*