Ankarada 25 30 Yaş Arası Üstü Sevgili Arıyorum

#image_title
Masor 31

İlk olarak şunu söylemeden geçmek istemiyorum masaj yapmayı çok severim her yaştan bayanlara arkadaşlık yapmak isterim çünkü tam bir arkadaş canlısıyım herkesle arkadaşlık yapıyorum. Arkadaş olmak isteyenler varsa bana yazabilirler Bursa sporda senelerce hizmet yaptım yaş farkı olmaksızın fark etmeksizin arkadaş olmak isteyen herkese destek sağladım.

Şimdi asıl konumuza gelelim aslen ankaralıyım şu anda Eskişehir merkezinde yaşıyorum ela gözlüm ve 41 yaşındayım ortamına göre sigara da kullanırım alkol de kullanırım Yeter ki ortam uygun olsun. Bunlar haricinde ortaokul mezunuyum beyaz tenliyim ve koç burcuyum hayvanları da çok seviyorum köpek besliyorum. Hayatı pozitif yönünden görmeyi severim Bu yüzden her zaman güler yüzlü ve sempatik bir insan olmuşumdur arkadaş ortamındaki en esprili insan benim yanımdaki insanı her zaman güldürürüm ve tebessüm etmesini sağlarım. Kendime uygun 25 yaş 30 yaş 35 yaş 40 yaş arası ve üzeri bayan arkadaş arıyorum daha doğrusu sevgili arıyorum. İlerleyen süreçlerde dene olur bilmiyorum.

Yönetici Açıklaması : Ankara’da erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların evlilik ilanları, Ankara’da sevgili arayan 20 yaşında 25 yaşında 30 yaşında 35 yaşında kadınlar kızlar bayanlar ile tanışma mesajlaşma sohbet etme arkadaşlık ilanları WhatsApp grupları cep telefon numaraları ve daha fazlası internet sitemizde sizler için güncel olarak yayınlanmaya devam etmektedir.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Merkez
Evli
Türk
1.60 ve 1.70 Arası
Ela Gözlü
41 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 8500 TL
Dükkan İşleten Bir Esnafım
Ortaokul Mezunu
Beyaz Tenli
Koç Burcu
Evet Birden fazla Çocuğum Var
Hayır
Köpeğim Var
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
20 - 25 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*