Ankarada 50 ve 60 Yaş Üstü Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Ercan

Öncelikle selamünaleyküm bayanlarda ilk talebim nasıl tanışmak istediğinizi belirtirseniz sevinirim. E-mail WhatsApp Facebook Twitter ya da TikTok üzerinden istediğiniz gibi konuşabiliriz benim açımdan herhangi bir şekilde problem teşkil etmiyor Benim tek istediğim güven ve karşılıklı olarak sadakat ve dürüstlük.
Uzun zamandan beridir bu duyguları ne yazık ki yaşama şansım olmadı insanlar her zaman iki yüzlü yalancı tavırlar sergilediği için benimle tanışmak isteyen bayan arkadaşın bu konuda çok dikkatli davranmasını ve bu konuya önem vermesini istiyorum. Bu internet sitesinde bazı bilgilerimi ne yazık ki paylaşamıyorum özel bir ticaretle uğraştığım için birçok konuda da hakkımda fazla detay verme gibi bir şansım bulunmuyor ama yorumlar bölümünden sorarsanız elimden geldiği kadar cevap verebilirim Ya da telefon numaranızı verirseniz WhatsApp ya da telegram üzerinden beni daha iyi tanıyabilirsiniz.
Gerçekten muhabbetimin uyuştuğu Kafa yapısı bana uygun olan bir bayanla güzel bir aşk yaşamak ve sevgili olmak istiyorum umarım aradığımı burada bulurum Teşekkür ederim herkese bol şans diliyorum.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Bekar
Arnavut
1.70 ve 1.80 Arası
Mavi Gözlü
18 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 50 Bin TL ve Üzeri
Ticaretle Uğraşıyorum
Lise Mezunu
Esmer
Yengeç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Karşılıklı Olarak Uyum Sağlanırsa İsterim
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Tiktok Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Kamp Yapmayı Seviyor - Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor -

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*