Ankarada Güvenilir Eş Arıyorum

#image_title
Enes

Güvenilir biriyim bende kendim gibi güvenilir bir eş arıyorum

26 yaşında bekar oldukça ılımlı ve olumlu sevdiği ve aşık olduğu kadına karşı güvenilir ve sadık olan ondan başka hiçbir kadını gözü görmeyen ve başka hiçbir kadına ya da kıza bakmayan yengeç burcu erkeğiyim. Kendime güvenebileceğim dürüst aklı başında beni tamamlayabilecek ve hayatımın geri kalanında benimle dürüst bir şekilde her şeyi yaşayabilecek bir sevgili bulmak istiyorum.

Aslen kırşehirliyim ismim Enes şu anda Ankara’da yaşıyorum 26 yaşındayım ve kahverengi gözlüğüm serbest meslek erbabıyım ve lise mezunuyum Biraz önce de söylemiş olduğum gibi yengeç burcu erkeğiyim Instagram telegram WhatsApp gibi uygulamaları Aşina olarak kullanıyorum. Kamp yapmayı ve doğa yürüyüşlerini çok severim dul bayanlarla 20-25 yaş üzeri kadınlarla ilgileniyorum.

Yönetici Mesajı : Ankara’da erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanlar, sevgili arayan kızlar ve erkekler bir gün evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler evlilik ilanları ve çok daha fazlası için Ankara bayan arkadaş ilanları ve evlilik ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Ankara
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
26 Yaşında
Balık Etliyim Ama Sempatik ve Çekiciyim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Yengeç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Kamp Yapmayı Seviyor -
Dul Bayanlar, Yaşlı Erkekler, 20 - 25 Yaş Üzeri Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*