Antalya Alanya Sevgili Arıyorum

#image_title
Hayri doğan

Güzel gezenlerdenim yerim içerim gezerim😉 her türlü para kazanmak için deli gibi çalışan birisiyim bayanların dilinden iyi anlarim.Yemeği içmeyi gezmeyi eğlenmeyi her türlü ortamlara girmeyi severim. Hayatı dolu dolu yaşamak benim için en önemli şeyler arasında yer alıyor ismim Hayri Doğan Antalya’nın Alanya ilçesinde yaşıyorum Antalya’dan kendime sevgili arıyorum Bayan arkadaş arıyorum kız arkadaş arıyorum.

Eğlenceli bir yapıya sahibim 29 yaşındayım dul bir erkeğim sigara da kullanırım alkol de kullanırım ortaokul mezunuyum esmerim boğa burcuyum telegram da kullanırım Instagram’da kullanırım facebook’um var tiktok’um var hepsi var yani isterseniz bana çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ha diyorsanız ki ben sosyal medya hesaplarından ulaşmak istemiyorum o zaman buradan da mesaj gönderebilirsiniz. Yaşlı ve olgun bayanlar evlenmek isteyen bayanlar sevgili arayan Antalya’da kızlar Antalya’da yaşayan Rus Ukraynalı bayanlar Antalya’da yaşayan turist bayanlar turist kızlar erkek arkadaş arayan Antalyalı kızlar sevgili arayanlar hepiniz bana yazabilirsiniz sıkıntı yok her türlü anlaşırız. Sonuçta ne demişler samanlık seyran olur gönüller bir olur değil mi?

Yönetici Açıklaması : Antalya Alanya ilçesinden sevgili arıyorum erkek arkadaş arıyorum eş arıyorum Koca arıyorum evlenmek istiyorum diyen bayanlar ve yakışıklı erkekler, Antalya Alanya ilçesi sevgili bulma siteleri sevgili bulma ve arama sitesi cep telefon numaraları WhatsApp grupları WhatsApp ilanları ve daha fazlası sitemizde sizlerle olmaya bütün hızı ile devam etmektedir.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Antalya
Alanya
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
29 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Ortaokul Mezunu
Esmer
Boğa Burcu
Evet 1 Tane Var
Hayır
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Evet Arabası Var
Hayır Ev Sahibi Değil
Evlenmek İsteyen Bayanlar, Yaşlı Bayanlar, Evlenmek İsteyen Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*