Antalyada Erkek Arkadaş Arıyorum Sevgili Arıyorum

#image_title
Berra

Ben deli gibi yaşayan ve deli gibi yaşamayı seven bir kadınım ve benim gibi deli olan erkeklerin buraya toplanmasını istiyorum bu deliler arasında birisini seçeceğim. Çok akıllı adamla kesinlikle işim olmaz onlar bir süre sonra arabeske bağlayıp hayatı hiç çekilmez ve içinden çıkılmaz bir hale getiriyorlar bunu daha önce yaşadım. Daha önce evlendim ve boşandım hayatımdaki adam çok ağır başlı takılıyordu ve benimle hiçbir şey yapamıyordu Ben eğlenmeyi gezmeyi tozmayı ve çılgın yaşamayı seviyorum.

Gülmesini bilen eğlenmesini bilen deli gibi seven çılgın bir erkek olacak benim aradığım kişiyi kesinlikle böyle birisini arıyorum. Ama pozitif olmayan erkekleri de pek sevmem böyle bir erkeği ne yapayım değil mi? Sonuçta hayatta her şeyi yaşamak lazım o yüzden benim gibi manyak birini arıyorum. Eğer böyle manyak kafayı yemiş birileri varsa bana hemen yazabilirler Türkiye’nin neresinde olursanız olun arabaya biner gelirim vallahi hiç şaka yapmıyorum.

Bir de buradan olması benim için tercih olur çünkü burada kalan biri diye söylüyorum yanlış anlaşılma olmasın lütfen. Öyle Kara Sevda ile bağlanan deli gibi aşık olan tiplerden de çok hoşlanmam böyle şeyler için çok genciz haksız mıyım ?

Yönetici Mesajı : Antalya Alanya ilçesinden erkek arkadaş arayan bayanlar olgun ve dul kadınlar evlenmek isteyen bayanlar ve genç güzel kızlar sevgili arayan bayanlar ve yakışıklı erkekler cep telefon numaraları WhatsApp evlilik grupları ve evlilik ilanları olgun ve dul kadınlarla tanışma arkadaşlık sohbet etme gibi imkanlara sahip olabilmek için sitemizin Antalya bayan arkadaş kategorisini ziyaret edebilir ve orada bulunan ilanlara göz atabilirsiniz.

Erkek Arkadaş Arıyorum
Antalya
Alanya
Boşanmış ( Dul ) Bayanım
Çerkes
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
28 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Sarışın
Terazi Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor -
Yakışıklı Erekekler, Olgun Erkekler, Yaşlı Erkekler, 20 - 25 Yaş Üzeri Erkekler, 30- 35 Yaş Üzeri Erkekler, 40 - 45 Yaş Üzeri Erkekler, 50 - 55 Yaş Üzeri Erkekler, 60 65 Yaş Üzeri Erkekler, Zengin Emekli Erkekler, Evlenmek İsteyen Erkekler,

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*