Aşk Arayan Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : 25 Temmuz 2021
0
1796

Kalbimin Sahibini Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. İsmim Necla. 41 yaşında olgun bir kadınım. Yeni boşandım. Kocam çok pintiydi. Gerçekten ciddi anlamda problemler yaşıyorduk. Kendisi kumar gibi saçma sapan konularda oldukça elibolken benim makyaj malzememe, aldığım kıyafete, aldığım ayakkabıya kadar her şeyme karışıyordu. Sakın beni yanlış anlamayın. Ben oldukça tutumlu bir insanım. Gerçekten hiçbir şeye ederinden fazla para vermiyorum. Ancak yine de benim adama bir türlü yaranamadım. Bu yüzden de ciddi sıkıntılar yaşıyorduk. Bütün bunların sonucunda tabii ki de ailemden destek istedim. Ancak maalesef ki ailem bana destek olmadı. Neymiş efendim kadın başıma, dul bir şekilde yaşayamazmışım, onların başını öne eğermişim.

Evlilik hayatım boyunca yaşadığım hiçbir şeyde ailem bana destek olmadı. Her şeyle kendi başıma mücadele ettim. Sürekli olarak aldatılıyordum. Bunu öğrendiğim zaman ailemin evine geri döndüm. Sonrasında ne oldu sanırsınız? Tabii ki de babam beni kendi elleriyle kocamın yanına geri götürdü. Bunun sonucunda da tabii ki kocam artık bana daha da kötü davranmaya başlamıştı. Sonuçta artık bana sahip çıkan kimse yoktu ve gidecek yerim de yoktu. Bütün bunlar beni gerçekten derinden etkiledi.5 sene boyunca hep planlar yaptım. En sonunda cesaretimi topladım ve evi terk ettim. Sonrasında uzunca süre beni aradılar.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Tabi ben bu sırada çalışmaya başlamış, kendi parasını kazanan, ayakları üzerinde duran bir insan haline geldim. En sonunda tabii ki de beni bulmalarını sağladım. Ailem yaptıklarından dolayı gerçekten çok pişmanlardı. Ancak benim için iş işten geçmişti. Maddi olarak gerçekten inanılmaz derecede toparlandım. Etraftan çok ciddi destekler aldım. Bunun sonucunda da kendi şirketimi kurdum. Şu anda kendi ayakları üzerinde duran bir iş kadınıyım. Ancak hiçbir şekilde ailemle, akrabalarımla görüşmüyorum. Şu an sorsanız hepsi beni çok iyi bilir, herkes beni çok sever.

Ancak ne boşanma aşamamda ne ondan önce yaşadığım sıkıntılar da hiç kimse bana destek olmuyordu. Aksine hep bana kötü gözle bakıyorlardı ve beni dışlıyorlardı. Şimdi param olduğu için de herkes bana karşı iyilik meleği kesildi diyebilirim. Ancak ben bunlara gerçekten inanmıyorum. Hani derler ya benim bu tarz şeylere karnım çok diye. Ben şu anda gerçekten o kafadayim. İnanın bu tarz şeylere benim karnım tok. Kimseyle uğraşMak istemiyorum. Kendime ait bir dünya kurdum ve bu dünyayı kurarken kimse bana destek olmadı. Bu saatten sonra zaten kimseye ihtiyacım yok. Dolayısıyla varlıklarıyla hayatımda, oksijen sahamda yer kaplasınlar istemiyorum.

Yalnızlık gerçekten çok güzel bir şey. Akraba dediğin gerçekten akbabaymış. Ben şu anda sadece bir hayat arkadaşı arıyorum. Kesinlikle evlilik düşünmüyorum bu tarz bir düşüncesi olan insan zaten benden uzak dursun. Artık kimseye de güvenmiyorum gerçekten. Daha önce tabii ki de sevgililerim de oldu. Yani erkeklerin dilinden az çok anlıyorum. Bunun yanı sıra görmüş geçirmiş de bir kadınım. Bu yüzden de artık kimsenin bebek bakıcılığını yapmak istemiyorum. Anneler gerçekten erkek evlat değil bebek yetiştiriyorlar.

Sürekli olarak bakıma muhtaç, karısına değer vermeyen, kadını bir araç olarak gören bireyler yetiştiriyorlar. Bu durum gerçekten oldukça üzücü. Ben de kimsenin bebeğinin bakıcılığını yapamam. Heleki bu yaşımdan ve bunca yaşadığım şeylerden sonra kesinlikle yapamam. Bu dünyaya bir çocuk da getirmeyi düşünmüyorum. Bu yüzden şimdiye kadar çocuk sahibi olmadım ve bundan sonra da olmayı düşünmüyorum. Ben yalnızca bana dost olacak benim gibi görmüş geçirmiş bir erkek arkadaş arıyorum.

Aşk Arayan Dul Bayanlar

Aşk arayan olgun türbanlı bayanlar, sevgili arayan genç ve güzel kadınlar, evlenmiş boşanmış bayanlarla sohbet siteleri, evlilik düşünen çarşaflı bayanlar, erkek arkadaş, dost arayan bayanlarla tanışma ve arkadaşlık başta olmak üzere birbirinden farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilir ve gerçekten aradığınız, hayal ettiğiniz kadına bu site sayesinde kavuşabilirsiniz arkadaşlar. Sizde kendinizi bir hayat arkadaşı bulmaya hazır hissediyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Eğer kendinizi hazır hissetmiyorsanız da kesinlikle bu topa çıkmamalısınız arkadaşlar. Çünkü gerçekten biriyle aynı hayatı paylaşmak hiç kolay bir olay değil.

İnsanlar kendilerini tam olarak hazır hissetmeden ilişkilere başlıyorlar. Buda tabii ki insanları perişan ediyor. Düşünsenize bazen yeri geliyor ailenizle bile iyi bir şekilde anlaşamıyorken bambaşka bir insanla anlaşmaya çalışıyorsunuz. Bu durum aslında iki taraf içinde kolay bir şey değil. Bu yüzden de iyi düşünüp taşınmalısınız. Gerçekten başka bir insanın sorumlulugunu kaldırabilecek misiniz yoksa buna tam olarak hazır değil misiniz öncelikle onu ölçüp tartmanız gerekiyor. Yalnızlıktan çok sıkılmış, bunalmış olabilirsiniz arkadaşlar. Emin olun ki sizinle aynı durumda olan çok fazla sayıda insan var.

Ancak yine de başka bir insanın duyguları ile oynamaktansa yalnızlığınızı farklı şekilde gidermeniz herkes açısından daha iyi olacaktır. Çünkü buraya gelen insanlar zaten geçmişte yaşadıkları kötü olaylardan, kötü ilişkilerden ve kötü evliliklerdan dolayı zaten yeterince kırgın ve kırılgan şekilde geliyorlar. Bundan dolayı da üstüne bir de burada darbe yiyince gerçekten toparlanması zor oluyor. Bütün bunları göz önünde bulundurun lütfen. Sonuçta karşınızdakilerde insan.

Aşk Arayan Türbanlı Tesettürlü Kızlar

Bu site İçerisinde oldukça çeşitli insanlarla tanışma, kaynaşma, arkadaş olmak gibi şansımız bulunuyor arkadaşlar. Çünkü bu site gerçekten herkese hitap eden bir sitedir arkadaşlar. Bu yüzden içiniz rahat olabilir. Gerçekten yalnızlığını gidermek isteyen, hayat arkadaşı arayan herkesin bu sitede yeri vardır. Bunu bilmelisiniz. Müslüman bir ülkede yaşadığımız için de gerek günlük hayatınızda gerekse sitemiz içerisinde çok fazla sayıda türbanlı, tesettürlü bayan arkadaş bulabiliyorsunuz. Baz erkekler özellikle türbanlı bayanlarla sevgili olmak, onlarla evlenmek istiyorlar. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Herkesim farklı istekleri olabilir.

Bu yüzden de bizler sitemizi bir çok farklı kategoriye böldük. Böylelikle insanlar hızlı bir şekilde aradıkları, istedikleri gibi birini bulabilecekler. Bizim bu siteyi açmamızdaki tek amaç insanları rahatlıkla arama yapabilmeleri, hızlı bir şekilde hayat arkadaşını bulabilmeleridir. Bunun içinde yedi gün 24 saat çalışan bir ekibimiz bulunuyor. Bu yüzden sizlerin bu sitede yaşadığı problemler, SORUNLAR inanın hepimizi ilgilendiriyor. Bu yüzden sorun ve görüşleriniz için bizlere yazmayı kesinlikle unutmayın.

Aşk Arayan Zengin Yaşlı Kadınlar

Aşkın ve sevginin yaşı olmaz arkadaşlar. Bazı insanlar erken yaşlarda kendileri için doğru olan insanı bulacak kadar şanslı iken bazıları ise aradan yıllar geçmesine rağmen kendine uygun doğru insanı bulamıyor. Bu yüzden de bu insanlar yaşları kaç olursa olsun doğru insanı bulmak için aramaya devam ediyorlar. Bundan dolayı sitemizde her yaş grubundan birbirinden farklı kriterleri ve birbirinden farklı geçmişe sahip olan kadınları ve erkekleri görebilirsiniz. Burada önemli olan şey gerçekten nasıl bir insan istediğinize karar vermenizdir arkadaşlar. Çünkü sonuçta Türkiye’nin her bölgesinden giriş yapılan bir siteyiz. Burada her çeşit insanı bulabiliyorsunuz.

Bu yüzden de insanlar daha doğrusu gerçek aşkı arayan insanlar çok hızlı bir şekilde bu sitede aradığı kişiyi bulabiliyor. Sizde bu insanlardan biri olabilirsiniz. Gerçekten hiç zor değil arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey sizi anlayan, sizi gerçekten sevecek olan biriyle tanışmak ve arkadaş olmaktır. Buda günümüzdeki internet teknolojisi sayesinde hiç zor değil arkadaşlar. Umarım sizlerde kısa zaman içerisinde aradığınız, istediğiniz gibi birini bulabilirsiniz. Çünkü hepimiz mutlu bir aşkı hak ediyoruz arkadaşlar.

İlgili Aramalar :

aşk arayan kadın,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here