Avcılar Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Gökan

Kendime güzel bir bayan arkadaş ariyorum beni dinleyecek Benim dediğimden cıkmayacak.!

Öncelikle Herkese merhaba ben Gökhan. 1.75 oyunda 65 kilogram aslen Vanlı ama İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yaşayan tekstil sektöründe ticari işlerle meşgul olan bir insanım beni dinleyecek sözümden çıkmayacak beni anlayacak dürüst güvenilir aklı başında bir bayan arkadaş arıyorum. İstanbul’un Avcılar semtinde ikamet ediyorum.

Kısacası kendimden bahsetmem gerekirse boşanmış dul bir erkeğim evlendim ve boşandım. Yakışıklı bir Kürt erkeğiyim ve 33 yaşındayım. Yerine göre alkol ve sigara kullanıyorum ortaokul mezunuyum ve esmerim akrep burcuyum akrep burcu erkeğinin özelliklerini bilenler bir akrep burcu erkeğinin kadınına ne denli sahip çıktığını ve ne kadar sevebileceğini de iyi bilirler. Özellikle de İstanbul’daki olgun bayanlar sevgili arayan bayanlar ve genç güzel kızlar 20-25 yaş arası ve üzeri kızlarla ilgileniyorum.

Yönetici Mesajı : İstanbul Esenyurt bölgesinden erkek arkadaş arayan bayanlar ve kızlar, olgun ve dul kadınlar, İstanbul Esenyurt kız ve bayan telefon numaraları cep telefon grupları WhatsApp evlilik ilanları sevgili arayanlar gibi konularda sitemizin İstanbul bayan arkadaş kategorisinden faydalanabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Van
İstanbul Avcılar
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Kürt
1.70 ve 1.80 Arası
Siyah Gözlü
33 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Ortaokul Mezunu
Esmer
Akrep Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Olgun Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, 20 - 25 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*