Aydın Didim Evlenmek İsteyen Bayanlar

#image_title
Ömer

Selamlar Aydın didim’den Herkese merhabalar dürüst bir insanım ve emekli bir erkeğim. Çok fazla hobim var bunların arasında en sevdiğim özellikle de yaz aylarında ATV safari yapıyorum. ATV kullanmayı çok seviyorum aslen ankaralıyım ancak Didim’de ikamet ediyorum. Aydın Didim ve çevresinden bayan arkadaş arıyorum niyetim ciddidir evlenmek istiyorum. Aydın Didim ve çevresi evlenmek isteyen bayanlardan mesajları bekliyorum.

Aslen ankaralıyım kahverengi gözlüğüm 55 yaşındayım top sakallıyım ve bakımlıyım 55 yaşında olmama rağmen kendime iyi bakmasını ve sağlıklı beslenmesini bilirim sigara ve alkol kullanmaktayım fakat sporumu da aksatmam. Liseden mezun oldum esmerim ve oğlak burcuyum. Facebook kullanıyorum telegram ve WhatsApp’ta kullanıyorum isteyenler WhatsApp’tan da tanışmak için yazabilirler erkek arkadaş arayan ve evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlar 30 yaş 35 yaş 45 yaş 40 yaş 50 yaş 55 yaş arası ve üzeri olgun kadınlar evlilik amacıyla ve ciddi düşünen bayanlar Aydın didim’den ve çevresinde bulunan şehirlerden bana mesaj göndererek iletişim kurabilirler.

Yönetici Açıklaması : Aydın Didim ve çevresi ciddi İslami gerçek evlilik düşünen bayanlar, evlenmek isteyen olgun ve dul kadınlar WhatsApp evlilik grupları ve evlilik ilanları ve telefon numaraları, evlenmek isteyen erkekler, Aydın Didim erkek arkadaş arayan bayanlar ve erkekler, Aydın Didim evlilik siteleri evlilik ilanları ücretsiz evlilik sitesi bedava üye olmadan evlenme ilanı verme siteleri gibi konularda sitemizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Evlenmek İstiyorum
Adana
Didim
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
55 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Oğlak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Hayır
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Müzik Dinlemeyi Seviyor -
Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar, Yakışıklı Erekekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*