Azerbaycan Azeri Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Muhammed

Bulunduğum şehirden ya da başka şehirden olması önemli değil ben sadece kendime gerçekten arkadaş olarak bir şeyler paylaşabileceğim bir kız arkadaş arıyorum. İsmim Muhammed 1.75 boyundayım daha 19 yaşında genç bir insanım şu anda Azerbaycan’da yaşıyorum ve çok sıkılıyorum Bu yüzden de kendime bir kız arkadaş istiyorum. Azerbaycan’ın neresi olduğu önemli değil aslen İstanbul Bağcılar’da yaşıyorum ama şu anda azerbaycan’dayım iş için buraya geldim.

Sigara falan arada sırada çok nadir de olsa kullanıyorum alkol de ortam olursa ikram edilirse falan kullanıyorum lise mezunuyum buğdayken diyeyim ikizler burcuyum. Azerbaycan’da erkek arkadaş arayan kızlar varsa bana yazarlarsa çok sevinirim gezmeyi dans etmeyi severim. Olgun bayanlar erkek arkadaş arayan azeri kızlar evlenmek isteyen Azerbaycanlı Azeri bayanlar falan da yazabilirler.

Yönetici Açıklaması : Azerbaycan olgun ve dul bayan arkadaş arama ve bulma ilanları WhatsApp Azeri bayanlar evlilik grupları Azeri kadınlar ve güzel kızlar cep telefon numaraları, Azerbaycan evlilik sitesi evlilik ilanları Sevgili bulma sitesi sevgili bulma ilanları Azerbaycan sevgili arıyorum ilanları Azerbaycan kız arkadaş arıyorum bayan arkadaş arıyorum ilanları için internet sitemizi ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda üye olmadan dilediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz mesaj gönderebilirsiniz.

Kız Arkadaş Arıyorum
İstanbul
Bağcılar
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
19 Yaşında
Kaslı Sportif Bir Vücudum Var
Arada Sırada Keyfi olarak Kullanıyor
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Buğday Tenli
İkizler Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Hayır
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Tiktok Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Gezmeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar, Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*