Batman Kız Arkadaş Arıyorum

#image_title
Vedat bulut

Güzel insan aranıyor 😀

Kalbi güzel yüreği güzel ruhu güzel bir insan arıyorum ismim Vedat tanışabileceğim seviyeli kendini bilen sohbet etmesini bilen bayan arkadaşlar arıyorum. Elbette her sohbetin bir seviyesi vardır Lütfen özellikle de bunu unutmayın. Batmanlıyım Batman merkezde yaşıyorum. Batman ve çevresinden olursa benim için daha uygun olur en azından birbirimize yakın oluruz.

29 yaşındayım ve kahverengi gözlüyüm üniversite mezunuyum esmerim ve ticaretle uğraşıyorum aynı zamanda akrep burcuyum. Hayvanları sevdiğim için kedi besliyorum telegram Twitter kullanıyorum bunun haricinde WhatsApp’tan da dileyen kişiler mesaj gönderebilirler isteyene cep telefon numaramı verebilirim tek yapmanız gereken bana mesaj göndermek ,gezmeyi tozmayı , işte denize girmeyi kamp yapmayı falan severim bunun haricinde kitap okumaya da bayılırım. Erkek arkadaş arayan sevgiler arayan bayanlar güzel kızlar evlenmek isteyen bayanlar bana mesaj gönderebilirler.

Yönetici Açıklaması : Batman ve çevresi sevgili bulmak istiyorum, erkek arkadaş arıyorum kız arkadaş arıyorum, evlenmek istiyorum Koca arıyorum eş arıyorum evlilik ilanları WhatsApp grupları ve cep telefon numaraları Birgül Batman ve çevresi olgun ve dul bayanlarla iletişim mesajlaşma arkadaşlık sohbet ve daha fazlası için internet sitemizde ücretsiz ve üye olmadan dilediğiniz gibi kendinize özel profiller oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Merkez
Bekar
Türk
1.60 ve 1.70 Arası
Kahverengi Gözlü
29 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Hayır
Evet
Aylık 8500 TL
Ticaretle Uğraşıyorum
Üniversite Mezunu
Esmer
Akrep Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Hayır
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Twitter Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Kamp Yapmayı Seviyor - Gezmeyi Seviyor - Kitap Okumayı Seviyor -
Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar, Yaşlı Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*