Bayan Arkadaş Arayan Erkeklerin Telefon Numaraları

Tesettürlü Bekar Bayanım Arkadaş Arıyorum

Merhaba. İsmim leyla. Ben de kendime uygun bir arkadaş bulmak için şu anda bu siteyi ziyaret ediyorum. Bir çok yerde adını duyduğum için ben de ilan göndermek istedim. Açık konuşmak gerekirse böyle sitelerden pek fazla umudum olmuyor. Ancak yine de ücretsiz bir site olduğu için şansımı denemekten hiçbir şey kaybetmem diye düşündüm. Daha önce evlenmedim. 27 yaşında olgun bir bayanım. Yalnızlıktan inanılmaz derecede sıkıldığımı belirtmek istiyorum. Çünkü gerçekten yalnızlık benim gibi bir insana göre değilmiş. Bunu biraz geç anladım. Defalarca aldatılmış bir kadınım. Bu yüzden insanlardan uzunca bir süre kaçtım.

Yaklaşık olarak iki senedir hayatıma kimseyi almadım. Arkadaş çevremle görüşmeyi bıraktım. Yani sizin anlayacağınız tam bir depresyona girdim diyebilirim. Tabii ki de bu benim için bir toparlanma süreciydi. Kendimi tamamen işime ve kariyerime verdim. Aslında bu gerçekten benim için çok iyi oldu. Kariyerimdeki basamaklara hızlı bir şekilde Tırmandım. İki kere terfi ettirildim. Ben aslında gerçekten çalışma insanıyım. Erkek arkadaş gibi işler yüzünden kafamı bir türlü kariyerime veremiyordum. Ancak artık kendime geldim diyebilirim. Şu anda beni işimden alıkoyacak hiçbir şey yok. Ancak şu anda tek istediğim gerçekten düzgün ve güzel bir arkadaş sahibi olmak.

Beni anlayabilecek, işinde gücünde, aklı başında bir erkek arkadaş arıyorum. Çok zor bir şey istemiyorum. Sadece artık ihanete uğramak istemiyorum. Çünkü bu durum gerçekten çok üzücü oluyor. İnsanın psikolojisi bir kere bozulduğu zaman da bir daha toparlamak inanılmaz derecede zaman alıyor. Ben ailesiyle falan pek fazla görüşmeyen arası iyi olmayan bir insanım. Yani tamamen yalnızım bu hayatta. Bu yüzden de ilişkiler konusunda, erkek arkadaş konusunda olabildiğince seçici olmaya çalışıyorum. Çünkü kalbim kırıldığı zaman, herhangi birinden zarar gördüğüm zaman bu durumla tek başıma, kendi başıma mücadele etmek zorunda kalıyorum. Bundan dolayı karşındaki insana tam olarak güvenmeden kesinlikle cep telefon numaramı vermeyecegim.

Artık insanları tanımak inanılmaz derecede zor bir hale gelmiş durumda. Biriyle tanışıyorsunuz bir bakıyorsunuz ki çok güzel bir insan ancak zaman geçtikçe içinden bambaşka bir insan çıkıyor. İnsanlar kendilerini karşılarındaki kişiye neden farklı şekilde tanıtırlar hiç anlamıyorum gerçekten. Sonuçta elbet bir gün ortaya çıkacak olan bir yalanı neden söyleme gereği duyuyorlar ki? Ben nasıl bir insansam iyi huylarım da da kötü huylarınla da kendime karşımdaki insana açık bir şekilde anlatırım ve hiçbir şey gizlemem. Sonuçta hiçbirimiz mükemmel olamayız tabii ki. Hepimizin birbirinden farklı kusurları oluyor.

Önemli olan bu kusurlarımızla karşımızdaki insanı sevmektir. Ben hep buna inanıyorum. Bu yüzden de kendimi karşındaki insana farklı şekilde tanıtma gereği hiçbir zaman duymadım. Ancak insanlar beni saf olarak görüyorlar galiba ki hep olduklarından farklı şekilde gösterdiler. Bu yüzden de artık insanlara güven konusunda ciddi anlamda problem yaşıyorum. Artık güvenim kırılsın istemiyorum. Bu yüzden lütfen dürüst olmayan insanlar bana kesinlikle mesaj atmasınlar. Umarım kendimi ve nasıl bir ilişki aradığımı anlatabilmişimdir. Benim için evlilik kesinlikle zorunluluk değildir. Ben buraya hayat arkadaşımı bulmak için geldim.

Evlilik dediğiniz bir imzaya bakıyor. Gerçek hayat arkadaşını, dostunu bulamadıktan sonra evlenmenin zaten hiçbir anlamı olmuyor gerçekten. Bu yüzden de hiçbir şey için acele etmeye gerek yok. Doğru insanı bulamadıktan sonra zaten evlilik tam bir kabusa döner diye düşünüyorum. Bu yüzden bana evlilik konusu gerçekten çok ürkütücü geliyor. Kesinlikle acele etmeyi düşünmüyorum. Şu an için sadece hayat arkadaşını bulmak istiyorum. Umarım doğru insanı kısa zaman içerisinde bulabilirim.

Sevgili Arayan Erkeklerle Tanışma

Erkek Arkadaş arayan olgun bayanlar, bayan arkadaş, kız arkadaş, sevgili arayan olgun zengin ve yakışıklı erkekler, evlenmek isteyen olgun ve zengin erkekler başta olmak üzere bir çok kategori içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde dilediğiniz gibi arama yapabiliyorsunuz. Bunun için herhangi bir kısıtlama YaDa sınır kesinlikle bulunmuyor arkadaşlar. Sonuçta bu sitenin açılmasındaki tek amaç insanların rahat bir şekilde, özgür bir şekilde istedikleri gibi bir hayat arkadaşına sahip olmalarıdır. Bundan dolayı da sitemiz oldukça özgür yapıya sahip sitedir.

Herkesin birbirinden farklı hayal ettiği kadın ya da erkek kriteri olabiliyor. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler. Burada yapmanız gereken tek şey sizin gerçekten nasıl bir hayat arkadaşı, nasıl bir insan aradığınıza karar vermek olacaktır arkadaşlar. Çünkü sitemizde çok fazla sayıda kadın ve erkek ilan gönderiyor. Herkesin de birbirinden farklı olduğunu düşünürsek burada kriterlerinize uygun kişiyi bulma olasılığınızın çok fazla olduğunu sizlerde görebilirsiniz. Ayrıca sitemize her gün yeni yeni insanlar giriş yapıyorlar. Bu da demek oluyor ki eğer bugün aradığınız doğru insanı bulamadıysanız hiç üzülmeyin. Yarın doğru insan sizi bulacaktır.

Dul Erkek Cep Telf ve Whatsapp Numaraları

İstanbul Ankara, Adıyaman, Bursa, Bolu, Antalya, Gaziantep başta olmak üzere bütün şehirlerden dilediğiniz gibi kız arkadaş ve erkek arkadaş arayışlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu siteye Türkiye’nin her bölgesinden giriş yapılıyor arkadaşlar. Bu yüzden sizde hiçbir şey için geç kaldığınızı düşünmeyin. Yaşımız kaç olursa olsun, hayat şartlarınız, yaşam standartlarınız ne olursa olsun hiç merak etmeyin. Emin olun ki bu sitede bir yerlerde sizin için doğru olan insan sizi bulacaktır. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir yapıya sahiptir.

Bu yüzden insanlar kolay bir Şekilde, dolandırılmak korkusu olmadan rahatlıkla aramalarını sitemiz içerisinde gerçekleştirebiliyorlar arkadaşlar. Geçmişte eminim ki sizlerde bir çok farklı arkadaşlık sitesini tecrübe ettiniz. Bu tarz sitelerden para alındığı zaman ve karşılığında hiç kimseyle konuşamadığın zaman gerçekten çok sinir bozucu oluyor. Bizler insanların bu tarz durumlara maruz kaldığını bildiğimiz için bu siteyi tamamen ücretsiz bir şekilde insanların kullanımına açtık. Böylelikle herkes gönlü rahat bir şekilde, dilediği gibi tamamen ücretsiz ve bedava olarak aramasını gerçekleştirebilecek.

Kız Arkadaş Arayan Olgun Beyler

Bu site gerçekten tam anlamıyla herkese hitap eden bir sitedir. İnsanlar çok hızlı bir şekilde kendilerine uygun kişileri bulabiliyorlar. Bu site her geçen gün daha da büyüyen bir kitleye, bir aileye sahip arkadaşlar. Bu yüzden gerçekten oldukça mutluyuz. Çünkü Sitemize ne kadar fazla insan giriş yaparsa inanın insanların kendilerine uygun, kriterlerine uygun kişileri bulmaları da o kadar kolay oluyor. Bu yüzden de yedi gün 24 saat aralıksız çalışan bir ekibimiz bulunuyor. Onlar sayesinde her geçen gün daha fazla insana ulaşabiliyoruz.

Tek amacımız Türkiye genelinde bekar kimseyi bırakmamak arkadaşlar. Ve bunu başaracağımızdan emin olabilirsiniz. Geçmişte hepinizin birbirinden farklı kız arkadaş, erkek arkadaş tecrübeleri de olmuştur eminim ki. Ancak şu anda burada olduğunuza göre daha önce bir türlü dikiş tutturamamışsınız demektir. Bu konuda da kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın arkadaşlar. Çünkü sitemizde öyle çok seçeneğiniz var ki doğru insanı burada bulma olasılığınız da çok fazla.

Tanışma Sitesi Kaydet

1 Yorum

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz