Bayan Gezi Arkadaşı Arıyorum

Ücretsiz tatile arkadaş arama ve bulma sayfaları, tamamen bedava sevgili arayan, tatile çıkmak isteyen bayanlar ve erkeklerle tanışma ve mesajlaşma
Ücretsiz tatile arkadaş arama ve bulma sayfaları, tamamen bedava sevgili arayan, tatile çıkmak isteyen bayanlar ve erkeklerle tanışma ve mesajlaşma

Her türlü arkadaşlık ilişkisine sahip olabileceğiniz İnternet platformunda sizlerinde yeri var arkadaşlar. Yeterki kendinizi yalnız hissediyor olun. Biliyorum ki yalnızlık gerçekten çok sinir bozucu bir olay. Özellikle uzun sürdüğü zaman hepimiz için tam bir kabusa dönüşüyor.

Bayan tatil arkadaşı arıyorum, bayan gezi arkadaşı bulmak istiyorum, tatile çıkmak isteyen olgun ve bekar kızlar, Yol arkadaşı arıyorum, seyahat arkadaşı arıyorum, seyahat arkadaşı siteleri, erkek tatil arkadaşı arıyorum…

Bayan arkadaş, erkek arkadaş, kız arkadaş bulabileceğiniz bu arkadaşlık ve evlilik sitelerinde istediğiniz her türlü aramayı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Şunuda unutmayın ki tatil arkadaşı arayan, tatile çıkmak için yanına kız arkadaş, erkek arkadaş arayan bir çok İnsan ile bu site içerisinde karşılaşabilir, tanışabilir ve mesajlaşa bilirsiniz. Biliyorsunuz ki yaz ayları geldi. Herkes bir an önce tatile çıkmak istiyor. Ancak tatile çıkacak arkadaş bulamayanlar için tatilin tam bir kabus olabilir. Sonuçta düşünsenize tatile çıkıyorsunuz ve yanınızda kimse yok. Kimse böyle bir şey yaşamak istemez. Bu yüzden de bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerine aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Sitemize giriş yaparak tatile arkadaşı aradığını dile getiren, bir erkekle tatile çıkmak isteyen, bir bayan ile geziye çıkmak isteyen bir çok insan bulunuyor. Sizde tabii ki de bütün insanlarla tanışma, mesajlaşma şansına sahip olabilirsiniz. Böylelikle eğer bir biriniz ile iyi anlaştığınızı düşünürseniz beraber tatile çıkabilirsiniz. Hiç tanımadığınız bir insanla tatile çıkmak gerçekten heyecan verici bir şey. Çünkü o tatil sürecinde birbirinizi tanımış olursunuz. Eğer birbirinizden elektrik alırsınız ve birbirinize çok uyumlu olursanız tabii ki de aranızdaki bu tatil arkadaşlığına bir adım daha ileri taşıyarak ciddi bir evliliğe çevirebilir hatta olayı evlilik boyutuna kadar götürebilirsiniz.

Merhaba adım büşra Muğlaya tatile gideceğim ve arkadaş arıyorum

Herkese merhabalar. 27 yaşında İstanbul’da yaşayan bir bayanım. Bu yaz tatile çıkacağım ve Bodrum’a gideceğim. Aracımla gideceğim. Ancak bu yolculuğa tek başıma çıkmak istemiyorum. Aslında kamp tarzı yerlere tek başıma gitmeyi çok severim. Çünkü kampa gittiğim zaman gerçekten kafa dinliyorum. Kendi ateşimi kendim yapıyorum, kendi mangalımı kendim yapıyorum, içiyorum ve uyuyorum. Bu gerçekten çok huzur verici oluyor. Ancak bir butiğe falan gitmek istiyorum bu sefer. Gerçekten uygun fiyatlı bir çok butik buldum.

Ayrıca indirim kuponlarımda var. O yüzden de bu tatile ve bu yolculuğu tek başıma geçirmek istemiyorum. Bu nedenle bana eşlik edecek bir arkadaş bulmak istiyorum. İlla sevgili olmak zorunda değil tabii ki. Zaten hemen öyle olmaz diye düşünüyorum. Hele bi gidelim, yiyelim içelim, eğlenelim, kaliteli bir şekilde zaman geçirelim, havuza girelim, denize girelim istiyorum. Sonrasında zaten olacak olan her şey olacağına varır. Benim tek amacım bu yaz tatili yalnız başıma geçirmemek. Şimdi soracaksınız ki sen çok mu asosyal bir insansın hiç mi etrafında arkadaşın yok diye?

Benim gerçekten çok fazla arkadaşım var. Çünkü ben gezmeyi, arkadaş ortamlarında bulunmayı çok severim. Ayrıca çok pozitif ve neşeli bir insanımdır. Ancak şöyle bir durum var ki benim bütün arkadaşlarım çalışıyorlar. Ben ise evden kendi işimi yürütüyorum. Bu nedenle arkadaşlarımla çıkmak gerçekten çok zor oluyor. Çünkü genellikle onların işyerleri yaz aylarında daha yoğun olduğu için yaz aylarından ziyade yaz sonu ya da kışın bu tatili veriyorlar onlara. Ben de kışın tatile gitmek istemiyorum açık konuşmak gerekirse. Bu yüzden de internet içerisinde tatile arkadaşı bulmayı tercih ettim. Umarım benim gibi tatil arkadaşı arayan biri daha vardır.

Aslında bu site kendime uygun bir sevgili bulmak için girmiştim. Sonrasında baktım ki tatil arkadaşı arayan insanlarda varmış. O yüzden ben de bir ilan paylaşmak istedim. Eğer ağustos ya da Eylül ayı içerisinde on günlük müsait olan birileri varsa bana mesaj gönderebilirler. Bu arada kadın ya da erkek benim için fark etmez. Sadece alkol ve sigara kullanan, kafa dengi ve daha öncesinde alkol ortamına girmiş, içmesine, oturmasını kalkmasını bilen biri olursa benim için yeterli olası. Başka herhangi bir şeyim yok. Tabii ki bu arada yaşına da yakın olması gerekiyor. Sonuçta 50 yaşında bir insanla tatile çıkacak değilim.

Tatil arkadaşı Arıyorum 2023 -2024 Yaz ve Kış Tatili

Hepimiz bütün bir yıl boyunca çalışıyoruz, hayat mücadelesi veriyoruz. Bunun sonucunda da senede 15 gün kadar kısa bir izin hakkımız oluyor arkadaşlar. Bu iznimizi de tabii ki de evde pinekleyerek geçirmek istemiyoruz. Hepimiz tatile çıkmak, deniz havası almak, havuza girmek, güneşlenmek istiyoruz. Bunun için 11 ay boyunca hatta 11 aydan daha daha fazla bir şekilde bekliyoruz. Sonrasında tabii ki tatile çıkacak bir arkadaş, bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulamayınca gerçekten hepimiz için sonu hüsran oluyor. Kimse yalnız tatile çıkamaz.

Düşünsenize kahvaltıya iniyorsunuz tek başınızasınız bara gidiyorsunuz içiyorsunuz tek başınızasınız… Bunlar gerçekten insanı aşırı şekilde yalnız hissettirir. Bu yüzden de sitemize girerek zaten tatile arkadaş arayan bir çok insan ile tanışabilirsiniz. Çünkü insanlar artık internet sayesinde kolay bir şekilde gerek tatile arkadaşı gerek kız arkadaş gerekse evlenecek eş bulabiliyorlar. Günümüzün teknolojilerinden gerçekten çok iyi bir şekilde yararlanmak lazım arkadaşlar. Ayrıca biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bayan seyahat arkadaşı arıyorum

Sitemizin ücretsiz ve Üyeliksiz olması gerçekten bütün kullanıcılarımıza eşit haklar tanıyoruz. Ben gerçekten bu dünyadaki adaletsizlikten nefret ediyorum. Zaten her konuda adaletsiz bir dünyada yaşıyoruz. Bir de arkadaş bulmak ya da sevgili, eş bulmak isteyen insanların adaletsizlikle burada karşılaşmalarını istemedim. Bu nedenle tamamen bedava bir şekilde kullanıma açtım. İsteyen herkes istediği kişiye tamamen ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebilir, anlaştığı kişiyle iletişim kurarak, konuşup arkadaşlığa başlayabilir.

Buradaki önemli olan tek şey karşınızdaki bayanı etkileme kabiliyetiniz arkadaşlar. Sonuçta kadınlar kendilerini her merhaba ya da her selam yazan insandan etkilenecek değiller sevgili arkadaşlar. Bu yüzden kadınların hoşlandığı tarzda bir insan olursanız ve kendilerine mesaj atarsanız o zaman birini elde etme şansına sahip olursunuz. Zaten bu siteye girip de birine tavlamadan çıkan, eli boş bir şekilde çıkan çok az insan olmuştur. Buraya giren herkeze elbet bir gün kendine uygun sevgili bulur. Ayrıca eğer sizde sadece tatile arkadaşım olsun diyorsanız o zaman bunu en başından belirtmek zorundasınız. Ayrıca şunu da unutmayın ki tatile çıkmadan yaklaşık bir ya da iki ay öncesinden bize ilan gönderirseniz arkadaş bulma olasılığımızı daha çok artırırsınız. Hepinize bol şans.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*