Bayan Hayat Arkadaşı Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : 6 Temmuz 2022
0
318

Hayat arkadaşı bulmak, doğru insanı bulmak gerçekten hiç kolay değil. Ancak şöyle bir gerçek var ki günümüz teknolojisi sayesinde ve bizim gibi olan arkadaşlık ve evlilik platformu sayesinde çok hızlı, rahat ve pratik bir şekilde hayat arkadaşına kavuşabilirsiniz.

Hayat arkadaşı arama sitesi, arkadaş arayan bayanlarla sohbet ve mesajlaşma sayfaları, sevgili arayan, dost arayan olgun kadınlarla tanışma siteleri, arkadaş arayan türbanlı ve tesettürlü bayanlar, sevgili arayan dul, olgun, evlenmiş boşanmış bayanlarla ücretsiz tanışma ve arkadaşlık sayfası…

Ciddi, kaliteli ve güvenilir bir arkadaşlık ve evlilik sitesi arıyorsanız eğer kesinlikle olmanız gereken yerde bulunuyorsunuz. Sizde çok rahat bir şekilde, hayatınızı tamamlayacak, sizi gerçekten sevecek ve size değer verecek doğru insanı bulabilirsiniz. Sonuçta artık hepimiz teknoloji çağında yaşıyoruz. Hepimizin elinde cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonları sayesinde istediğimiz zaman istediğimiz kişiyle mesajlaşma, birbirimizi tanıma fırsatına sahip oluyoruz. Bu yüzden sizlerde istediğiniz gibi sitemiz içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz ve internet, cep telefonu ve teknoloji sayesinde hayat arkadaşını bulabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu sitede çok fazla sayıda kadın ve erkek bulunuyor arkadaşlar. Bu yüzden önünüze gelen herkese atlamanıza kesinlikle gerek yok. Önemli olan tek şey gerçekten sizin için doğru olan insanı bulabilmenizdır. Eğer doğru insanı bulamazsınız zaten bir ilişkinizin olması, sevgimizin olması hiçbir anlam ifade etmez. Sonuçta mutsuz ve huzursuz olduktan sonra hayatınızda bir ilişkinin olması sizi iyi yönde değil aksine kötü yönde etkiler. Mutsuz ve huzursuz ilişkisi olan insanlara dönüp baktığınız zaman gerek sosyal hayatlarında gerekse iş hayatlarında her zaman mutsuz ve başarısız olurlar. Bu nedenle sizler mutlu olabileceğiniz, huzurlu olabileceğiniz kişiyi aramaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin.

Herkese merhaba ismim tülay sevgili arıyorum

Öncelikle herkese merhabalar. 32 yaşında hiç evlenmemiş bir bayanım. Şimdiye kadar erkekler konusunda pek fazla şansım yaver gitmedi. Hep saçma sapan insanlara denk geldim. Bu nedenle de hiçbir zaman evliliği düşünmek gibi bir durumum söz konusu dahi olamadı. Erkekler genellikle zaman geçirmek için, kullanmak için karşılarındaki kişi idare ediyorlar. Ben şimdiye kadar yaşamış olduğum tecrübelerden bunu öğrendim. Ayrıca erkeklerin de doyumsuz olduğu gerçeği var. Hiçbir zaman, hiçbir şey onlara yetmiyor. Tabi hal böyle olunca ben de evlilikten inanılmaz derecede sogudum ve artık hayatıma uzun bir süre kimseyi almamaya karar verdim.

İki seneden daha fazla olacak hiç kimseyle beraber olmadım. Çünkü gerçekten artık kandırılmaktan, kırılmaktan, üzülmekten çok sıkıldım. Kime denk geldiysem herkeste aldatıldığını yakaladım zaten. Aldatılmak artık erkeklerin davranışları arasında en hafifi kalıyor desem yalan olmaz. İnsanların ne kadar saçma ne kadar kötü kalpli olduklarını gerçekten defalarca gördüm. Bu yüzden artık hayatıma sadece iyi niyetli olan, art niyetli olmayan, saf ve temiz insanlardan birilerini almak istiyorum. Tabii ki böyle insan kaldı mı onu da bilmiyorum.

Ben yine de şansımı denemek istiyorum. Çünkü gerçekten yalnızlık da bana göre değil aslında. Zaten tek başıma yaşayan bir kadınım. Normalde bir tane de ev arkadaşım vardı. Havaalanında çalışıyorum. Havaalanında kız arkadaşımla beraber yaşıyordum. Yaklaşık bir sene önce kendisi iş değişikliğinden dolayı evden de ayrıldı. Sonrasında yalnızlık her ne kadar güzel gelse de belli bir süre sonra insan istiyor ki bir tane erkek arkadaşım olsun, bana değer veren, beni gerçekten seven, bunu hissettiren bir hayat arkadaşım olsun diyor. Bu nedenle kimseye tam olarak güvenmeden şansımı denemeyi tercih ediyorum şu anda. Umarım gerçekten düzgün bir insan bulabilirim.

Lütfen gerçekten aklı başında olan insanlar yazsınlar. Evlilik konusuna gelecek olursak da evlilik gibi bir düşüncem yok açık konuşmak gerekirse. Ben hiçbir zaman evlilik konusunda takıntılı olmadım. Çünkü evlilik bana hayatım boyunca hep çok saçma gelmiştir. Biriyle beraber yaşayıp ömrümü onunla geçirebilirim. Ama işin içerisine evlilik girdiği zaman gerçekten herkesin karakteri değişiyor ve ilişkiler çok tuhaf bir hal alıyor. Olay istek ve arzudan çok zorunluluk haline geliyor. Bu nedenle de ben evlenmeden hayat kurabileceğimiz, beraber yaşayabileceğim, güzel zaman geçirebileceğim ve hayat arkadaş olabileceğim birini bulmayı istiyorum. Şimdiden yazacak olan herkese çok teşekkür ederim.

Olgun, evlenmiş boşanmış hayat arkadaşı bulma sayfası

Hayat arkadaşı bulmak, sevgili bulmak gerçekten günümüzde çok kolay arkadaşlar. Emin olun ki herkes sürekli olarak sevgili bulma, kız arkadaş, erkek arkadaş bulma şansına sahip. Ama burada önemli olan şey tabii ki de ilişkileri yürütebilmektir. İnsanların en çok problem yaşadığı olayda bu oluyor. Bir ilişkiyi yürütebilmek gerçekten çok ciddi bir emek ve çaba istiyor. Bu yüzden eğer bu konuda sabrınız, tahammülünüz yoksa zaten ilişkinizin güzel gitmesi konusunda da hiç şansınız olmaz. Etrafınıza da baktığınız zaman insanlar sürekli birileriyle sevgili oluyor ve ayrılıyorlar. Buradan da aslında bu konuyu açıklık getirebiliriz. Ayrılıkların aslında en büyük sebebi de insanların doyumsuzluğu ve sürekli olarak yeni insanlarla tanışma fırsatı.

Tabii ki teknolojinin hayatımıza kattığı avantajlar olduğu gibi aynı şekilde dezavantajları da vardır. Bunlardan birisi de tabii ki insanların ellerinin altında sürekli sevgili olabilecekleri ya da daha iyi gördükleri yeni kişilerle tanışmalarıdır. Böylece insanoğlu doyumsuzluğa doğru çok hızlı bir şekilde yol kat ediyoruz. Bu yüzden de ilişkiler yürümüyor ve insanların birbirlerine olan tahammülleri azalıyor. Öncelikle kimse mükemmel değildir arkadaşlar. Buna kendimizde dahiliz. Bu yüzden hiçbir zaman mükemmel insanı bulmak için çaba harcamayın. Sadece size değer verecek insanı bulun.

Türbanlı, tesettürlü ve kapalı hayat arkadaşı arayan erkekler

Sitemize giren insanların %52sini kadınlar, %48ini ise erkekler oluşturuyor arkadaşlar. Bu nedenle bu sitede şansınız neredeyse %50 desek yalan olmaz. Ancak bu şansı kullanmak, bu fırsatı değerlendirmek ise tamamen size kalmış bir durumdur. Eğer gerçekten kendinizi bir ilişkiye başlama konusunda ya da evlilik gibi konularda hazır hissediyorsanız yapmanız gereken tek şey Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. İstediğiniz kadar mesaj gönderebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınır ya da kısıtlama kesinlikle bulunmuyor arkadaşlar.

Sitemizin tamamen ücretsiz ve Üyeliksiz olması gerçekten herkes için çok büyük bir avantaj. Herkese eşit fırsat sunuyoruz. Çünkü biz adil, adaletli bir arkadaşlık ve evlilik platformuyuz. Sadece Türkiye’den değil dünyanın bile bir çok bölgesinden, birbirinden farklı yaşam standartlarına, hayat kriterlerine sahip, birbirinden farklı giyim tarzına sahip, her yaş grubundan kendinize uygun kişiyi bulabilirsiniz. Gerek kendi bulunduğunuz şehirden gerekse farklı şehirlerden ya da dünyanın farklı bir ülkesinden de aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kadınlar için tek önemli olan şey gerçekten ne istediğini bilen, özgüven sahibi ve aklıbaşında, sadık ve dürüst bir erkektir. Eğer bu özelliklere sahipseniz şansınız çok yüksek demektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here