Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

#image_title

Bekar Bayanım Arkadaş Arıyorum

Merhaba. 25 yaşında genç ve bekar bir bayanım. Daha önce tabii ki de evlenmedim. Hayatımın aşkını arıyorum. Ancak yine de ayar evlenebileceğim kafama uygun birini bulursam tabii ki de neden olmasın kafasında bir insanım. Benim tek amacım gerçekten birbirimizi tamamlayabileceğimiz, mükemmel bir hayat arkadaşı yakalayabilmek. Bu hayat gerçekten yalnız çekilmiyor. Ben de daha fazla yalnız kalmak istemiyorum açık konuşmak gerekirse.

Bu yüzden de beni anlayacak, beni koruyup kollayacak, birbirimize manevi olarak destek olabileceğimiz bir hayat arkadaşı arıyorum. Kesinlikle maddi bir beklentim yoktur. Bunun yanı sıra karşımdaki insanın da maddiyatı umrumda değil. Çünkü ben zaten iyi gelire sahip bir kadınım. Şimdi diyeceksiniz ki bu kadar genç yaşta nasıl iyi bir gelire sahip oluyorsun? Tabii ki de babamdan dolayı almış olduğu üç tane ev kirası bulunuyor. Bunun yanı sıra benim oturduğum evde kira değil. Dolayısıyla çalıştığım bütün parayı araba almak için kullandım. Yani şu anda borçsuz da bir arabam var. Yurtdışında okumuş bir kadınım.

Daha sonra tabii ki de yurtdışında yaşayamadım ben Türkiye’ye, kendi Topraklarıma geri döndüm. Okumuş, kültürlü ve aklıbaşında bir kadınım. Sosyoloji mezunuyum. Ben senelerdir tek başıma yaşıyorum. 18 yaşındayken üniversite için yurtdışına gittim. Benim tek derdim inanın düzgün, bana sadık kalacak birini bulmak. Başka hiçbir şey istemiyorum.

Yani hani sanki bunu bir dişli olarak düşünebilirsiniz. Beni tamamlayan birini arıyorum. Tamamlamadıktan sonra , Eksik kaldıktan sonra zaten sevgilim olmasının bir anlamı kalmıyor. Bu yüzden biraz seçici davranacağımı baştan söylemek istiyorum. Lütfen bunu ego ya da kibir olarak algılamayın. Çünkü ben artık saçma sapan insanlarla zaman kaybetmek istemiyorum. Bu yüzden kendine güvenen insanlar lütfen benimle iletişime geçsinler. Şahsen saçma sapan insanlarla yeterince zaman kaybettiğimi düşünüyorum. Ve eminim ki herkesin zamanı kıymetlidir. Ben de artık daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum.

Sanki bazen öyle insanlarla karşılaşıyorum ki birilerinin çocuk bakıcılığını yapıyormuşum gibi hissediyorum. Bu yüzden yaş olarak benden büyük olan erkekler ilk tercihimdir. Bunuda en başından belirtmek istiyorum. Çünkü kadınlar her zaman erkeklere nazaran biraz daha olgun oluyorlar. Geçmişteki ilişki tecrübelerime dayanarak bundan emin olduğunu söyleyebilirim. Bunun haricinde herhangi bir şartı ya da kriterim kesinlikle bulunmuyor. İnsan olsun, güvenilir olsun benim için gerçekten yeterli. Umarım tam olarak ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Bana mesaj atacak olanlardan tek bir ricam var oda kendilerini bana tam anlamıyla tanıtmalarıdır. Sonuçta insanlara geri dönüş yapmam için onların kim olduğu ile alakalı biraz da olsa bir fikir sahibi olmak istiyorum. Bunun haricinde başka bir şartım yok. Umarım gerçekten bu site herkes için hayırlı şeylere vesile olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Olgun Dul Bayanım Sevgili Arıyorum

Olgun dul bayan arıyorum, sevgili arayan erkekler ve bayanlarla tanışma, arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü, Şişman, engelli koca arayan bayanlar ile tanışma siteleri, sevgili arayan zengin ve yaşlı kadınlar, erkek arkadaş arayan, arkadaş arayan çarşaflı dul bayanlar başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde hayatınızın aşkını bulabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Gerçekten günümüz teknolojisi sayesinde sevgili bulmak, hayat arkadaşı bulmak inanılmaz derecede kolaylaştı diyebiliriz. Görmüş olduğunuz gibi sitemize her gün binlerce insan giriş yapıyor ve binlerce insan kendine uygun birini buluyor.

Sizde bu insanlardan birisi olabilirsiniz. Tabii ki şunu unutmayın arkadaşlar. Bu sitede bizler sadece insanlarla tanışmamıza vesile oluyoruz. Karşınızdaki kadın arkadaşları ikna etmek, onları etkilemek tamamen sizin kabiliyetinize kalmış bir şey. Sonuçta biz kimseyi, kimseyle zorla sevgili yapamayız. Bizim amacımız sizlerle tanıştırmak ve isteyen kişilerin, isteyen insanlarla sevgili olmalarını sağlamaktır. Eğer sizde kadınların dilinden biraz olsun anlıyorsanız eminim ki çok kolay bir şekilde sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Çünkü emin olun ki bu siteye giriş yapan insanlar zaten yalnızlıktan inanılmaz derecede bıkmış durumdalar. Bu da sizlere büyük bir avantaj sağlıyor.

Türbanlı, Tesettürlü Genç Bayanım Arkadaş Arıyorum

Türbanlı, kapalı olgun bayan arıyorum diyorsanız da kesinlikle doğru adreste olduğunuzu söylemek istiyorum arkadaşlar. Biliyorsunuz ki Müslüman bir ülkede yaşıyoruz. Bu sebepten dolayı da sitemiz içerisinde çok fazla sayıda türbanlı, tesettürlü bayan arkadaş bulabiliyorsunuz. Sonuçta dine bağlı şekilde yaşayan binlerce genç bayan bulunuyor. Bekar türbanlı bayanların yanı sıra aynı zamanda evlenmiş boşanmış çarşaflı, türbanlı bayanlarla da tanışma şansınız elbetteki bulunuyor arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey gerçekten sitemizde zaman geçirmek ve sizi seven, size değer verecek olan insanı bulmaktır.

Hayat gerçekten çok hızlı bir şekilde geçip gidiyor. Bu yüzden özellikle de hayat arkadaşı bulma konusunda geç kalmamanız gerekiyor. İnanın bir bakmışsınız yaş ilerlemiş. Bu sebepten dolayı da sitemizde bol bol zaman geçirmek ve sizi tamamlayacak olan eş ya da sevgili arayışınızı bu sitede tamamlamanız gerekiyor. Eğer bayan arkadaşlarımızla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız emin olun ki kısa zaman içerisinde sizi anlayacak ve sizi sevecek birini bulabilirsiniz sevgili arkadaşlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*