Bekar Bayan Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : 3 Ağustos 2021
0
939

Türbanlı Bayanım Dost Arıyorum

Merhaba. İsmim necla. 29 yaşında hiç evlenmemiş bekar bir kadınım. Hayatımın aşkını arıyorum. Bu siteyi defalarca gördüm. Artık ben de bir ilan göndereyim dedim. Sonuçta bu kadar insan burada inan paylaşıyorsan gerçek bir arkadaşlık sitesidir diye düşünüyorum. Hayatım gerçekten çok zor şekilde ilerledi. Hayatım boyunca hep yalnızdım. Çok küçük yaşta iken ailemi trafik kazasında kaybettim. Sonrasında hep tek başıma ayaklarımın üzerinde durdum. Kardeşim yok. Ailenin tek çocuğu bendim. O trafik kazasında ben hayatta kaldım. Bazen keşke ben de hayatta kalmasaydım diye düşünüyorum.

Beni büyük annemle büyükbabam büyüttü. Onlara gerçekten minnettarım. Her şeyim de, her zaman yanımda oldular. Onların hakkını kesinlikle ödeyemem. Kendilerinde beş sene önce kaybettim. Gerçekten çok yıkıcı bir hayatım var diyebilirim. Ancak sizi bunlarla olmayacağım. Defalarca erkek arkadaşım oldu tabii ki herkes gibi. Ancak bir türlü dikiş tutturamadım diyebilirim. Çünkü insanlar inanılmaz derecede yalan söylüyorlar. Ben yalandan gerçekten nefret ediyorum. İnsanların neden birbirlerini bu kadar çok yalan söylediklerini de hiç anlamıyorum gerçekten.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yaşamak aslında gerçekten çok güzel. Ancak aksilikler insanların peşini bir türlü bırakmıyor. Ben de aynı derde sahibim. Ancak yine de bu dünyaya geldi isek ve kısıtlı vaktimiz varsa onu kötü şekilde değerlendirmemek gerek diye düşünüyorum. Ben sıradan bir erkek arkadaş ya da sevgili aramıyorum. Ben gerçekten bana hayat arkadaşı olacak, bana dost olacak birini arıyorum. Aslında bu istediğim çok zor bir şey değil. Ancak yine de insanlar için nedense birine sadık kalmak inanılmaz derecede zor bir hale gelmiş. Birine bana sadık kal dediğin zaman sanki küfür etmişsiniz gibi bakıyor. Ben şahsen erkek arkadaşıma, hayatımdaki insana çok Sadık bir insanım.

Bu yüzden de karşındaki insanın da bana karşı sadık olmasını isterim. Aldatılma duygusu gerçekten çok kötü bir şey. Bunu yaşamış olan insanlar beni anlayacaklardır. Sevgilim olan, erkeğim olan insanın hiçbir şeyini eksik bırakmam, her zaman her şeyin de yanında olurum, onu mutluluk konusunda zirvede tutarım. Gerekirse kendimden bile Ödün veririm. Ancak yine de kimse bunun kıymetini bilmiyor. Bu da beni gerçekten çok üzüyor. Bir erkeği herhangi bir şeyi aç bırakırsanız aldatmasını anlarım. Ancak benim gibi bir insanın aldatılması gerçekten inanılmaz bir şey. Bunu beni tanıdığınız zaman anlayacaksınız.

Gezmeyi, erkek arkadaşımla beraber zaman geçirmeyi, film izlemeyi gerçekten çok severim. Benimle aynı şeylerden hoşlanan bir sevgili bulmak istiyorum açıkçası. Sonuçta aynı şeyleri yaparken zevk almayacaksak sevgili olmamızın bir anlamı olmaz diye düşünüyorum. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Ne ara yaşım bu kadar büyüdü gerçekten hiç anlamadım. Aslında bu siteye ilan gönderip bir an önce kendime uygun bir sevgili bulmak istememdeki sebep de bu. Geçen gün yeni yaşıma girdim. Bu da aslında hayatın çok hızlı geçtiğini fark etmeme sebep oldu. Bundan dolayı da bir an önce artık düzgün bir insanla tanışmak istiyorum.

30-40 yaş aralığında kendini bilen, temiz, düzgün bir erkek arkadaş arıyorum. Beni üzmeyecek, beni kullanmayacak birini arıyorum. İnsanlar kimsem olmadığını öğrendikleri zaman genellikle benden hep faydalanmaya çalışıyorlar. Bu konuda da oldukça fazla tecrübe sahibiyim. Bu yüzden lütfen bana bu şekilde yaklaşmayın çünkü bunun farkına varıyorum. Gerçekten saf ve temiz duyguları olan insanlar bana mesaj atarlarsa çok sevinirim.

Bekar Kızlarla Tanışma Sayfaları

Bekar sevgili arıyorum, erkek arkadaş arayan olgun bekar kızlar, sevgili arayan zengin yaşlı bayanlar, bekar ve genç kadınlarla sohbet ve mesajlaşma siteleri gibi bir çok farklı konuda sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz kategorilere giriş yapmak olacaktır. Çünkü gerçekten aradığınız gibi bir aşkı bu sitede bulabilirsiniz arkadaşlar. Emin olun ki sizler gibi sitemiz içerisinde doğru insanı arayan çok fazla sayıda insan bulabilirsiniz. Bunu zaten sitemizde zaman geçirdiğiniz zaman göreceksiniz ve fark edeceksiniz.

Eğer kendinize bir bayan arkadaş bulmaya, bir sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız işiniz oldukça kolay desek yalan olmaz arkadaşlar. Çünkü inanın bu site bir çok insanın sevgili bulmasına, hayat arkadaşı bulmasına vesile olmuş bir sitedir. Sizlerde sitemizden dilediğiniz gibi, tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Sitemizde hiçbir şey için ücret ödemenize, para ödemenize gerek yok arkadaşlar. Bizim bu siteyi açmamızdaki tek amaç insanların rahat bir şekilde, tamamen ücretsiz olarak kendilerine uygun sevgili bulabilmelerini sağlamaktır. Bunun için de yedi gün, 24 saat çalışan bir ekibimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizde bu ekibimiz sayesinde mutluluğa adım atabilirsiniz.

Bekar ve Zengin Kadın Numaraları

Sitemizde tabii ki de sadece bekar bayanlar yok arkadaşlar. Aynı zamanda evlenmiş boşanmış, hayat arkadaşını arayan çok fazla sayıda kadın arkadaşımızı da karşılaşabilirsiniz. Bu site herkesin girişine açık bir sitedir. Sitemizde herhangi bir kısıtlama ya da herhangi bir kriter kesinlikle bulunmuyor. Hayat arkadaşını arayan, sevgili bulmak isteyen herkesin sitemizde yeri var arkadaşlar. Bizim amacımız tüm Türkiye içerisinde gerçekten hayat arkadaşını bulmak isteyen, arayan insanların, aradıklarını bulabilmelerini sağlamaktır. Eğer sizde kendinize kız arkadaş ya da sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek olacaktır. Çünkü sitemize her gün yeni insanlar giriş yapıyor ve yeni ilanlar geliyor.

Eğer bugün aradığınız doğru insanı bulamadıysanız hiç merak etmeyin. İlerleyen zamanlarda sitemize yeni girmiş olan bayan arkadaşlarımızla da konuşabilir, mesaj atabilirsiniz. Doğru insanı bulmak zaten hiç kolay değil. Ancak emin olun ki günümüzde internet teknolojisi sayesinde kız arkadaş bulmak, hayat arkadaşı bulmak gerçekten eskiye nazaran çok kolay bir hale geldi. İşte bu sebepten dolayı da insanlar sürekli olarak bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerini takip ediyorlar. Siz de sitemizi takip ederseniz eminimki kendinize uygun birini bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here