Ben Erkek Arkadaş Arıyorum

Erkek arayan dul bayanlar, erkek arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü kızlar, dost arayan çarşaflı kadınlar
Erkek arayan dul bayanlar, erkek arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü kızlar, dost arayan çarşaflı kadınlar

Merhaba. İsmim Tuana. 23 yaşındayım. Erkek arkadaş arıyorum. Üniversite mezunuyum. Gerçekten olgun, kendini bilen, bana ayak uydurabilecek bir arkadaş bulmak istiyorum. İnsanlar bana kolay kolay ayak uyduramıyorlar maalesef. Benim çok hızlı yaşadığımı, hızıma yetişemediklerini söylüyorlar. Bu yüzden özellikle bunu en başında belirtiyorum ki benim hızıma yetişecek olan kişiler bana mesaj atsınlar. Ben hayatı gerçekten yaşamayı seviyorum. Sonuçta bu hayat gerçekten çok sıkıcı. Bu sıkıcı hayatı renklendirmek, şenlendirmek ise tamamen bizim elimizdedir diye düşünüyorum. Bu yüzden zaten sürekli olarak eğlencenin peşindeyim. Hayatım boyunca da her zaman böyle kalmayı düşünüyorum. Evlilik gibi bir niyetim, öyle bir düşüncem yok.

Maksimum 33 yaşında, aklı başında, eglenmesini bilen, bir genç kızı idare etmesini bilen bir sevgili arıyorum. Ben gerçekten yerinde duramayan bir insanım. Bu yüzden zaten üniversite notlarım pek fazla iyi değildi. Defalarca sınıfta kalmış bir insanım. Çünkü okumak, okul, dersler hep bana zaman kaybı gibi geliyordu. Ancak bu sene çok şükür mezun oldum. Bir an önce bu yükten de kurtulmak istedim çünkü. Artık tamamen de özgür bir insanım. Düşünmem gereken bir okul ya da iş hayatı yok. Ben de bunu erkek arkadaş bularak değerlendirmek istiyorum açıkçası. Gerçekten eğlenmeyi bilen, genç ve sağlıklı biri olsun istiyorum.

En başından belirtiyorum ki kesinlikle evlilik gibi ya da ciddi bir düşüncem yok. Bu yüzden bu tarz düşünceye sahip olan insanlar bana yazmazlarsa iyi olur. Sonuçta arayışlarımız birbirinden farklı olmuş oluyor. Bunlar haricinde ne yazmam gerektiğini bilmiyorum açıkçası. Ailemle de aynı şehirdeyiz tabii ki. Hafta sonları falan, müsait oldukça onların yanına gidiyorum tabii ki. Ancak ilişkimiz genellikle para üzerine kurulu. Onlar benim harçlığımı veriyorlar ben de arada bir onları arayıp halini hatırını soruyorum. Böyle güzel bir ilişkimiz var.

Ancak kız arkadaşım maalesef ki üç ay sonra ailesinin yanına dönecek. Bu yüzden tek kalacağım. Aslına bakarsanız benim erkek arkadaş bulmak için acele etmemin en büyük sebebi de bu. Çünkü ben yalnız kalmaya alışık bir insan değilim. Zaten yalnız kalırsam korkarım muhtemelen. Bu yüzden ne kadar erken şekilde kendime bir sevgili bulursam daha iyi olur diye düşünüyorum. Eminim bir yerlerde bana uygun birileri vardır. Gerçekten eglenmesini bilen birini arıyorum. Gezmekten sıkılmayacak, eğlenmekten sıkılmayacaksınız biri gerekiyor bana. Maddi olarak kimsenin kafasında bir soru işareti Kalmasın. Ailemin çok şükür maddi durumu iyi. Bu nedenle maddi olarak problemi olan biri olursa tabii ki de elimden geleni yaparım. Benim parayla hiç işim yok. Parayı ben beni eğlendirmesi için harcamayı seven bir insanım.

Ben kısacası böyle bir insanım. Benimle konuşmak isteyen, arkadşa olmak isteyen, beni daha yakından tanımak isteyenler bana mesaj gönderirlerse kendimi daha açık bir şekilde de anlatabilirim. Teşekkür ederim. Saygılar.

Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Sevgili arayan kızlarla mesajlaşma, erkek arkadaş arayan bayanlar, ücretsiz ve üye olmadan dul sevgili arıyorum, bedava üyeliksiz sevgili arayan erkekler, türbanlı, tesettürlü sevgili arayan erkekler, arkadaş arayan zengin ve yaşlı kadınlar başta olmak üzere birbirinden farklı, çeşit çeşit bir çok konu, bir çok kategori içerisinde sizlerde rahatlıkla aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Şu anda tamamen ücretsiz arkadaşlık ve evlilik sitesinde bulunuyorsunuz. Bu sitenin ücretsiz olması gerçekten çok büyük avantaj sağlıyor arkadaşlar.

Eminim ki bir çoğunuz geçmişte farklı arkadaşlık ve evlilik sitelerinde şansınızı denemiş ancak muhatap olabileceğiniz bir kadın arkadaş dahi bulamamışsınızdır. Bu konuyla alakalı bizlere çok fazla sayıda şikayet geliyor çünkü. Sitemizde kesinlikle böyle bir olay, böyle bir şey yaşamazsınız arkadaşlar. Çünkü sitemiz zaten ücretsiz bir sitedir. Herhangi bir üyelik gerçekleştirmenize de gerek yoktur. Bu yüzden de içiniz rahat bir şekilde, gönlünüz ferah bir şekilde aramalarınızı gerçekleştirebilir, kendiniz için doğru olan insanı bulana kadar sitemizde zaman geçirebilirsiniz.

Erkek Arkadaş Arayan Türbanlı Kızlar

Türbanlı, tesettürlü, çarşaflı, kapalı bayan arkadaş arıyorum, kız arkadaş arıyorum diyorsanız da doğru adrestesiniz tabii ki. Sonuçta Müslüman bir ülkede yaşıyoruz arkadaşlar. Bu nedenle sitemiz içerisinde türbanlı kızlarla tanışma, arkadaş olma şansınız oldukça yüksektir. Biliyorum hepiniz bir an önce kendinize uygun bir sevgili bulmak ve karşınızdaki bayanlardan cep telefon, WhatsApp numaralarını almak istiyorsunuz. Ancak bu işler o kadar kolay olmuyor tabii ki arkadaşlar. Karşınızdaki bayandan cep telefon numarasını, WhatsApp numarasını almak istiyorsanız öncelikle karşınızdaki bayan arkadaşı etkilemeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde size cep telefon ya da WhatsApp numaralarını verirler.

Sitemiz içerisinde her yaştan bayan, kadın, erkek bulabiliyorsunuz. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Yaşınız şu anda kaç olursa olsun hiç merak etmeyin arkadaşlar. Çünkü Türkiye’nin her yerinden, birbirinden farklı yaşam tarzına, birbirinden farklı kafa yapısına ve giyim tarzına sahip kadın arkadaş bulabileceğiniz bir sitede bulunuyorsunuz. Gerçekten kendinizi yalnız hissediyorsanız, bir an önce kendinize uygun bir sevgili, bir kız arkadaş, hayat arkadaşı bulmak istiyorsanız yapacağınız şey çok basit arkadaşlar. Sitemize girerek dilediğiniz kategoriye girebilir, kendinize uygun gördüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken başka hiçbir şey bulunmuyor sevgili dostlar.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*