Beşiktaş Kız Arkadaş Arıyorum

#image_title
Saridag

Şu anda askerim askerlik görevimi yapıyorum bu internet sitesini tesadüfen internette gördüm ben de kendime bir sevgili bulmak istiyorum şu anda Kars’ta askerim bu asker kardeşinizi görün.

İstanbul Beşiktaş ya da çevresinden kız arkadaş ya da sevgili bulmak için geldim. Daha 22 yaşındayım siyah gözlüyüm normalde ticaretle uğraşıyorum. Beyaz tenliyim ve kova burcuyum, kirli sakallı ağırbaşlı bir adamım. Güvenebileceğim, dürüst kaliteli bir sevgilim olmasını istiyorum en azından Çarşı izninden çıktığımızda falan sevgilimle telefonda bile olsa konuşmak istiyorum. Facebook telegram Instagram WhatsApp’tan falan da isterseniz bana mesaj gönderebilirsiniz. Türbanlı kapalı bayanlarda çok ilgimi çekiyor.

Yönetici Açıklaması : İstanbul Beşiktaş ve çevresinden erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların cep telefonu numaraları ve evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü İstanbul Beşiktaşlı kızların WhatsApp evlilik grupları ve evlilik ilanları evgili arıyorum Koca arıyorum erkek arkadaş arıyorum diyen kızlar ve yakışıklı erkekler ile iletişim kurabilmek için sitemizin İstanbul Beşiktaş bay ve Bayan arkadaşlık ve evlilik ilanları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Beşiktaş
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Siyah Gözlü
22 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Hayır
Hayır
Aylık 8500 TL
Ticaretle Uğraşıyorum
Lise Mezunu
Beyaz Tenli
Kova Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Dans Etmeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar, Türbanlı Bayanlar Kapalı Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*