Bingöl Sevgili Arıyorum

#image_title
Sinan

Selamlar düzgün güvenebileceğim aklı başında hayatın boyunca yanımda olabilecek bir hayat arkadaşı arıyorum sizin anlayacağınız sevgili arıyorum. Her şeyi paylaşabileceğim karşılıklı olarak arkadaş olarak konuşabileceğimiz ve tartışmadan adamakıllı bir aşka yelkenlerimizi açabileceğimiz bir arkadaşlığımız olmasını istiyorum.

Bingöl merkezden aranıza katılmaktayım 28 yaşındayım üniversite mezunuyum ve esmerim aynı zamanda koç burcuyum. Hayvanları sevdiğim için bir köpek beslemekteyim Facebook Twitter Instagram kullanıyorum WhatsApp’ta kullanıyorum fakat telegram’a çok fazla Aşina değilim. İsterseniz bana WhatsApp’tan da yazabilirsiniz evim ve arabam var ekonomik durumu iyi olan bir insanım çalışıp çabalayıp hayatını sürdürüyorum. 60 65 yaş arası ve üzeri bayanlarda ilgi alanıma giriyor yaşlı bayanlar olgun bayanlar isterseniz sizler de yazabilirsiniz.

Yönetici Açıklaması : Bingöl merkez ve çevre ilçelerinden erkek arkadaş arayan ve sevgili bulmak isteyen her yaştan bayanla ve erkekle iletişim sağlayabilirsiniz. Ücretsiz Bingöl arkadaşlık siteleri ve sevgili bulma siteleri arasında liderliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Merkez
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Siyah Gözlü
28 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Evet
Aylık 20 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Esmer
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Hayır
Köpeğim Var
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
60 - 65 Yaş ve Üzeri Bayanlar, Yakışıklı Erekekler, Yaşlı Erkekler, 20 - 25 Yaş Üzeri Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*