Bir Bayan Arkadaş

Bayan bulma ve arama sayfaları, üyeliksiz kızlarla çetleşme
Bayan bulma ve arama sayfaları, üyeliksiz kızlarla çetleşme

Olgun Zengin Bayanım Sevgili ( erkek arkadaş ) Arıyorum

Merhaba. Ben de bu siteye ilan göndermek istiyorum. Gerçekten artık hayat arkadaşı bulmak istiyorum. Çünkü yalnızlık bana göre bir şey değilmiş. Bunu yakın zamanda anladım. İster istemez uzun süre yalnız kaldığım zaman piskolojim bozuluyor. Ben hayatımı işime ve kariyerimi adadım her zaman. Ancak bu belli bir süre sonra sıkıcı gelmeye başladı. Hayatımda hep bir eksiklik hissettim. Bu eksikliğin ne olduğunu anlamam ise çok uzun sürdü. Şu anda 36 yaşındayım ve çocuğum yok. Açık konuşmak gerekirse böyle bir dünyaya çocuk getirmeyi hiçbir zaman düşünmedim. Daha önce bir kere nişan attım. Nişan attıktan sonra da insanlar olan güvenim çok fazla azaldığı için de hayatıma kimseyi almadım.

Para gerçekten çok önemli bir konu. Eğer paranız yoksa insanların size bakış acıları inanılmaz derecede değişiyor. Bu yüzden ben hayatım boyunca, her zaman ticaret yapmak istedim ve her zaman parayı kovaladım. Bunun sonucunda da tabii ki de çok şükür güzel bir kariyer elde ettim. Ticaretle uğraşıyorum. Maddi olarak hiçbir sıkıntım yok ve hiç kimseden de maddi bir beklentim yok. Bunu baştan belirtmek istiyorum. Çünkü bazı kızları görüyorum parası olan erkeklerle konuşmak, onlarla arkadaş olmak istiyorlar. Ben kesinlikle öyle değilim. Aksine benim yeterince param var zaten.

Benim tek istediğim gerçekten güzel ve düzgün bir hayat arkadaşı, sevgili bulabilmek. Çünkü Ben yalnızlık nedir çok iyi biliyorum. Hayatım boyunca, çoğu zaman yalnız bir insandım. Üniversite hayatımdan tutunda sonrasındaki çalışma hayatıma kadar hep yalnız başımaydım. Bir evde tek olmak, sohbet edecek ve kimsenin olmaması, herhangi bir olaya canın sıkıldığı zaman kendini yalnız hissetmek gerçekten inanılmaz derecede kötü. Tabii ki herkesin arkadaşları var. Benimde inanılmaz derecede geniş bir çevrem var. Ancak arkadaş, dost bir yere kadar. Benim istediğim hem sevgilim hem de dostum olacak bir arkadaş. İşte bunu bulabilmek için de İlan gönderiyorum.

Bu siteyi daha önce birkaç tane arkadaşım kullanmıştı. Onlar bir kaç kişiyle iletişime geçtikleri için güvenilir bir site olduğunu bana söylediler. Gerçekten insanların birbirleriyle tanışmasını sağlıyorlarmış. Ben de bu referansla bu siteye ilan gönderiyorum. Normalde kesinlikle herhangi bir arkadaşlık sitesine ilan gönderecek bir insan değilim. Zaten çevreniz geniş olduğunda çok fazla sayıda sevgili bulabiliyorsunuz. Ancak dediğim gibi ben yakın çevremden, arkadaş çevremden sevgili istemiyorum. Ben beni hiç tanımayan, yeni bir insanla arkadaş olmak, sevgili olmak istiyorum.

35-45 yaş aralığı benim için uygundur. Bir erkeğin benden küçük olmasını pek fazla istemem açıkçası. Çünkü ben her zaman olgun bir kadın olmuşumdur. Bu yüzden de erkeklerle anlaşma konusunda tabii ki sıkıntılar yaşadım. İnsanlar benim çok fazla olgun olduğumu sürekli olarak söylerler. Bu yüzden de yaş olarak benden ne kadar büyük bir sevgilim olursa o kadar iyi olur diye düşünüyorum. Bunlar haricinde herhangi bir kriterim yok. Maddi olarakta elimden gelen bütün yardımı yaparım. Yeterki beni gerçekten sevecek, bana gerçekten değer verecek bir hayat arkadaşı bulayım. Umarım nasıl bir insan olduğumu anlatabilmişimdir.

Bu ilanı da sitenize diğer ilan gönderen bayan arkadaşların ilanlarına göre yazdım. Çünkü ben tam olarak ne yazacağımı, neler anlatmam gerektiğini bilmiyorum. Bu yüzden onlardan örnek aldım. Eğer eksik bir şey kaldıysa lütfen bana yazın o eksiklikleri de tamamlayalım. Şimdiden bana yazacak olan herkese teşekkür ediyorum. Umarım herkes aradığı hayat arkadaşını en kısa zamanda bulur.

Bir Bayanla Konuşmak İstiyorum

Bayan arkadaş arama ve bulma sayfaları, olgun ve zengin bayanlarla sohbet sitesi, hayat arkadaşı arayan, sevgili arayan evlenmiş boşanmış zengin kadınlar başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Antalya, Gaziantep başta olmak üzere bir çok farklı şehirden arkadaş bulabiliyorsunuz. Burada önemli olan tek şey sizin nasıl bir bayan arkadaş, nasıl bir kız arkadaşı istediğinizdir arkadaşlar. Çünkü bu siteye Türkiye’nin Her bölgesinden birbirinden farklı insanlar giriş yapıyor. Bu da demek oluyor ki herkesin farklı yaşanmışlıkları, farklı geçmişe bulunuyoruz.

Böylelikle istediğiniz kafa yapısına sahip olan insanı bulma olasılığınız da o kadar çok artırmış oluyorsunuz. Hiçbir şey için kesinlikle geç kaldığınızı düşünmeyin arkadaşlar. Çünkü günümüzdeki internet teknolojisi sayesinde çok rahat bir şekilde istediğiniz hayat arkadaşını bulabiliyorsunuz. Eskiden insanların maalesef ki böyle şansları yokmuş. Eskiden insanlar doğru insanı bulmak isterken eşe, dosta, konu komşuya haber gönderirlermiş. Bizim böyle şeylerle uğraşmamıza gerek yok. Direk istediğimiz gibi bir hayat arkadaşını kısa zaman içerisinde bulabiliyoruz. Buda tabii ki zaman açısından bize gerçekten çok büyük avantaj sağlıyor.

Çünkü biliyorsunuz ki hayat çok kısa ve hızlı bir şekilde geçip gidiyor. Bu yüzden de bir an önce, ne kadar erken şekilde kendimize uygun bir hayat arkadaşı bulursak şansımız her konuda o kadar yüksek olacaktır. Umarım sizlerde kısa zaman içerisinde aradığınız, istediğiniz arkadaşlığa bu site sayesinde sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizde zaman geçirmek ve gerçekten size uygun olduğunu düşündüğünüz insanlarla mesajlaşmak ve onlarla tanışmak olacaktır.

Bir Bayan Sevgili Bulma Sayfaları

Türbanlı, tesettürlü, kapalı bayan arkadaş, evlenmek isteyen zengin ve yaşlı bayan arkadaş, olgun, evlenmiş boşanmış sevgili arayan bayanlarla tanışma ve arkadaşlık başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Sitemizde herhangi bir kısıt ya da sınırlama bulunmuyor arkadaşlar. Bu nedenle dilediğiniz kadar sitemiz içerisinde bulunan bayan arkadaşlarımız da mesaj aşabilir, sohbet edebilirsiniz. Eğer kendinize bayan arkadaş bulmaya hazır hissediyorsanız doğru adrestesiniz. Eğer ki hazır hissetmiyorsanız kesinlikle bu sitede olmanızın hiçbir anlamı yok arkadaşlar.

Çünkü bu siteye giriş yapan insanlar gerçekten artık hayatlarına uygun bir sevgili arayış içerisindeler. Bu yüzden de eğer kendinizden emin değilseniz lütfen kimsenin duygularıyla oynayıp, kimseye zaman kaybettirmeyim. Sonuçta hepimizin zamanı, vakti oldukça değerli ve kıymetli. Buraya gerçekten son umut olarak bakan insanlar bulunuyor.

İşte bu yüzden bizler de kimsenin, kimseyi üzmesine, kimsenin birbirinin duygularıyla oynamasına müsade etmiyoruz arkadaşlar. Biz gerçekten kaliteli bir arkadaşlık ve evlilik sitesiyiz. Umarım sizler de sitemize uygun ve yakışır şekilde davranırsınız. Eminim ki sizlerde kısa zaman içerisinde kendinize uygun bir sevgili bulabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey gerçekten nasıl bir insan istediğinize karar vermek ve o kategoriye giriş yapmak olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*