Bu Hayatı İstediğimiz Gibi Yaşayalım

Bence hayat boş Bir sayfadan ibaret hayatı doldurulabilecek bir insanla yaşamak en mantıklı şeydir. Hayattaki duruşumuz ve verdiğimiz kararlar ve düşüncelerimiz çok önemlidir. Herkes tabii ki kendisine yakışanı yapıyor ve sadece bildiği gibi ve bildiği kadar hayatını yaşamaya çalışıyor. Bu konuda tabii ki bir şey demiyorum ancak ben de kendimce bu hayatta tutunmaya ve yaşamaya çalıştım ama bazen de ne yazık ki her şey insanın istediği gibi ilerlemiyor.

Benim de hayatımda her şeyin düzgün ve doğru gittiğini söyleyemem beklentilerimiz farklı olsa bile bulunduğumuz sosyal ortam yaşadığımız yer ailemizin ataerkil yapısından dolayı hayat her şeyi yaşamaya müsaade etmiyor benim de hayatım böyle geçti. Geçmişimde yanlış bir evlilik yaptım ve bunun da acısını ne yazık ki yaşadım. Artık gerçekten mutlu olmayı da hak ettiğimi düşünüyorum Bu yaşımdan sonra da zaten başka bir arayış içerisinde olamam ben kendimi bulacağım kendimi olduğum gibi özgürce yaşayabileceğim. Bu anlamda yanımda olacak insanların mesajlarını bekliyorum.

Yönetim Mesajı : Manisa Kırkağaç bölgesinden diğer ilanlara da göz atabilirsiniz. Manisa Kırkağaç bölgesinden olgun bayanlar, sevgili arayan kızlar, 30 yaş 35 yaş 40 yaş 45 yaş arası ve üstü 50 yaş 60 yaş arası olgun zengin emekli kadınlar erkek arkadaş arayan bayanlar WhatsApp grupları cep telefon numaraları Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri gibi birçok konu sitemizde yer almaktadır.

Tanışma Sitesi Kaydet

5 YORUMLAR

  1. Selam, ben ankaradan tuncay, yaş 44 boy 178 kılo 70 ankarada yalnız yaşıyorum 0536 490 18 21 ankarada yaşayan yaşı olgun bakımlı güven sahibi; ne istediğini bilen bana huzur mutluluk verecek bir bayanla tanışmak istiyorum. Artık hayattan zevk almak mutlu olmak istiyorum, bu hayat denen yolculukta kendime eş yoldaş olacak bir bayanla tanışmak istiyorum; çay sohbet tadında birliktelik istiyorum lütfen dul yada bekar hiçbir takanağı olmayan zaman sorunu

  2. Merhaba elvan nasılsın seninle tanışmak görüşmek isterim .Ben 50 yaşında aslen Manisa Kula ama İzmir doğma büyümeyi ciddi bir ilişki peşindeyim. 1.90 boy 80 kilo atletik bir yapıya sahibim

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz