Bodrum Kız Arkadaş Arıyorum

#image_title
Mürsel

Öncelikle merhaba. Nasılsınız iyi misiniz ? Hayat nasıl gidiyor ? Bodrum’dan kız arkadaş arıyorum aslen orduluyum şu anda Muğla’da Bodrum’da yaşıyorum. Dürüst bayanların mesajlarını her zaman bekliyor olacağım ve hızlı bir şekilde cevap yazarım sürekli çevrimiçiyim. 😁😁😁😍😍😍😍😍😍😍😍😍😁😁😁😁😁😁🌹🌹🌹🌹

İsmim Mürsel 39 yaşında siyah gözlü Bodrum’da çılgınca bir hayat yaşayan hafif göbekli alkol ve sigara kullanan gece hayatına ve eğlenceye düşkün olan esmer aslan burcu lise mezunu birisiyim. Facebook Twitter Instagram telegram TikTok WhatsApp hepsini kullanıyorum isterseniz konuşmak ya da daha iyi tanıyabilmek ve sohbet etmek için Facebook’tan falan da yazabilirsiniz. Bodrum’da yaşayan sevgili arayan bekar bayanlar olgun ve dul kadınlar hadi beklemeyin bana mesaj gönderin hemen tanışalım.

Yönetici Açıklaması : Muğla Bodrum erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan 20 yaş 25 yaş arası güzel bayanlar, Bodrum’da evlenmek isteyen zengin emekli bayanlar, Bodrum’da erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınlar, Bodrum’da sevgili arıyorum hayat arkadaşı arıyorum eş bulma siteleri Sevgili bulma sitesi sevgili bulma sayfaları gibi birçok konuyu barındıran internet sitemiz içerisinde sizler de kendinize özel olarak ücretsiz ve üye olmadan profil oluşturabilir ve daha fazla insana ulaşabilme imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Kız Arkadaş Arıyorum
Adana
Bodrum
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Siyah Gözlü
39 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*