Bursa Demirtaş Evlilik için Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Emrah

Aşk adami

Çok efendiyim titiz temiz bir insanim gezmeyi çok severim ben efendi insanım karşımdaki kişinin öyle olmasını isterim ağır başlı oturmasını kalkmasını bilen kişi isterim. Ağırbaşlı efendi temizliğine ve titizliğine kişisel bakımına önem gösteren bir erkeğim. Hafiften kirli sakal bıraktığım oluyor arada sırada tabii ki bu da tarzıma uygun olduğunu düşündüğüm içindir. Bursa Demirtaş ve yakınlarından evlenmek isteyen bayanların mesajlarını bekliyorum Çünkü ben evlenmek istiyorum.

Niyetim son derece ciddidir arkadaşlar ciddi bir evlilik yapmak istiyorum. Normalde manisa’lıyım ama şu anda Bursa’da demirtaş’ta yaşıyorum. Boşanmış dul bir erkeğim ve 37 yaşındayım. Kendime göre sevdiğim ve sevmediğim şeyler var tabi ki. Karşımdaki insanın sevgi ve saygı çerçevesinde olmasını isterim. Ben de karşımdaki kişiye sonuna kadar sevgimi veririm ve saygımı da gösteririm. Alkol ve sigara yerine göre ortam uygun olduğu zaman kullanan bir insanım serbest meslekle uğraşıyorum ela gözlüyüm ve ortaokul mezunuyum esmerim ve başak burcuyum. Çoluk çocuğum yok kendi başına hayat mücadelesi veren ve Bursa’da yaşamını sürdürmeye devam eden bir insanım. Şimdilik evim ya da arabam da yok Allah nasip ederse belki ileride olur bu işler tamamen nasip kısmet meselesidir.

Yönetici Açıklaması : Bursa Demirtaş ve çevresi olgun ve dul erkek arkadaş arayan bayanlar, Bursa Demirtaş sevgili arıyorum sevgili bulma ilanları erkek arkadaş arıyorum bulma ilanları, Bursa Demirtaş evlilik siteleri ve evlilik ilanları evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü kapalı bayanlar, Bursa Demirtaş bayan arkadaş WhatsApp grupları WhatsApp cep telefon numaraları evlilik ilanları gibi konular sitemizde sizlere sunulmaya devam ediyor.

Evlenmek İstiyorum
Adana
Bursa demirtas
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
37 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Ortaokul Mezunu
Esmer
Başak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Dul Bayanlar, Türbanlı Bayanlar Kapalı Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*