Bursa Görükle ve Çevresi Sevgili Arıyorum

#image_title
Umut barkoci

Ciddi olmak, samimiyet ve dürüstlük Benim en vazgeçilmez prensiplerim arasında yer alıyor. Akıllı zeki ve Aşk konusunda son derece iddialıyım karşımdaki insanı kelimenin tam anlamı ile mutlu ve ihya edebilecek bir yapıya sahibim. Çünkü kadın ruhundan çok iyi anlarım. Yakışıklı erkek arkadaş arıyorum diyorsanız bana yazabilirsiniz.

İsmim Umut barkoçi normalde Ağrılıyım ama şu anda Bursa’da yaşıyorum 27 yaşındayım. Oldukça fit bir yapıya sahibim sporla ilgileniyorum. Devlet memuruyum ve hayatıma da çalışıp çabalayıp devam ediyorum. Boğa burcuyum ,telegram WhatsApp, Facebook Twitter, TikTok Instagram ve buna benzer uygulamaları aktif olarak kullanan bir insanım. Gezmeyi tozmayı eğlenmeyi kulüplere gitmeyi dans etmeyi ve bunun gibi aktiviteleri de seven bir insanım. Özellikle de 30 yaş 40 yaş arası dul bayanlar ve 45-55-50 yaş arası olgun kadınlar çok hoşuma gidiyor ve inanılmaz derecede ilgimi çekiyor.

Yönetici Açıklaması : Bursa’da 20 yaşında sevgili arıyorum, Bursa’da 18-25 yaş arası sevgili bulmak istiyorum, Bursa’da yakışıklı erkek arkadaş arıyorum, Bursa yakışıklı erkek cep telefon numaraları, Bursa’da kız arkadaş arayan yakışıklı erkeklerle tanışma siteleri gibi birçok aramayı Google’da yaparak internet sitemizi rahatlıkla bulabilirsiniz ayrıca internet sitemiz içerisinde kendinize özel bir profil oluşturabilirsiniz ve ücretsiz üye olmadan sitemizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kız Arkadaş Arıyorum
Adana
Diyadin
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Siyah Gözlü
27 Yaşında
Balık Etliyim Ama Sempatik ve Çekiciyim
Arada Sırada Keyfi olarak Kullanıyor
Hayır
Aylık 8500 TL
Devlet Memuru
Ortaokul Mezunu
Beyaz Tenli
Boğa Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Kamp Yapmayı Seviyor -
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar, Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*