Bursa Osmangazi Sadece olgun bayanlar

#image_title
Mert

25 yaşında Antalya’da yaşayan oldukça yakışıklı bir insanım rada sırada Bursa Osmangazi tarafına geçiyorum olgun kadınlardan çok hoşlanıyorum olgun bayanlar nedendir bilmiyorum ama daha çok hoşuma gidiyor eğer olgun bir bayansan hiç durma hiç düşünme hemen bana mesaj gönder ister WhatsApp’tan ister telegram’dan ister buradan direkt internet üzerinden gönderebilirsin kısa süre içerisinde mesajlarınıza dönüş yaparım. 👌

İsmim Mert normalde antalyalıyım zaten 25 yaşındayım kahverengi gözlüyüm sigara alkol falan kullanıyorum. Antalya’da esnaf olarak hayatımı kazanıyorum Sarışınım aslan burcuyum ve lise mezunuyum. Dolu dolu yaşamayı severim hızlı yaşayan bir yapıya sahibim hayvanları çok seviyorum bu yüzden kedi seviyorum kedileri besliyorum telegram Facebook Instagram falan hepsini kullanıyorum erkek arkadaş arayan olgun bayanlar yazarlarsa hayatımızın geri kalanını mutlu ve mesut bir şekilde devam ettirebiliriz.

Yönetici açıklaması: Bursa Osmangazi ve çevresinden erkek arkadaş arayan ve evlenmek isteyen olgun bayanların cep telefon numaraları WhatsApp grupları ve evlilik ilanları için sizler de internet sitemiz içerisinde üye olmadan ücretsiz profil oluşturabilir ve daha fazla insana erişebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Olgun Bayan Arıyorum
Antalya
Osmangazi
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
25 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Evet
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Dükkan İşleten Bir Esnafım
Lise Mezunu
Sarışın
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Olgun Bayanlar, Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*