Bursa Yıldırım 20-30-40 Yaş Arası ve Üstü Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Mümin

Burda arkadaş sevgili arıyorum olgun ve ya genc fark etmez

Adım Mümin 25 yaşındayim Bursa’da belediye de çalışıyorum bu kadar yeterli özelden daha fazla kendimi açıklarım teşekkürler.Hayat çok garip insanı çok fazla yoruyor ama bu hayatta yanında güvenebileceğin gerçekten sana sevgisini hissettirebilecek birisi olduğu zaman ne kadar yorarsa yorsun bir şeyler kolaylaşmaya başlıyor. O yüzden ben kendime bir sevgili arıyorum bu hayatı iyisiyle kötüsüyle paylaşabileceğim bir sevgilim olsun istiyorum benim için gerçekten yaş hiç fark etmiyor beni anladıktan sonra benden yaş olarak büyük ya da küçük olması zerre kadar umurumda değil.

Bursa yıldırım’da yaşıyorum oldukça bakımlı genç bir delikanlıyım daha 25 yaşındayım. Yaşım genç olmasına rağmen devlet memuruyum öyle başıboş bir insan değilim koç burcuyum ve esmerim her zaman bakımlı bir insan olmayı sevdim elimi yüzüm düzgündür Instagram telegram Facebook Twitter TikTok ve buna benzer bütün uygulamaları dolayısıyla kullanıyorum o yüzden isterseniz bu hesaplarım aracılığı ile de karşılıklı olarak birbirimizi daha iyi tanıma şansına sahip olabiliriz.

Gezmeyi severim film izlemeyi severim diziler filmler gibi şeylerin netflix’ten ve benzeri uygulamalardan tabii ki takip ediyorum. Hayvanlarla da insanlarla da aram iyidir kimsenin kolay kolay kalbini kırmam ama kimseye de kendimi ezdirmem kendi halinde yaşayıp giden ve hayat mücadelesi veren genç bir insanım. Bursa yıldırım’dan ve çevresinden kendime bir kız arkadaş arıyorum olgun bayanlar ve dul kadınları da seviyorum sevgilereyan kızlar yazarsa sevinirim evlenmek isteyen bayanlar tesettürlü ve türbanlı kadınlar, 20 yaşında 25 yaşında güzel kızlar 30 yaş 35 yaş üstü ve yanı sıra arası dul bayanlar da bana yazabilirler.

Yönetici Açıklaması : Bursa Yıldırım ve çevresi sevgili bulma ilanları ve sevgili bulma siteleri, evlenmek isteyen bayanların evlilik ilanları ve WhatsApp grupları Bursa Yıldırım çevresi erkek arkadaş arıyorum sevgili arıyorum diyen kız cep telefon numaraları ve daha fazlası sitemizde ücretsiz ve üye olmadan sizlerle olmaya devam etmektedir. İsterseniz vakit kaybetmeden siz de kendinize ücretsiz bir profil oluşturabilir ve daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Bursa
Yıldırım
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Kahverengi Gözlü
25 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Hayır
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Devlet Memuru
Ortaokul Mezunu
Esmer
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Allah Nasip Ederse İsterim
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar, Yaşlı Bayanlar, Türbanlı Bayanlar Kapalı Bayanlar, 20 - 25 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*