Bursada Suriyeli Bayanlar

Suriyeli dul sevgili arıyorum, dost arayan, Türk erkek arayan Suriyeli kızlarla tanışma ve arkadaşlık
Suriyeli dul sevgili arıyorum, dost arayan, Türk erkek arayan Suriyeli kızlarla tanışma ve arkadaşlık

Suriyeli Dul Bayanım Evlenmek İçin Sevgili Arıyorum

Merhaba. Ben Suriye’deki savaş zamanında Türkiye’ye yerleşmiş bir sığınmacıyım. Eşimi savaşta kaybettim. Şu anda yalnız başıma Bursa’da yaşıyorum. Bana gerçekten adam gibi düzgün bir erkek arıyorum.Sadece bana iyi davransın, bana sahip çıksın benim için gerçekten yeterli. Çünkü burada sahipsiz bir şekilde yaşamaktan gerçekten çok sıkıldım ve bunaldım. Ben de sahip çıkmayı hak eden bir kadınım.

Ben sadece bana sahip çıkacak , beni kimsesiz bırakmayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Burada çalışıyorum ve kendi geçimimi sağlıyorum. Maddi olarak hiçbir problemim yok. Kimseden maddi beklentim de yok. Benim tek beklentim manevi olarak bana sahip çıkılması. Çünkü biz Suriye’deki kadınlar olarak tek başımıza hiçbir zaman yaşamadık. Bu yüzden de bu duruma Alışamıyorum.

Benim maddi durumum zaten Suriye’de iken de iyiydi. Oradan buraya getirdiğim paralarım sayesinde de gayet iyi bir yaşantı kurabilirim kendime. Şu anda bir evim ve arabam var. Zaten başka bir şeyde ihtiyacım yok. Çalışarak kendi paramı da kazanıyorum ve geçimimi o şekilde sağlıyorum. Gerçekten iyi kalpli olan bir erkek arkadaş arıyorum. Çünkü inanın kötü kalpli insanlardan, fırsatçı insanlardan inanılmaz derecede yoruldum ve sıkıldım. Ben de bu durumdan gerçekten çok sıkıldım.

Normalde Türk erkekleri gerçekten kadınına sahip çıkan, hiçbir konuda kadınını eksik bırakmayan bir kültüre sahipler. Daha doğrusu ben böyle biliyordum. Ancak biz Suriyelilere davranışlarını gördükten sonra gerçekten şüphe etmeye başladım. Belkide biz yabancıyız diye böyle davranıyorlardır. Bilemiyorum artık. Ama gerçekten temiz ve iyi kalpli bir hayat arkadaşı, bir erkek arkadaş arıyorum. Lütfen beni anlayın. Daha fazla yalnız kalmak, daha fazla yalnızlık yaşamak gerçekten istemiyorum.

Ben gerçekten çok iyi bir insanım. Kimsenin üzülmesini, kimsenin kırılmasını kesinlikle istemem. Ancak insanlar nedense çok bencil davranıyorlar. Ben insanoğluna ne kadar iyi davranırsam insanlardan hep o kadar kötü şeyler görüyorum. Gerçekten artık nasıl davranacağımı şaşırmış durumdayım. Keşke güzel vatanımıza böyle şeyler olmasaydı da başka ülkelerde sığınmak zorunda kalmasaydık diye düşünüyorum bazen. Çünkü gerçekten hiçbir yerde insanın kendi memleketi gibi sahip çıkamıyor. Hatta bazı insanların Suriyeliler’e karşı düşmanlığı bile var. Aslında herkes kendi çapında haklı diyebilirim.

Ben artık Türkiye’de düzen kurmuş bir kadınım. Bu yüzden Türkiye’yi terk edemem diyebilirim. Ben 29 yaşındayım ve aradığım erkekte 30-40 yaş aralığında olabilir. Açık konuşmak gerekirse yaş konusunda pek fazla bir sıkıntım bulunmuyor. Sadece beni anlayışla karşılayacak, bana gerçekten sahip çıkacak biri olsun benim için yeterli. Gerçekten başka hiçbir amacım yok. Umarım beni gerçekten anlayan ve seven biriyle burada karşılaşabilirim.

Bursada Erkek Arkadaş Arayan Suriyeli Kızlar

Bursa suriyeli bayan arkadaş arıyorum, Suriyeli sevgili arayan dul kadınlar, evlenmek isteyen koca arayan türbanlı Suriyeli kızlar, Suriyeli bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları başta olmak üzere birbirinden farklı kategoriler içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki Suriye’de çıkan savaştan sonra ülkemize Suriye’den inanılmaz derecede büyük bir göç olmuştur. İnsanlar ülkemizde yaşamaya hala devam ediyorlar. Ve savaşta eşini kaybetmiş olan Suriyeli dul bayanlar da sitemiz aracılığı ile kendilerine sahip çıkacak ve evlenecek eş arayış içerisinde oluyorlar. Eğer bu bayan arkadaşlarla tanışmak, onlarla kaynaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Suriyeliler ülkemize geldikten sonra Türk erkeklerle evlilik sayısında inanılmaz derecede bir artış söz konusu olmuştur. Biliyorsunuz ki Türk erkekleri bir çok ülkede sevilen bir yapıya sahiptir. Çünkü Türk erkekleri kıskanç, kadınına sahip çıkan bir yapıya sahipler. Bu yüzden de bir çok ülkenin kadınları tarafından aranan eş kriterlerine sahip diyebiliriz. Bu yüzden şansınız oldukça kolay arkadaşlar. Sonra da bir gerçek var ki Suriye’den ülkemize gelmiş olan kadınlar artık türkçe’yi çok iyi bir şekilde konuşuyorlar. Böylelikle kendileriyle anlaşma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Bursada Dul Suriyeli Arıyorum

Herkesin kriterleri birbirinden farklılık gösteriyor arkadaşlar. Son zamanlarda sitemize Suriyeli bayan arkadaş aramak için giriş yapan erkeklerin sayısı çok artmıştır. Bunun sonucunda Suriyeli bayan arkadaşlarımız da bunu görmüş ve Sitemize akın etmişlerdir. Eminim ki sizlerde çok kısa zaman içerisinde kendinize uygun bir Suriyeli bayan arkadaş bulabilirsiniz. İnternet teknolojisi sayesinde artık herkes aradığı, hayal ettiği, istediği tarzda arkadaşlığa kısa zaman içerisinde sahip olabiliyor. Eskiden internet diye bir şey yok iken insanlar kendilerine uygun kişileri bulmakta gerçekten çok zorlanıyorlardı.

Bu yüzden gerçekten şanslı bir zamana denk geldik diyebiliriz arkadaşlar. Sizde bu fırsattan çok rahat bir şekilde faydalanabilir, yararlanabilirsiniz. Emin olun ki her yaş grubundan bayan arkadaş bulabiliyorsunuz bu sitede. Çünkü evliliğin ve aşkın yaşı yoktur arkadaşlar. İnsanlar kaç yaşına gelirlerse gelsinler duygusal olarak kendilerini tamamlayabilecekleri, hayat arkadaşı olabilecekleri sevgili arayışları her zaman sürüyor. Bu yüzden sizin de yaşımız kaç olursa olsun emin olun ki bu site sayesinde sizlerde düzgün bir yuva kurabilirsiniz.

Bursa Suriyeli Bayan Arkadaş Arıyorum

İstanbul, ankara, hatay, Adıyaman, adana, antalya başta olmak üzere Suriyeli bayanlara Türkiye’nin her yerinde bulabiliyorsunuz arkadaşlar. Çünkü bu insanlar ülkemize geldiklerinde dört bir yanına yayıldılar. Bu yüzden Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun emin olun ki kısa zaman içerisinde sizde kendinize yakın yerlerde ikamet eden Suriyeli bayanlarla dilediğiniz gibi arkadaş olabilir ve tanışabilirsiniz. Sitemize ilan gönderen Suriyeli bayanlarla tamamen ücretsiz olarak mesaj atabilirsiniz arkadaşlar. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Bazı insanlar sitemizin ücretli olmasından korkuyorlar.

Ancak her makalemizde belirttiğimiz gibi sitemiz kesinlikle Ücretli bir site değildir. Bu yüzden aramalarınızı içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eminim ki sizlerde çok kısa süre içerisinde kendinize uygun bayan arkadaş, kız arkadaş bulursunuz. Yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek ve kendinize uygun gördüğünüz kadın arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. Ayrıca sitemizde bulunan ilan sahibine mesaj gönderirken de hiçbir şekilde Çekilmenizi ya da tereddüt etmenize gerek yok arkadaşlar. Çünkü bu siteye giriş yapan herkes zaten kendine uygun bir sevgili bulmak için, aramak için sitemize giriş yapıyor. Bu yüzden de herkesin amacı çok net belli.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*