Bursanın En Güzel Kızıyım.! Sevgili Arıyorum.

#image_title
Rüya

Açıkça şunu belirtmek isterim ki doğru insanı da bulacağıma eminim. Başlıkta biraz şımarık gibi davranmış olabilirim Lütfen kusura bakmayın. Ben kendime güveniyorum son derece bakımlı kültürlü aklı başında bir bayanım. Nasıl olsa bazı şeyler biz ne yaparsak yapalım layığına gidecek yani herkes layık olduğu hayatı yaşayacak.

Ben de özgür bir şekilde erkek arkadaşım olacak kişi ile düzenli bir şekilde arkadaşlığımı sürdürmek istiyorum ama bazen içinde bulunduğumuz şartlar ve koşullar ne yazık ki insanın yaşam biçimini belirliyor. Gün içerisinde sabahtan akşama kadar aktif bir şekilde çalışıyorum bu yüzden sadece akşamları internet sitelerine girebiliyorum. Gönderdiğiniz mesajları tek tek gözden geçireceğim ve hepsine cevap vereceğim.

Benim için bir arkadaşlıkta olması gereken şey öncelikle Sevgi daha sonra da saygıdır ve samimiyettir Güven konusunu zaten hiç söylememe bile gerek yok değil mi? Güven olmadan bu hayatta ne ticaret yapılır ne de yeni bir aşka yelken açılır. Sadece Aşk olsun derseniz bu iş sadece bir yere kadar devam eder aşk zaten olması gereken bir şeydir Ben de böyle bir şey istemiyorum Benim istediğim şey sonsuza kadar sürsün. Her neyse kendimden daha uzun bahsetmek için güvendiğim kişilere cep telefonu numaramı verebilirim ve WhatsApp’tan falan konuşabiliriz mesajlarınızı bekliyorum.

 

Yönetici Mesajı : Bursa Nilüfer ve Görükle Balat taraflarından erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınlar, evlenmek isteyen genç ve güzel türbanlı ve tesettürlü bayanlar WhatsApp evlilik ilanları grupları ve cep telefon numaraları, Bursa Görükle Balat Nilüfer ve çevresinden sevgili arıyorum erkek arkadaş arıyorum yakışıklı erkek arıyorum diyen bayanlar ve bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler sitemizde ücretsiz bir şekilde profil oluşturabilir ve sitemizdeki profillere üye olmadan mesaj gönderebilirler.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Bursa
Nilüfer Görükle
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Ela Gözlü
23 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Kumral
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor -
Yakışıklı Erekekler, Olgun Erkekler, Yaşlı Erkekler, 20 - 25 Yaş Üzeri Erkekler, 30- 35 Yaş Üzeri Erkekler, 40 - 45 Yaş Üzeri Erkekler, 50 - 55 Yaş Üzeri Erkekler, 60 65 Yaş Üzeri Erkekler, Zengin Emekli Erkekler, Evlenmek İsteyen Erkekler,

3 yorum

  1. Slm ben ankaradan tuncay yaş 44boy 178kilo 70hayatın bu sıkıcı zamanlarında arkadaşlık edebileceğim bir bayanla tanışmak istiyorum 053 490 18 21 hoş sohbet muhabbet çay sohbeti tadında beni mutlu edebilecek bayan arkadaş arıyorum birşeyleri paylaşabileceğim bir bayanla tanışmak istiyorum birlikte güzel vakit geçirmek hayattan almak isteyen bakımlı alımlı ne istediğini bilen bayanlar arasın lütfen… lütfen sadace ankaradan..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*