Ciddi Evlilik Düşünen Bayanların Telefon Numaraları

Dini Nikah İsteyen Olgun Kapalı Kızlarla Sohbet, Ciddi Sevgili Arıyorum
Dini Nikah İsteyen Olgun Kapalı Kızlarla Sohbet, Ciddi Sevgili Arıyorum

İslami Evlilik İstiyorum Tesettürlü Bekar Bayanım

Merhaba. İsmim Semra. Türbanlı bir bayanım. Evlilik için Sitemize ilan göndermek istiyorum. Ben de artık güzel bir yuva kurmayı hak ettim diyebilirim. Hayatımı sürekli olarak çalışarak, işimde kafayı bozdum. Ancak artık bir hayat arkadaşı bulmak için kafayı bozmak istiyorum. Şimdiye kadar iki kere evlilikten döndüm. Çünkü insanlar gerçekten çok kötü olabiliyorlar. İnsanlar köprüyü geçene kadar resmen ayı ya dayı diyorlar. Ben bu durumdan sıkıldım. Bakıyorsunuz karşınızdaki insan gerçekten çok iyi, çok düzgün ancak daha sonra evlilik yaklaştıkça, karşısındakini elde ettiğini düşündükçe karakterleri, huyların inanılmaz derecede değişiyor.

Ben buna defalarca şahit oldum. Bu yüzden artık dürüst bir erkek arkadaş arıyorum.  Bu yüzden ben nasıl ki herkesin yaşam tarzına, kafa yapısına, düşüncelerine saygı duyuyorsam herkesle nde bu şekilde saygılı yaklaşmasını bekliyorum.

Çünkü konu resmiyete geldiği zaman gerçekten insanlar çok farklı davranmaya başlıyorlar. Sanki hiçbir zaman ayrılmayacakmışız gibi davranıyorlar. Ben de böyle bir davranış içerisine giren insana mahkemelerde boşanmak için uğraş Mak istemiyorum. Artık insanlara güvenim neredeyse hiç kalmadı desem yalan olmaz aslında. Eskiden ben de resmi nikah istiyordum. Ancak sonrasında insanların ne kadar çok değiştiğini görünce bu isteğinden vazgeçtim diyebilirim. Kısaca böyle bir kafa yapısına sahibim. Namaz kılan, dini yaşayan ancak katı kuralları olmayan bir kadınım. Her görüşe saygım vardır.

Bunun yanı sıra her ortama çok rahat bir şekilde de ayak uydurabiliyorum. Sonuçta ben de ortam görmüş, ortamlara girmiş bir insanım. Bir erkeğin yanına yakışabilecek, hiçbir ortamda yanındaki erkeği kesinlikle utandırmayan bir yapıya sahibim. Kesinlikle aldatma hakettiğimi düşünmüyorum. Bu nedenle gerçekten bana sadık olabilecek yapıya sahip olan erkeklerle tanışmak istiyorum.

30-45 yaş aralığı benim için gerçekten çok uygundur. Aslında bir erkek benden yaşça ne kadar büyük olursa o kadar iyi olur. Çünkü gerçekten beni taşıyabilecek olgunlukta bir erkek arkadaş arıyorum. Ancak eğer ki olgun olduğunuzu düşünüyorsanız da tabii ki görüşüp, konuşabiliriz. Akıl yaşta değil başta dır demişler. Bu yüzden kimse hakkında ön yargılı düşünmüyorum. Sadece kadına değer vermesini bilen, bir kadını elde tutmasını bilen ve bırakmayacak bir erkek arkadaş arayış içerisindeyim.

Ben gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlamayan biriyim. Çünkü hayatı öyle dolu dolu yaşıyorum ki inanın ne ara bu yaşlara geldik hiç anlamıyorum. Ben hayatı hızlı yaşıyorum. Çünkü bir daha dünyaya geleceğimizi düşünmüyorum. Bu yüzden de burada geçirdiğim her günün kıymetini biliyorum. Nelerden mutlu olacaksam onları gerçekleştiriyorum. Kesinlikle insanların lafına ya da insanların düşünce yapısına göre hareket etmiyorum. Ben bu dünyaya mutlu olmak için geldim. Ve mutlu olmadan da gitmeyeceğim.

Koca Arayan Dul Bayan Whatsapp Noları

Evlenmek İsteyen türbanlı, tesettürlü olgun dul bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, 2023-2024 ciddi İslami evlilik sitesi, evlenmek isteyen zengin ve yaşlı bayanlar, evlenmek isteyen zengin emekli kadınlar, koca arayan, eş arayan türbanlı, tesettürlü kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları başta olmak üzere bir çok farklı konuda sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemiz gerçekten hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak oldukça kaliteli ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Sizde sitemizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Eminim ki hepinizin geçmişte ilişkileri, denemeleri olmuştur.

Ancak şu anda burada olduğunuza göre geçmişte doğru insanı bulamamışsınız demektir. Bu konuda içiniz ve gönlünüz rahat olsun arkadaşlar. Çünkü sitemizde çok rahat ve hızlı bir şekilde kendinize uygun kişiyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sitemiz tüm Türkiye tarafından tercih edilen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi haline gelmiş bir sitedir. Bu sayede insanlar aradıkları kriterlere ve özelliklere sahip olan bayanları çok hızlı bir şekilde bulabiliyorlar. Sitemiz ne kadar kalabalık olursa insanların kendilerine uygun sevgili bulma olasılıkları da o kadar çok artıyor. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için yedi gün 24 saat durmaksızın çalışan bir ekibe sahibiz.

Eş Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar İletişim Numaraları

Sitemiz İçerisinde birbirinden iyi kalpli, birbirinden güzel senin ve yaşlı bayan arkadaş bulabiliyorsunuz. Sonuçta aşkın, evliliğin yaşı olmaz arkadaşlar. Yalnızlık yaş kaç olursa olsun insanı gerçekten çok yoruyor. Bundan dolayı da Sitemize giren çok fazla sayıda 50 yaş üstü insan bulunuyor. Herkes aradığı sevgiliyi, aradığı hayat arkadaşını bulmak için bu sitede zaman harcıyor. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bizler siteyi ücretsiz yaptık ki isteyen herkes dilediği gibi sitemizin içerisinde arama yapabilsin.

Site sahibiniz olarak ben de zamanında çok uzun süre yalnız kalmıştım. Bu durum gerçekten süre uzadıkça daha sinir bozucu bir hale geliyor. Bundan dolayı da insanları çok iyi bir şekilde anlıyorum. Zaten bu sebepten dolayı bu siteyi açmaya karar verdim. Özellikle ücretsiz politikamız sayesinde zengin, fakir ayrımı yapmadan isteyen herkesi bu siteye toplanmış olduk. Sitemiz içerisinde kendine uygun bir sevgili bulan çok fazla sayıda kadın ve erkek bulunuyor. Sizde bu insanlardan birisi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek ve kendinize uygun gördüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek Ve kendinizi tanıtmak olacaktır.

Evlilik İsteyen Şişman Bayan Tel Noları

Her çeşit İnsanı bulabileceğiniz bir sitede bulunuyorsunuz arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey kendinize uygun gördüğünüz kadınlara mesaj göndermek olacaktır arkadaşlar. Hiçbir şekilde merak etmeyin. Çünkü bu sitede bulunan insanlar zaten yalnızlıktan inanılmaz derecede sıkılmış bunalmış durumdalar. Bu yüzden de çok rahat bir şekilde kendilerini etkileyebilirsiniz. İnsanları etkilemenin en kolay yeri burasıdır arkadaşlar. Çünkü gerçekten bu sitede insanlar hayatlarının aşkını bulmak için zaman geçiriyorlar. Sizde emin olun ki dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca şöyle de bir gerçek var ki sitemizde her gün diyorum insanlar bulunuyor. Bu yeni insanlarda Sitemize ilan gönderiyorlar.

Bu yüzden eğer bugün aradığınız doğru insanı bulamazsınız hiç merak etmeyin. Çünkü doğru insanı sizi nerede, ne zaman bulacağı hiç belli olmaz. Ayrıca şöyle bir olay da var ki sitemiz Türkiye’nin her bölgesinden giriş oluyor. Bu yüzden eğer seyahat kısıtlamanız varsa, işinizden dolayı, farklı özel sebeplerinizden dolayı eğer başka şehirlere seyahat etme şansınız bulunmuyorsa hiç merak etmeyin. Çünkü sitemizde rahatlıkla kendi bulunduğunuz şehirden sevgili bulabilirsiniz. Umarım sizlerde kısa zaman içerisinde kendinize uygun birini bulursunuz arkadaşlar. Çünkü gerçekten bu hayat tek başına çekilmiyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*