Çorum Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Ahmet

Bayan arkadaş arıyorum

Doğaya aşığım ve müzik dinlemeye bayılırım. Özellikle de insanlarla dertleşmeyi çok severim insanların derdini dinlemeyi ve onlara yardımcı olmayı istiyorum. Hümanist bir yapıya sahibim her türlü konuda insanlara yardımcı olmayı çok severim insanların tebessüm etmesi ve mutlu olması beni de resmen mutlu ediyor diyebilirim. İnsanlara biliyor bu denli yardımcı olmayı severken kız arkadaşıma ne kadar mutlu edeceğimi tahmin ediyorsunuz herhalde değil mi? Benimle arkadaş olacak kişi gerçekten çok mutlu olacaktır buna emin olabilirsiniz.

İsmim Ahmet Çorum merkezde yaşıyorum kahverengi gözlü 23 yaşında hafiften göbekli ticaretle uğraşan ve Allah’a şükürler olsun ki 20.000 liradan fazla para kazanan kova burcu lise mezunu bir erkeğim. Doğayı ve hayvanları sevdiğim için evde balık besliyorum. Şimdilik bir arabam yok çünkü pek fazla ihtiyaç duymuyorum fakat çok şükür bir dairem var. Gezmeyi eğlenmeyi doğa yürüyüşlerini denize girmeyi ve eğlenceli şeyleri çok severim. 18-20 yaş 25-30 yaş arası bayanların mesajlarını bekliyorum kendime güvenilir dürüst aklı başında birlikte her şeyi paylaşabileceğim ve hayatımı sonuna kadar ona minnettar kalabileceğim bir kız arkadaş bulmak istiyorum.

Yönetici Açıklaması : İnternet sitemiz içerisinde Çorum bay ve bayan arkadaş bulma sevgili bulma ve evlilik ilanları kategorisini ziyaret ederek sizler de kendinize en yakın olan bayan arkadaş ya da erkek arkadaşı kolayca ücretsiz ve üye olmadan bulabilirsiniz. Evlenmek isteyen bayanlar olgun ve dul türbanlı ve tesettürlü kadınlar WhatsApp evlilik ilanları ve grupları cep telefon numaraları gibi konuları da sitemizde detaylı bir araştırma yaparak ve gözden geçirerek elde edebilirsiniz.

Kız Arkadaş Arıyorum
Adana
Merkez
Bekar
Türk
1.60 ve 1.70 Arası
Kahverengi Gözlü
23 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 20 Bin Tl ve Üzeri
Ticaretle Uğraşıyorum
Lise Mezunu
Esmer
Kova Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Hayır
Balığım Var
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Gezmeyi Seviyor -
20 - 25 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*