Çorum Sevgili Arıyorum

#image_title
Umut

20 yaşımdayım askerden yeni geldim muavinlik yaptım tek yaşıyorum Çorum’da yaşıyorum merkez yaşıyorum şuan çalışmıyorum tek yaşıyorum.Çorum’da 25 yaş 30 yaş arası sevgili arıyorum. Eğlenmeyi falan çok severim gezmek tozmak en sevdiğim şeyler arasında yer alıyor Ben daha 20 yaşındayım ismim de umut. Zayıf bir vücut yapısına sahibim ilkokul mezunuyum esmerim aslan burcuyum serbest meslekle uğraşıyorum telegram WhatsApp falan kullanıyorum Facebook Instagram’da kullanıyorum isterseniz oradan da yazabilirsiniz.

Özellikle de Çorum’dan ya da yakınlarında bulunan şehirlerden olgun ve dul kadınlar erkek arkadaş arayan güzel kızlar sevgili arayan bayanlar evlenmek isteyenler türbanlılar kapalı kızlar yazarlarsa sevinirim.

Yönetici Açıklaması : Çorum’da sevgili arıyorum kız arkadaş bulmak istiyorum diyorsanız sizler de internet sitemizde ücretsiz ve üye olmadan kendinizi özel profil oluşturabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Merkez
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Siyah Gözlü
20 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Asla Alkol Kullanmadım ve Kullanmam
Aylık 15 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
İlkOkul Mezunu
Esmer
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar, Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar, Türbanlı Bayanlar Kapalı Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*