Denizlide Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
mert

Aslında kendimden uzun uzun bahsetmek isterdim ama ben size kısaca anlatılmaz yaşanır desem olur mu? Yapılacak olan her şeyi bu hayatta planlı ve projeli bir şekilde yapabiliriz gerçek olan yaşamak güzel yaşamak ve hayallerin gerçek olmasını sağlamaktır.

İsmim Mert. Antalyalıyım ama şu anda Denizli’de yaşıyorum 37 yaşında boşanmış dul bir erkeğim yüksek lisans mezunuyum ve serbest meslekle uğraşıyorum oğlak burcuyum. Kendime denizli’den bayan arkadaş arıyorum. Denizli’de yaşayan olgun bayanlar sevgili arayan kızlar evlenmek isteyen bayanlar 30 yaş 35 yaş ve 40 yaş aralığındaki kadınlar bana yazarlarsa çok sevinirim.

Genel olarak kendimden bahsetmem gerekirse hobilerim arasında gezmek müzik dinlemek film izlemek dizi izlemek kitap okumak gibi şeyler bulunuyor bunların haricinde sporla da ilgileniyorum. Sizler de mesaj gönderirken ya da bana yazarken Biraz kendinizden bahsederseniz çok sevinirim.

Yönetici Mesajı : Denizli’de erkek arkadaş arayan ya da evlenmek isteyen bayanlar WhatsApp evlilik ilanları grupları ve cep telefon numaraları ayrıca olgun ve dul denizde de yaşayan bayanlar erkek arkadaş arayan sevgili arayan evlenmek isteyen kadınlar ile iletişim sağlamak için sitemizin Denizli bayan ve erkek arkadaş arama ve bulma ilanları kategorisini ziyaret edebilir ve orada bulunan profillerden kendinize uygun olan insanlara ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Antalya
denizli
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Belirtmek İstemiyorum
1.70 ve 1.80 Arası
Siyah Gözlü
37 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Evet
Hayır
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Yüksek Lisans Mezunu
Esmer
Oğlak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Hayır
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Twitter Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor - Kitap Okumayı Seviyor -
Olgun Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*