Diyarbakır Kayapınar Kız Arkadaş Arıyorum

#image_title
Deniz

Aslında ben kendimi pek fazla anlatmaya gerek duymuyorum Çünkü beni anlatarak size kanıtlayamam beni gerçekten direkt olarak tanımanız lazım. Zaten beni tanımak isteyen beni dinlemek ve anlamak ister vazgeçilmez ilan ederim. Şimdi kendimi burada ben her ne kadar açıklamaya çalışsam bile karşıdaki insanın çok iyi anlayabileceğini zannetmiyorum kısaca kendimden bahsetmem gerekirse hayat Yolunda oldukça hızlı birisiyim.

Aslen diyarbakırlıyım şu anda Diyarbakır kayapınar’da yaşıyorum. Yakışıklı bir Kürt erkeğiyim 26 yaşında ela gözlü ortam uygun olursa alkol kullanan öyle Can sıkıntısını arada sırada da keyfi olarak sigara içen bir insanım. Bunların haricinde gayet sağlıklı bir yapıya sahibim. Kumral koç burcu ve üniversite mezunuyum. Telegram WhatsApp gibi yerlerden yazmak isteyenler oralardan sohbet edebiliriz ikisini de kullanıyorum. Tabii ki bunların haricinde Instagram ve Facebook gibi uygulamalara da davet edebilirsiniz. Özellikle 50 yaşında 55 yaşında olgun ve dul bayanlar ile tanışmak istiyorum. Kendime güvenilir bir kız arkadaş arıyorum.

Yönetici Açıklaması : Sizler de Diyarbakır Kayapınar ilçesinden kendinize uygun erkek arkadaş ve bayan arkadaş bulabilirsiniz. Sevgili arayan ve evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlar, hayat arkadaşı arıyorum eş arıyorum Koca arıyorum diyen türbanlı ve tesettürlü Kürt bayanlar, Diyarbakırlı bayanlar WhatsApp evlilik ilanları WhatsApp grupları ve cep telefon numaraları ve çok daha fazlasını sitemizin Diyarbakır bayan ve erkek arkadaş bulma sevgili bulma evlilik ilanları bölümünde detaylı bir araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Kız Arkadaş Arıyorum
Diyarbakır
Kayapınar
Bekar
Kürt
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
26 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Arada Sırada Keyfi olarak Kullanıyor
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Kumral
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Karşılıklı Olarak Uyum Sağlanırsa İsterim
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
50 -55 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*