Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : 25 Temmuz 2021
1
1239

Gerçek Dost, Sırdaş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. İsmim Merve: 27 yaşında havaalanında çalışan bir kadınım. Gerçekten artık kendime düzgün bir dost bulmak istiyorum. Şimdiye kadar bu konuda gerçekten Çok büyük hatalar yaptım. Ben insanlara çok güvenen bir insanım. Hani derler ya herkesi kendim gibi görüyorum diye. Ben de işte öyle saf bir insanım. Aslen Balıkesirliyim. Gerçekten ilişki konusunda insanları kesinlikle seçemiyorum. Tam bir fiyaskoyim desem yeridir. Artık gerçekten hata yapmaktan, aldatılmaktan çok yoruldum, sıkıldım ve bunaldım. Benim artık kafa dinleyebileceğim, benimle güzel zaman geçirecek birine ihtiyacım var.

Çok eğlenceli, atraksiyonlu bir kadınım. Yerinde durmuyorum. Gerçekten gezmeyi, dolaşmayı çok seviyorum. Zaten havaalanında çalıştığım için de seyahat etmek benim için hem çok zevkli hem de ucuz. İstanbul’da havacılık okudum. Hayalim her zaman havaalanında uçaklarla ilgili bir meslek sahibi olmaktı. Onu da başardım. Şu anda sırada gerçekten bana dost olacak bir arkadaş bulmak var. Defalarca aldatılmış bir kadınım. Bu durum gerçekten beni oldukça zorluyor. İnsanlar neden birbirini aldatıyor inanın hiç anlamıyorum. Ben şimdiye kadar kimseyi aldatmadım.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Eğer ilişkim yürümüyorsa, karşımdaki insanı istemiyorsam o ilişkiyi bitirmeyi tercih ettim hep. Ama nedense insanlar böyle yapmak yerine karşılarındaki kişiyi kandırmayı huy olarak görmeye başlamışlar. Bu yüzden de insanları artık hiç güvenesim yok. Artık kalbimin kırılmasından, üzülmekten ve yıpranmaktan gerçekten çok sıkıldım. Çok kırılgan bir yapıya sahibim. Hatta arkadaşlarım bana çok sulugöz olduğumu söylerler. Çünkü çok çabuk kırılıyorum ve insanlara çok çabuk güveniyorum. Bu yüzden de kimse beni üzmesin, kırmasın istiyorum.

Ancak maalesef ki böyle bir şeyin mümkün olmadığını da biliyorum. Ama yinede ben doğru insanı aramaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim. Gerçekten uygun olan, bana dost olacak insanı aramaya devam edeceğim. Bu yüzden de şu anda burada ilan gönderiyorum zaten. Gerçekten beni sevecek düzgün ve dürüst birine ihtiyacım var. Maddi olarak hiçbir problemim yok. Ev arkadaşımla beraber yaşıyoruz. Oda havaalanında çalışıyor benim gibi. Kendisinin senelerdir düzgün ve güzel bir ilişkisi var. Benimde artık düzgün bir ilişkim olsun istiyorum. Aslında bu istediğim şey hiç de zor değil.

Yaşım daha fazla ilerlemeden doğru insanı bulmak ve güzel zaman geçirmek istiyorum. Kampa gitmeyi çok severim. Kitap okumak, evde zaman geçirmek bir şarap eşliğinde oturup sohbet etmek gibi şeylerden inanılmaz derecede hoşlanıyorum. Bu yüzden de alkol ve sigara kullanan bir sevgili arıyorum. Bu arada niyetim kesinlikle evlilik yönünde değil. Evlilik için kendimi hazır hissetmiyorum. Benim tek istediğim kalıcı bir hayat arkadaşı bulmak. Zaten iyi anlaşırsak ilişki kendiliğinden ilerleyecektir diye düşünüyorum. Bunun için acele etmeye ya da insanlar olarak birbirimizi darlamaya gerek yok diye düşünüyorum.

Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Olgun bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, olgun, zengin ve dul kadınların iletişim cep tel no, türbanlı, tesettürlü kadınların WhatsApp numaraları, internete telefon numarası bırakan bayanlar gibi bir çok kategoride sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorum ki hepiniz bir an önce kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bayanlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak. Ancak böyle bir şey tabii ki de mümkün değil arkadaşlar. Sonuçta kimse sizinle iki kere mesajlaştı diye cep telefon ya da WhatsApp numarasını vermez. Bunun için kendinizi güzel ve düzgün bir şekilde karşınızdaki insana tanıtmalı ve karşınızdaki bayanları etkilemeniz gerekiyor.

Biliyorsunuz ki her yerde olduğu gibi kadınların internet platformunda da özerk et arkadaşlık ve evlilik sitelerinde de şansı oldukça yüksektir arkadaşlar. Kadın arkadaşlarımızı ikna etmek istiyorsanız, gerçekten sizinle iletişime geçmelerini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bu kadınlarla güzel ve rahat bir şekilde konuşmalı, onları sizinle tanışmaları için ikna etmelisiniz. Eğer kendini bilen, özgüven sahibi düzgün bir erkekseniz işiniz zaten çok kolay olacaktır. Ancak kadınlarla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen, ne söylemesi gerektiğini bilmeyen bir erkekseniz yapmanız gereken tek şey bu siteyi terk etmek olacaktır arkadaşlar.

Dost Arayan Türbanlı, Tesettürlü Kızlar

Dost bulmak sevgili bulmaktan çok daha zor arkadaşlar. Çünkü gerçek hayat arkadaşını bulmak hiç kolay olmuyor. Herkesle sevgili olabilirsiniz ama herkesle dost olamazsınız. İşte insanlar da evlenirken buna dikkat etmiyorlar. Bodoslama bir şekilde evlilik gerçekleştiriyorlar. Bunun sonucunda da anlaşamayan boşanıyorlar. Aslında en başından bilinçli olunursa bu tarz sıkıntılar, problemler yaşanmaz arkadaşlar. Evlenecek eş ya da sevgili olacak birini aramaktansa dost durmayı tercih etmelisiniz arkadaşlar. Sonuçta bu insanla bir ömür geçirmeyi planlıyorsunuz.

Gerçekten düştüğümüzde elimizden tutmayacaksa sizin derdinize en az sizin kadar üzülmeyecekse o insanın hayatımızda kalmasının hiçbir anlamı olmuyor zaten. Bunu bilerek hareket ederseniz emin olun ki siz nerede güzel ve mutlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. İnsanları bu tarz konularda bilinçlendirıyoruz ki bu sitede arama yaparken bu tarz kriterlere dikkat etsinler. Baktınız ki sizi gerçekten anlıyor, sizi en az kendini düşündüğü kadar düşünüyor işte o zaman doğru insan olduğunuzdan emin olabilirsiniz arkadaşlar. Onun haricinde gelip geçici sevgili bulmanın, zaman kaybetmenin hiçbir anlamı yok.

Dost Arayan Dul Bayanlar

Dul erkek arayan dul bayanlar, evlenmiş boşanmış ve sevgili arayan zengin dul kadınlar gibi bir çok farklı kategori içerisinde aramalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki günümüzde artık evlenmiş boşanmış insanların sayısı inanılmaz derecede artmış durumdadır. Bu yüzden de eğer sizin de böyle bir arayışınız, böyle bir talebiniz varsa oldukça kolay ve hızlı bir şekilde bu sitede bulabilirsiniz. İnsanlar kolay bir şekilde sevgili bulabildikleri için anlaşamadıkları, istemedikleri insanlara daha fazla tahammül etmiyorlar. Bu yüzden de hızlı bir şekilde boşanıyorlar.

Bu ve buna benzer sebeplerden dolayı da ülkemizdeki evlenmiş boşanmış, dul olan kadınların ve erkeklerin sayıları da oldukça artmış durumda. Eğer sizde daha önce başından evlilik geçmiş olan bir kadının siz daha iyi bir şekilde tamamlaya canı, siz daha iyi bir şekilde anlayacağını düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin evlenmiş boşanmış bayanlar kategorilerine bakmak olacaktır. Bu kategori içerisinde gerek evlenmek isteyen gerekse sadece dost arayan her türlü bayanı bulabiliyorsunuz arkadaşlar. Eğer sizde evlenmiş boşanmış bir erkekseniz dul erkek arayan dul bayanlar gibi kategorilerine bakabilirsiniz. Şimdiden hepinize bol şans diliyorum arkadaşlar.

1 YORUM

  1. Selamlar ben İstanbul Silivri den 1.82 boyunda 80 kiloda 42 yasında kâğıt üzerinde evli mutsuz fabrikada işciyim pazar günleri izinliyim pazar günlerini güzel vakit gecireblecegim bayan arkadaş dost aramaktayım 05352105429 aracın yok ilgilenirseniz arayın veya vassaptan yazın gizlilik ve güven içinde

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here