Dul 50 60 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

Zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma sayfaları, ücretsiz olgun kadın arama ve bulma siteleri, sevgili arayan, dost arayan olgun kadınlarla tanışma
Zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma sayfaları, ücretsiz olgun kadın arama ve bulma siteleri, sevgili arayan, dost arayan olgun kadınlarla tanışma

Evlilik gerçekten çok kutsal bir müessesedir. Eğer sizde buna dahil olmak istiyorsanız, artık düzgün, güzel bir ilişki yaşantım olsun, mutlu ve huzurlu bir evliliğim olsun, güzel bir yuva kurayım istiyorsanız sitemizde evlenebileceğiniz birbirinden güzel, temiz kalpli olgun kadınlarla tanışabilirsiniz.

50 yaş üstü evlenmek isteyen dul bayanlar, 50-55 yaş arası ciddi ve İslami evlilik düşünen bayanlar, ciddi erkek arkadaş arayan eşi vefat etmiş olgun bayanlar, eş arayan, koca arayanı 55-60 yaş üstü bayanlarla tanışma sitesi, yaşlı bayan arkadaş arıyorum, 2023 ve 2024 olgun ve dul kadınlarla tanışma sayfaları, İkinci baharını yaşamak isteyen evlenmiş boşanmış bayanlar…

Aşkın ve evliliğin kesinlikle yaşı olmaz sevgili arkadaşlar. Bu yüzden sizin de yaşımız kaç olursa olsun kendinize uygun sevgili bulabileceğiniz bu arkadaşlık ve evlilik sitesinde sizlerde evlenebileceğiniz olgun, güzel, sizi anlayan bir eş bulabilirsiniz. Sitemiz içerisine tüm Türkiye genelinden giriş yapılıyor sevgili dostlar. Bu yüzden Türkiye’nin ve hatta dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun kendinize uygun çok rahat bir şekilde sevgili bulabilirsiniz. Eğer kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız daha fazla geç kalmadan sitemizi kullanmaya başlamalısınız.

Gelelim sitemizde nasıl değerlendireceğimize, nasıl faydalanacağınıza; öncelikle biliyorsunuz ki sitemize ilan gönderen bir çok bayan arkadaşımız bulunuyor. Bu kadınlarla iletişime geçmek gerçekten çok kolay sevgili arkadaşlar. İstediğiniz bayan arkadaşımızın ilanının altına kendinizi tanıtan bir yorum yazabilirsiniz. Dilerseniz de tamamen ücretsiz bir şekilde kadın arkadaşlarımıza mesaj gönderebilirsiniz. Burada önemli olan tek şey tabii ki sizi kendisine uygun gören bir kadın ile denk gelmeniz. Sonuçta kadınlar kendilerini uygun görmedikleri erkeklere boşyere, zaman kaybı olmaması açısından geri dönüş yapmıyorlar.

Merhaba 45 yaşında dul kadınım ciddi erkek arkadaş arıyorum

Merhabalar ismim Nuray. 45 yaşında eşi vefat etmiş bir kadınım. İki tane çocuğum var. İkisi de kendi ayakları üzerinde duruyor ve tek başlarına yaşıyorlar. Yıllar önce ikisi de okumak için evden ayrıldılar. Sonrasında tabii ki de kendi hayatlarına devam ettiler. Bir oğlum ve bir kızım var. İkisi de Ankara’da ikamet ediyor. Üniversite mezunu olduktan sonra orada iş buldukları için orada yaşamaya karar verdiler. Ben ise İstanbul’da yalnız kaldım. Bu nedenle artık çoluk çocuk olayım da bitti için kendime uygun bir erkek arkadaş, sevgili bulmak istiyorum. Çünkü yalnızlık artık canıma gerçekten tak etti. Çocukların büyümeden önce kesinlikle hayatıma birini almayı düşünmemiştim.

Çünkü benim tek uğraşım, hayatım çocuklarım olmuştu. Ancak artık ikisi de kendi ayaklarının üzerinde duruyor ve benden bağımsızlar. Bu nedenle ben de artık kendime göre, kendi mutluluğuma göre hareket edebilirim diye düşünüyorum. Bu yüzden de bu internet sitesine ilan göndermeye karar verdim. Umarım gerçekten benim gibi aklı başında, dürüst, gerçekten bir hayat arkadaşı arayan insana denk gelirim. Benim tek amacım ciddi anlamda, ömürlük bir hayat arkadaşı bulmak. Zaman gerçekten çok hızlı geçip gidiyor. Yaşım oldu 45 zaten. Artık bu saatten sonra yaşlandığında gerçekten değer verebileceğim ve sevebileceğim birini bulmak istiyorum.

Dediğim gibi çok uzun zamandır da yalnız yaşadığım için bunun gerçekten çok sıkıntısını çektim. İnsan akşam eve geldiği zaman kendini yalnız hissettiğinde inanılmaz derecede kötü oluyor. Bu duyguyu sadece yaşayan insanlar bilirler. Benim gibi evlenmiş boşanmış, dul Çocuklu ya da çocuksuz hiç fark etmez hayat arkadaşı arayan kişiler lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmesinler. Elimden geldiği kadar sitenizi tekrar tekrar kontrol edeceğim ve bana mesaj gönderenlere geri dönüş yapacağım. Umarım herkes gönlüne göre, aradığı insanı bulabilir. Çok teşekkür ederim saygılar.

Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen 50 yaş üstü bayanlar

Hayat gerçekten çok tuhaf arkadaşlar. Sürekli olarak yanımızda olan, her sabah beraber uyandığımızda insan bir bakıyorum bir sabah hayatımızdan tamamen çıkmış oluyoruz. Hem de geri döndürülemez bir şekilde. Boşanmanın haricinde sevdiğin bir insanın vefat etmesi, sevdiğin bir insanı kaybetmek gerçekten çok acı verici bir olay. Bu durumda insanlar toparlanmak için kendilerine zaman ayırıyorlar. Ancak belli bir süre sonra hayat devam ediyor. Bu nedenle hayata devam etmek konusunda daha başarılı olabilmek için kendilerine yeni hayat arkadaşı arayış içerisine giriyorlar. Tabii ki bu aslında yapılması gereken en mantıklı şeydir.

Eğer sizde böyle bir acı içerisindeyseniz emin olun ki arkadaşlar her şeyin ilacı zamandır. Eğer bazı şeyleri zamana bırakırsanız, psikolojimizi diri tutmayı başarırsanız emin olun ki sonunda güneşli günler sizi bekliyor olacak. Bizim sitemiz içerisinde de eşi vefat etmiş olan ve tekrar evlenmek için ilan gönderen bir çok bayan arkadaşımız bulunuyor. Yani bu konuda kesinlikle ama kesinlikle kendinizi yalnız hissetmeyin. Çünkü birbirinden güzel, temiz kalpli ve kaderi şansız insanlar aslında bu çatı altında toplanıyor. Eminim ki sizlerde elbet bir gün gerçekten sizi tamamlayacak, sizi sevecek ve kaderi size benzeyen bir hayat arkadaşı bulacaksınız.

İkinci baharını yaşamak isteyen 60 yaş üstü bayanlar

Evlilik gerçekten doğru insan ile gerçekleştirildiği zaman inanılmaz derecede güzel bir şey arkadaşlar. Ama eğer ki yanlış kişiyle gerçekleştirirseniz de hayatınızın kabusu haline gelir. Eminim hiçbiriniz mutsuz, huzursuz bir evlilik hayatı yaşamak istemez. İşte bu yüzden hayatınıza alacağınız, özellikle de evlilik kararı vereceğiniz insana çok dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Günümüzde artık insanları tanımak çok zor bir hale geldi. İnsanlar gerçek karakterlerini çok sonradan belli ediyorlar. Bu yüzden acele işe şeytan karışır arkadaşlar. Eğer karşınızdaki insanı tam olarak tanımadan evlilik gibi bir karar verirseniz evlendikten sonra ve karşınızdaki insanın gerçek yüzünü gördükten sonra gerçekten çok pişman olursunuz. Olan sadece kaybettiğiniz yıllarınıza olur.

Günümüzde artık insanları tanımak zaten çok kolay. Eskiden baktığımız zaman insanlar birbirlerini tanımak için, birbirleriyle haberleşmek için kuş falan uçuruyorlarmış. Ama artık böyle şeyler söz konusu dahi değil. Günümüzde artık WhatsApp, sosyal medya, Twitter, Instagram gibi yerlerden sürekli olarak karşınızdaki insan ile iletişim halinde olma şansımız bulunuyor. Bu sayede onun her halini, olaylara karşı tepkilerini, nasıl bir insan olduğuna dair bilgileri ediniyoruz. Zaten bir insanı çok iyi tanımak için onunla biraz zaman geçirmeniz gerekiyor.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*