Dul Bayan Telegram

Yayınlanma : Güncelleme : 17 Ağustos 2021
0
1794

Sevgili Arıyorum Dulum

Merhaba. Hatice. Evlenmiş boşanmış dul bir kadınım. Kendime uygun bir sevgili arıyorum. Şu an için evlenmek gibi bir niyetim yok. Öncelikle en başında bunu belirtmek istiyorum. Geçmişte gerçekten kötü bir evlilik tecrübesi gerçekleştirdim. Bundan dolayı da evlilikten çok korkuyorum. Boşanma sürecinde çok zor oldu evlilik sürecinde çok zor oldu. Bu yüzden yalnızca sevgili olabileceğim, arkadaş olabileceğim, birbirimizin manevi olarak ihtiyaçlarını karşılayabileceğim bir hayat arkadaşı, bir sevgili arıyorum. Umarım gerçekten düzgün bir insan bulabilirim buradan.

Çünkü ben gerçekten çok uyumlu, pozitif bir kadınım. Ancak şimdiye kadar şansım pek yaver gitmedi desem doğru olur. Daha doğrusu gençken bir evlilik gerçekleştirdim. Bu yüzden de biliyorsunuz ki insanlar gençken her şeyin farkına varamıyor. Bir anlık heves ile Evleniyorsun daha sonra pişman oluyorsun tabii ki. Özellikle evlilik gibi konuları kesinlikle 25 yaşından sonra yapmak gerekiyor diye düşünüyorum. Ben şu anda 31 yaşındayım. 19 yaşındayken evlendim. Bunun sonucunda da bedelini ödedim diyebilirim. Şu anda gerçekten aklıbaşında bir kadınım. İnsanların gerçek yüzünü daha net net bir şekilde görebiliyorum. Gençlik hevesi denilen şey kalmadı.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Artık gerçekten hayat arkadaş olabileceğim birini arıyorum. Evlilik zaten şu anda çok saçma geliyor. Çünkü ben istediğim insanla, istediğim gibi birlikte yaşayabilirim. O yüzden evlenerek olayı resmiyete dökmeye hiç gerek duymuyorum. Zaten yalnız yaşayan bir kadınım. İstediğim insanla beraber yaşarım. Kendi paramı kazanıyorum, kimseye ihtiyacım yok. Ailemle pek fazla görüşmüyoruz. Çünkü farklı şehirlerdeyiz. O yüzden de gelip gidemiyoruz birbirimize. Zaten ailem de benim hayatıma hiçbir şekilde karışmaz. Hal böyle olunca da biraz serbes bir insanım diyebilirim işte.

Ben birlikte zaman geçirirken eğlenebileceğim ve mutlu olabileceğim birini arıyorum. Geçmişteki evliliğin gerçekten benim için tam bir kabustu. Birlikte hiçbir şey yapamıyorduk. Her gittiğimiz yerde, her şey için kavga ediyorduk. Ben ne kadar uyumlu bir insansam eski eşim o kadar uyumsuz bir insandı. Sadece benimle değil herkesle sürekli olarak kavga ederdi. Bir kafeye gidip oturamazdık bile. Çünkü kafedeki garsonlarla bile hemen kavga ederdi. Ben de bu durumdan çok rahatsızım. Sonuçta beraber bir yere gittiğimizde güzel zaman geçiremeyeceksek beraber bir yere gitmemizin bir anlamı yok diye düşünüyordum.

Dört senenin sonunda daha fazla dayanamadım ve çocuk sahibi olmadan önce evliliği sonlandırdım. Çünkü çocuk sahibi olunduğu zaman gerçekten evliliklerin bitmesi daha zor bir hale geliyor. Evlilik bitse bile karşınızdaki insanla sürekli olarak bir bağınız kalıyor. Ben de eski eşimle hiçbir Bağım kalmasını istediğim için çocuk yapmadım. Zaten son zamanlarda beni elinde tutmak için çocuk isteği başlamıştı. Bu yüzden de sürekli kavga etmeye başlamıştık. Uzun lafın kısası sonunda bu Çileli hayattan kurtuldum. Kendime sıfırdan yeni bir düzen kurdum. Gerçekten çok mutluyum. Bu mutluluğuma mutluluk katacak, gerçekten birlikte güzel zaman geçirebileceğim birini arıyorum şu an.

Şarap eşliğinde bir restorantta yemek yemek, birbirimizi tamamlayabilmek, uzun, bol bol sohbetler edebilmek, birbirimize her anlamda destek olabilmek gibi şeyler benim için gerçekten çok önemli. Çünkü birbirimize destek olamadıktan sonra, birbirimizi tam olarak anlayamadıktan sonra beraber olmamızın hiçbir anlamı yok diye düşünüyorum. Bu yüzden de böyle, bu tarz evlilikleri devam ettirmeyi gereksiz buluyorum. Kısacası ben böyle bir insanım. Bunun haricinde ne anlatmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum açıkçası. Eğer benim gibi düşünen, benimle güzel bir arkadaşlık kurabileceğimiz düşünen birileri varsa lütfen bana yazmaktan çekinmesinler. Kendilerini ayrıntılı bir şekilde tanıtırlarsa sevinirim. Teşekkür ederim iyi günler.

Dul Bayanların Telegram Grupları

Telegram Bayan arkadaş arama ve bulma, olgun dul kadınların Telegram numaraları, sevgili arayan, erkek arayan, sırdaş arayan, dost arayan dul bayan Telegram cep telefon numaraları, koca arayan zengin bayan Telegram tel no, türbanlı kızlarla Telegram üzerinden tanışma başta olmak üzere birbirinden farklı bir çok Telegram grubuna bu site sayesinde ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki son zamanlarda Telegram gerçekten çok popüler bir hale geldi. İnsanların sürekli olarak tercih ettiği bir konuşma, iletişim aracı haline geldi desek yalan olmaz.

Eğer sizde dul bayanların, evlenmek isteyen, koca arayan bayanların, bekar genç kızların Telegram numaralarını bulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek olacaktır. Emin olun ki sitemizde ne kadar uzun süre zaman geçirirseniz bayan arkadaşlarımızdan Telegram numaralarını almalarınız da o kadar kolay bir hale geliyor arkadaşlar. Tamamen ücretsiz olarak bayanların Telegram numaralarını bulabiliyorsunuz. Zaten ücretsiz olmamız da bir çok insan tarafından oldukça sevilen huyumuz diyebilirim.

Türbanlı, Tesettürlü Dul Telegram Numaraları

Telegram Üzerinden sizlerde bir çok bayan bulabilirsiniz arkadaşlar. Çünkü Telegram da bayan arkadaş arayan, sevgili arayan çok fazla sayıda Telegram grupları bulunuyor. Bu gruplar sayesinde tanışan, sevgili olan, arkadaş olan çok fazla sayıda kadın ve erkek var arkadaşlar. Bu yüzden sitemizde insanlar Telegram grupları alıyorlar. Sizde eğer gruplara girmeyi istiyorsanız sitemiz içerisinde bulunan bayan arkadaşlarımızdan Telegram numaralarını almanız yeterli olacaktır. Bunu yapmak için de tabii ki de bu kadınlarla arkadaş olmalı, birbirinizle iyi anlaşmalısınız.

Eğer kadın arkadaşlarımızla iyi bir şekilde anlaşamazsanız onları etkilemeyi beceremezseniz o zaman şansınız çok zor diyebilirim. Çünkü kadınlar kendilerini etkileyen insanlardan, kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanıyorlar. Bu yüzden sizde kendinize çok düzen vermeli ve ondan sonra bayan arkadaşlarımıza yazmalısınız arkadaşlar. Biliyorum ki hepiniz yalnızlıktan inanılmaz derecede sıkıldınız. Bu sitede olan insanlar da zaten yalnızlıktan bunalmış, hayattan bıkmış durumdalar. Bu yüzden bu konuda yalnız olmadığınızı bilmenizi istiyorum arkadaşlar. Ve şunu da unutmayın ki sizin içinde doğru olan insan elbet bir gün, bir yerde karşınıza çıkacaktır. Bu tabii ki de biraz sizin kısmetinizde alakalı bir durumdur.

Telegram Dul Kadın Arama

Evlenmiş boşanmış insanların sayıları her geçen gün daha da çok artıyor arkadaşlar. Bunun en büyük sebebi tabii ki insanların kendini geliştirmesi. Eskiden insanlar boşanma konusunda gerçekten çok zorlanıyorlardı. Çünkü bir kadının dul kalması gibi durumlar söz konusu olduğu zaman gerçekten aileler problem çıkartıyorlar. Bu yüzden de insanlar boşanamıyorlardı desek yalan olmaz. Bu sebepten dolayı boşanma sayıları da oldukça azdı. Ancak günümüzde artık bu durum tamamen değişmiştir arkadaşlar. İnsanlar artık mutsuz oldukları ilişkileri kesinlikle devam ettirmek zorunda hissetmiyorlar kendilerini. Bu yüzden de istedikleri zaman boşanıyorlar.

Özellikle sosyal medya sayesinde insanlar güç buluyorlar. Sonuçta kimse mutsuz olduğu, istemediği bir evliliğe devam etmemeli. Üç günlük dünya diye boşuna dememişler. Bu dünyaya hiçbirimiz Çile çekmeye, mutsuz olmaya gelmedik. Mutlu olabileceğimiz kadar olmalıyız. Bu yüzden de günümüzdeki kadınların erkeklerin sayıları oldukça fazladır. Eğer sizde evlenmiş boşanmış bir kadının sizi daha iyi tamamlayacağımı düşünüyorsanız, sizinle daha iyi şekilde anlaşacağını düşünüyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Sitemizin ana sayfasında dul bayanlar ile alakalı olarak açmış olduğumuz bir çok ilan sayfası bulunuyor. Bu ilan sayfalarına girerek dul bayanlarla tanışabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here