Düzce Akçakoca Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Efe can deniz

Tatsız süren hayatıma tat verecek var mı!

Boktan geçen şu düyadaki hayatima renk katacak olgun bir bayan var dır diye geldim sitenize, bakmayın böyle karamsar giriş yaptıgima, ben aslinda yaşamın yalnız değil bir arkadaşla daha güzel devam edecegi kanaatindeyim.Hayatımın pek iyi olduğunu söyleyemem hele son zamanlarda hiç iyi gitmiyor. Fakat her ne kadar karamsar olsam da hiçbir zaman umudumu kaybetmedim. Eninde sonunda bu hayatta Benim de yüzümü güldürebilecek, beni de ciddi anlamda ihya edecek bir insanla karşılaşacağımı çok eminim. Hayatın geri kalanında bir şeylerin yoluna gireceğini ve bir şeylerin düzenli olarak devam edeceğini hayal ediyorum ve bunun da gerçekleşmesini diliyorum.

İsmim Efecan Deniz aslen gaziantepliyim ama şu anda düzce’nin Akçakoca ilçesinde yaşıyorum. 48 yaşındayım ve yeşil gözlüyüm. Üniversite mezunuyum beyaz tenliyim ve oğlak burcuyum hayvanları severim evimde bir muhabbet kuşu besliyorum telegram Facebook TikTok ve buna benzer uygulamaları Aşina bir şekilde ve profesyonel olarak kullanıyorum. İsterseniz bana sosyal medya hesaplarım aracılığı ile de mesaj gönderebilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Gezmeyi dans etmeyi film izlemeyi ve dizileri takip etmeyi netflix ve buna benzer uygulamalar üzerinden zaman geçirmeyi severim ayrıca kitap okumaya bayılırım.

Düzce ve çevresinden erkek arkadaş arayan olgun bayanlar ya da sevgili arayan evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü kapalı bayanlar 25 20 35 30 yaş arası ve üzeri bayanlar mesaj gönderebilirler.

Yönetici Açıklaması : Düzce Akçakoca ve çevresi sevgili arıyorum, evlenmek istiyorum erkek arkadaş arıyorum, evlilik ilanları sevgili bulma ilanları, türbanlı kapalı bayanlar olgun ve dul kadınlar WhatsApp evlilik ilanları ve evlilik grupları ve cep telefon numaraları ve daha çok fazlası sitemiz içerisinde sizlerle olmaya devam etmektedir. Ücretsiz ve üye olmadan İnternet sitemizi kullanabilir dilerseniz sizler de kendinize sizi temiz içerisinde özel bir profil oluşturabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Akçakoca
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Yeşil Gözlü
48 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Evet
Aylık 15 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Beyaz Tenli
Oğlak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Hayır
Kuş Besliyorum
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Gezmeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor - Kitap Okumayı Seviyor -
Olgun Bayanlar, Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar, Türbanlı Bayanlar Kapalı Bayanlar, 20 - 25 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*