Elazığ Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Arda

Herkese merhabalar İstanbul üniversitesi estetisyenlik mezunuyum şu anda Elazığ’da görev yapmaktayım. Gezmek tozmak ve eğlenmek, Spor yapmak, piknik yapmak ve tarihi konularla aşırı derecede aşırı neşirim ve bu gibi konuların resmen hastasıyım. Hayatı yaşarken aynı zamanda keyifle yaşarım ve insanlara yardımcı olmayı severim mesleğim gereği de zaten insanlara yardımcı olmak benim görevimdir. Elazığ’da sevgili arıyorum…

Aslen ankaralıyım şu anda Elazığ’da yaşıyorum ve 30 yaşındayım. Ela gözlüyüm sigara ve alkol kullanan üniversite mezunu içinde gücünde kumral ve aslan burcu bir Türk erkeğiyim. Hayvanları sevdiğim için evimde bir tane kuş besliyorum telegram WhatsApp Facebook Instagram kullanıyorum isteyenler bana sosyal medya mecraları aracılığı ile mesaj gönderebilirler. Yaşıma uygun ya da yaşımdan büyük bayanlarda mesaj gönderebilir olgun ve dul bayanlar emekli zengin kadınlarda ilgi alanıma giriyor.

Yönetici Açıklaması : Elazığ’da erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların WhatsApp evlilik ilanları ve sevgili bulma cep telefon numaraları, Elazığ’da Koca arıyorum, hayat arkadaşı arıyorum, evlenmek istiyorum ya da sevgili bulmak istiyorum diyenlerin sevgili bulma ve evlilik ilanları ve çok daha fazlası internet sitemizde güncel olarak yayınlanmaya devam ediyor.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Merkez
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
30 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Kumral
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kuş Besliyorum
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Zengin Emekli Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*