Erkek Arayan Zengin Bayanlar Sahibinden

Yayınlanma : Güncelleme : 25 Temmuz 2021
0
1259

Dul Bayanım Dul Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. İsmim büşra.33 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım. Geçmişte gerçekten çok ciddi sıkıntılar yaşadım. Çok zor süreçlerden geçtim. Toparlanmam çok zor oldu. Bütün bunları baştan söylüyorum ki lütfen bana saçma sapan insanlar yazmasınlar. Çünkü artık kırılacak, üzülecek takatim kalmadı. Başımdan çok kötü bir evlilik geçti. Hayatım boyunca hep yalnızdım. Babamı tanımıyorum. Annem de ben sekiz yaşındayken kardeşimde beni terk edip gitmiş. Bana ananem ve dedem baktı. Kız kardeşime de teyzem baktı. Annemin nerede olduğunu dahi hiçbir zaman bilmedik hala da bilmiyoruz.

Gerçekten çok zorlu bir hayatım oldu. Her şeyle tek başıma mücadele etmek zorunda kaldım. Anne ve babanın yokluğunu bütün çocukluğum boyunca hissettim. Etrafındaki insanlar da sağ olsunlar bütün bunları bana hissettirdiler. Özellikle ilkokul çağında iken sürekli olarak dalga geçildi. Kardeşimle beraber olmak, beraber büyümek varken birbirimizden çok uzaklarda büyüdük. Benim için gerçekten hiç kolay olmadı. Yaşımız büyüdüğü zaman kız kardeşimle beraber aynı eve çıktık. Ancak bütün çocukluk tramvalarımız bizimle beraber büyüdü. Çok erken yaşta iş hayatına atıldım. 15 yaşındayken çalışmaya başladım. Çünkü büyük anne ve büyük babamın da maddi durumu iyi değildi. Bu yüzden kendimi onlara karşı hep yük olarak hissediyordum. Bundan dolayı da evet maddi olarak destek olmaya çalıştım hep.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bütün bunların sonunda tabii ki de aşık oldum. Yirmili yaşların başındayken hemde. Gerçekten çok erken yaşlarmış. İnsan bunu büyüdüğü zaman anlıyor. Ozamanlarda hep bir aile özlemi vardı. Bu özlemi gidermek için beni gerçekten sevdiğini düşündüğüm, bana gerçekten aşık olduğunu düşündüğüm adamla evlendim. Sonrasında hayatım tam bir kabusa döndü diyebilirim. Hem eşimin ailesi tarafından hem de eşim tarafından sürekli olarak zülüm yaşıyordum. Başımda bir anne, baba olmadığı için bana istedikleri gibi davranabileceklerini düşünüyorlardı. Senelerce de bu böyle gitti. Büyükannem ve büyükbabam çok yaşlılardı.

Bu yüzden onlara da hiçbir şey söyleyemiyordum. Onlara hep mutluymuşum gibi davranıyordum. Çünkü benim mutlu olduğumu gördükçe onlarda mutlu oluyordu. Bunu onların elinden almak istemedim. Yıllarca bir kapana kısılmış gibi hayat yaşadım. Derdimi anlatacağım hiç kimse yoktu kardeşimden başka. Kardeşimde kendi başına bir hayat mücadelesi içerisindedir. Onu da üzmek istemiyordum. Yani sizin anlayacağınız bütün sorunlarımla kendim baş ettim. Benim için gerçekten çok büyük bir tecrübe aynı zamanda da çok yıkıcı bir tecrübe oldu. Sonrasında toparlanamadım.

Alkolik ve her akşam eve sarhoş gelen bir kocaya sahiptim. Kişisel bakım namına bir kadın olarak hiçbir şeyim yoktu. Her şeyi kumarda yemeyi tercih ediyordum. Defalarca aldatıldım hatta beni aldattı insanı evime dahi getirdi. Bütün bunlara göz yummak zorundaydım. Çalışmama da müsade etmiyorlardı. Bütün bunların içerisinde ben defalarca evi terk ettim. En son evi terk ettiğim zaman kendime çalışacak bir iş buldum. İşimde oldukça başarılıydım. Beni bulamayacakları şehirlere gidiyordum.

Bulunduğum şirkette de çok iyi bir konuma geldim. Sağ olsunlar insanlar da durumumu bildikleri için bana her zaman destek oldular ve kol kanat gerdiler. Maddi Gücümü toparladıktan sonra da zaten geri kalan her şeyi çözüme kavuşturdum. Artık kendi ayakları üzerinde durabilen kimseye boyunemeyen bir kadındım. Bunun yanı sıra etrafında savcı, polis, hakim, her türlü meslek grubundan arkadaşlarım, dostlarım vardı. Daha sonra eşime ulaştım. Boşanmak istediğimi söyledim. Kendisi de zaten uzun süre sonra onu aradığım için boşanmayı hemen kabul etti. Zaten benim gibi bir insanla olmazmış.

Sonuç olarak tek celsede boşandım. Boşandıktan sonra hayatım çok daha güzel bir şekilde gitmeye başladı. Gerçekten kendimi toparladım. Bu sürede inanın psikolojik desteğe dahi gerek kalmadı. Çünkü mutluluk gerçekten her şeyin ilacıymış. Bütün bu yaşadığım olayı atlatalım tam olarak altı sene oldu. Şu anda kendime tertemiz bir sayfa açmak istiyorum. Gerçekten tekrardan aynı hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum. Sonuçta hiç kimse mutsuz olmak için evlilik gerçekleştiremiyoruz. Bunu bilen, daha önce hayalleri yıkılmış, istediği evlilik hayatını yaşayamamış insanların beni daha iyi şekilde anlayacağını düşünüyorum. Bu yüzden özellikle dul erkeklerin bana yazmalarını tercih ediyorum. Eğer sizde benim gibi sıkıntılar çektiyseniz, hayal kırıklığına uğradıysanız birbirimizi daha iyi anlayabiliriz diye düşünüyorum.

Gerçekten aklı başında, görmüş geçirmiş bir erkek arkadaş istiyorum hayatımda. Beni her konuda tamamlayacak bir hayat arkadaşı arıyorum. Çünkü ben gerçekten oldukça uyumlu, pozitif, yaşamasını gerçekten bilen ve seven bir kadınım. Bundan dolayı da her anımı paylaşabileceğim, birlikte mutlu olabileceğim gerekirse birlikte ağlayabileceğim birini istiyorum. Umarım bu insanı burada bulabilirim.

Erkek Arayan Türbanlı Zengin Kadınlar

Zengin sevgili arıyorum, zengin, koca arayan olgun kadınlar, zengin ve yaşlı bayanlarla sohbet siteleri, evlenmek isteyen, dost arayan, evine yatılı erkek arayan zengin ve yaşlı bayanlar başta olmak üzere bir çok kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Eğer kendinize bir hayat arkadaşı bulmaya hazır hissediyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek ve kendinize uygun gördüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj atmak olacaktır. İnanın sizler gibi burada zengin, olgun sevgili arayan çok fazla sayıda insan bulunuyor.

Aynı zamanda zengin insanlarla tanışmış olan, arkadaş olmuş olan da çok fazla sayıda insan bulunuyor. Burada önemli olan şey tabii ki de karşınızdaki insanları Sizinle arkadaş olmaları için, sevgili olmaları için ikna etmek olacaktır arkadaşlar. Sitemize giriş yapan insanlar zaten artık yalnızlıktan inanılmaz derecede sıkılmış ve bıkmış oluyorlar. Bu yüzden de kendilerini tamamlayacakları, birlikte güzel zaman geçirebilecekleri ve güzel bir aşk yaşayabilecekleri kişilerle görüşmek istiyorlar. İlan gönderen herkese dilediğiniz gibi mesaj atabilirsiniz arkadaşlar. Burada yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde kendinizi tanıtan yazılar yazmak, ilan göndermek olacaktır. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir sitedir.

Erkek Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Zengin Ve yaşlı bayan arıyorsanız da doğru yerdesiniz. Bu siteye girerek ilan gönderen çok fazla sayıda zengin ve yaşlı kadını bulabilirsiniz arkadaşlar. Ancak şöyle bir şey var ki bu kadınları ikna etmek gerçekten hiç kolay değil. Çünkü zengin ve yaşlı olan kadınlar insanlara güvenme konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Bu yüzden de kendilerine oldukça güven sağlamanız gerekiyor. Biliyorsunuz ki zengin insanları herkes kullanmaya, onlardan faydalanmaya çalışırlar. Bu yüzden de bu kadınlar kesinlikle insanlara daha doğrusu özellikle de erkeklere güven konusunda ciddi anlamda sıkıntı yaşıyorlar. Zaten bunları her gönderdikleri ilanda da belirtiyorlar.

Bu yüzden bu tarz kadınlara karşı olabildiğince dürüst ve güvenilir olmazsınız arkadaşlar. Zaten böyle bir insan değilseniz bu tarz kadınlara karşı da şansınız oldukça az diyebiliriz. Bu bayan arkadaşlarımızla iletişime geçmenizde gerçekten çok kolayz. Bu kadın arkadaşlarımız zaten sizlerden mesaj bekliyorlar. Yapmanız gereken tek şey bu insanlara mesaj göndermek olacaktır. Eminimki kısa zaman içerisinde sizde kendinize uygun, birlikte güzel zaman geçirebileceğiniz bir hayat arkadaşı bulabilirsiniz. Aşkın ve sevginin yaşı olmaz arkadaşlar.

Yatılı Erkek Arayan Zengin Yaşlıların Tel Numarası

Zengin bayanların cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak tabii ki de hiç kolay değil arkadaşlar. Sonuçta bu insanlar size güvenmeden kesinlikle cep telefon ya da WhatsApp numaralarını güvenlikleri açısından vermeyecekler. Biz de kesinlikle bu insanların numaralarını kimseyle paylaşmıyoruz. Burada yapmanız gereken tek şey bu kadınlarla iletişime geçerek kendinizi onlara sevdirmeniz. Sonrasında zaten numarasını siz daha istemeden kendileri vereceklerdir. Ancak bunun için yukarıda bahsetmiş olduğum gibi güvenilir bir insan olmak zorundasınız. Bu tarz kadınların tek derdi bir erkeğe güvenebilmek arkadaşlar. Bu yüzden de oldukça seçici davranıyorlar. Eğer kendinizi buna uygun görüyorsanız doğru yerdesiniz.

Emin olun ki kısa zaman içerisinde sizlerde aradığınız, istediğiniz gibi bir ilişkiye bu site sayesinde kavuşacaksınız arkadaşlar. Bunun içinde yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde bol bol zaman geçirmek olacaktır. Çünkü gerçekten bu site her gün farklı insanlardan ilan alıyoruz. Böylelikle de kişiler çok rahat bir şekilde kendilerine uygun olduklarını düşündükleri kadın ve erkeklerle görüşüp, tanışma şansına sahip oluyorlar. Sizde bu fırsattan yararlana bilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here